دموکراتها botched آیووا اولیه حزبی بدهکار شکست آن به اشکالات در انجمن گزارش برنامه ایجاد شده توسط Shadow, Inc., به سود شرکت فن آوری است که ایجاد برنامه های مترقی مبارزات سیاسی. هدف از این برنامه برای سرعت بخشیدن به نامزدها فرایند که در آن به وضوح شکست خورده — این تقریبا یک روز کامل و ما هنوز نمی دانیم که نتایج نهایی (هر چند آنها به trickling در نشر و تا کنون نشان می دهد ساندرز و Buttigieg در مجازی کراوات.) برنامه نویسی قطعی به یاد می آورد آشنا دره سیلیکون حکایت — که تزریق هر چیزی را با “تکنولوژی” خواهد شد و می تواند زندگی را ساده تر هزینه های پایین تر و به طور خودکار شغل.

در حالی که شغل آیووا حوزه رهبران نبودند منحصرا خودکار توسط برنامه به معنای از بین بردن روند از رهبران نیم در حوزه نتایج جستجو برای سرعت بخشیدن به نامزدها روند. چرا تلفن آنها را در زمانی که شما فقط می تواند با ارسال آنها را در نرم افزار ؟ اما با توجه به گزارش های مختلف توسط نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال این تغییر به این روند که در حال حاضر پیچیده معرفی شد به حوزه رهبران تنها چند روز قبل از آیووا انجمن. معاون صحبت با صندلی داونپورت حزبی حوزه Wayne Hean, که گفت که او تا به حال یک کنفرانس تلفنی با حزب دموکرات آیوا در یکشنبه شب در مورد برنامه که در آن حوزه شد گفت: در صورتی که یک مشکل با نرم افزار به تلفن در نتایج. Hean گفت: او با استفاده از این برنامه و آن را شکست خورده حق دور. در نهایت او سوار یک نسخه کاغذی از نتایج به شهرستان ،

تبلیغات:

با توجه به بیانیه ای که توسط حزب دموکرات آیوا (IDP) صندلی تروی, قیمت, نگرانی شروع به سطحی که از اینجا فرار نتایج از طریق دقت و کیفیت بررسی کنید. “روشن شد که وجود دارد تناقضات با این گزارش قیمت” در بیانیه ای گفت:. “علت این تناقضات روشن نشد و تحقیقات لازم که در زمان.”

به IDP که قرارداد سایه برای خدمات خود را بر روی داده های جمع آوری شده توسط برنامه “صدا” اما این برنامه تنها گزارش کردن اطلاعات جزئی.

“ما تعیین کرده اند که این به دلیل برنامه نویسی یک موضوع در گزارش سیستم” قیمت گفت. “این موضوع مشخص شد و ثابت شده است. نرم افزار گزارش موضوع نیست تاثیر توانایی حوزه صندلی به گزارش اطلاعات دقیق است.”

تبلیغات:

آنچه ما در مورد برنامه

این برنامه در سوال این است که به نام “IowaReporterApp” که شد ایجاد شده توسط Shadow, Inc. با توجه به مادربرد گزارش حوزه رهبران دعوت شده بودند برای تست برنامه در تاریخ 18 ژانویه از طریق برنامه های مختلف TestFairy که شرکت های فن آوری استفاده به کاربران اجازه تست برنامه قبل از رسمی انتشار عمومی. همان مادربرد گزارش نشان می دهد که رهبران حوزه دریافت یک ایمیل با کلی دستورالعمل در مورد نحوه استفاده از برنامه روز قبل از قفقاز در فوریه 2. دستورالعمل های دقیق تر تحویل داده شد در فوریه 3 در 1 ساعت.

چگونه بود این برنامه استفاده می شود ؟

تبلیغات:

مادربرد مصاحبه حوزه صندلی که توضیح داد که چگونه این برنامه مورد استفاده قرار گرفت:

سبز استفاده می شود که شخصی خود را S7 سامسونگ توضیح داد که به منظور گزارش نتایج, او تا به حال به ثبت نام با یک ایمیل و رمز عبور ارائه دو فاکتور تأیید هویت را وارد کنید و یک رمز عبور یک بار تولید شده توسط Google Authenticator. بعد از این او نیاز به خود وارد حوزه پین اما او که دور زمانی که او وارد یک بار رمز عبور تولید شده توسط Google Authenticator, برنامه این پیغام خطا که او را دیدم:…

پیام او را دیدم گفت: “اوه چیزی را اشتباه رفت.”

چه سایه Inc.?

با توجه به وب سایت خود را, سایه, Inc. یک شرکت فن آوری است که ایجاد برنامه های کاربردی و محصولات “ساخت قدرت سیاسی برای جنبش مترقی در حال توسعه مقرون به صرفه و آسان برای استفاده و ابزار برای تیم و بودجه با هر اندازه.” آن است که در حال حاضر مشخص نیست که یک معامله ساخته شده بود بین آیووا دموکراتیک مبارزات انتخاباتی و هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده بود که شامل یک برنامه در گزارش روند. با توجه به وال استریت ژورنال چند مبارزات دموکراتیک از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پیت Buttigieg را با استفاده از یک سایه برنامه برای ارسال پیام های متنی به هواداران و درخواست کمک های مالی. وال استریت ژورنال گزارش می دهد که بایدن انتخاباتی متوقف شد با استفاده از این برنامه نگرانی در مورد قابلیت اطمینان آن است.

تبلیغات:

با توجه به وبلاگ این شرکت, سایه, Inc. در شکل کنونی آن بوده است از ژوئیه سال 2019. یک شرکت پست وبلاگ می گوید آن را به دست آورد مخفف یک سازمان غیر انتفاعی. با این حال در بیانیه ای در توییتر مخفف گفت: این صرفا یک “سرمایه گذار” در سایه. گزارش ها نشان می دهد مخفف است فاصله خود را علنا از سایه و معلوم نیست چرا. به نظر می رسد که سایه کارکنان در دنور, آیووا, شهرستان, شهر نیویورک و واشنگتن دی سی

اجرا می شود که سایه Inc.?

مدیر عامل این شرکت است که جرارد Niemira. با توجه به صفحه مربوط به او شده است با سایه, Inc. از فوریه 2019: برای اولین بار به عنوان رئیس هیئت مدیره عضو و سپس به عنوان مدیر عامل در مارس 2019. قبلا او به عنوان COO در مخفف. Niemira همچنین تاسیس Groundbase یک پلت فرم فن آوری برای سازمان دهندگان و فعالان و طرفداران خود را برای سازماندهی رای دهندگان و داوطلبان و اهداکنندگان. او همچنین به عنوان مدیر محصول برای هیلاری کلینتون در کمپین 2016 و مشغول به کار در وامهای کوچک غیر انتفاعی Kiva به مدت هفت سال.

تبلیغات:

راه اندازی شد و سکوت در مورد نقش خود در آیووا انجمن مسائل تا این بعد از ظهر زمانی که Niemera منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

ما صمیمانه تاسف از تاخیر در گزارش از نتایج شب گذشته آیووا قفقاز و عدم اطمینان ناشی از آن است به نامزد خود مبارزات و دموکراتیک حزبی را برانگیخت. به عنوان آیووا حزب دموکرات تایید کرده اساسی داده و مجموعه فرایند از طریق سایه تلفن همراه انجمن برنامه صدا و دقیق اما ما روند انتقال که حزبی نتایج داده های تولید شده از طریق نرم افزار به IDP نمی شد. نکته مهم در این مسئله تاثیر نمی گذارد اساسی حزبی نتایج داده است. ما کار می کرد به سرعت به عنوان ممکن است یک شبه به حل و فصل این موضوع و IDP کرده مجدانه به منظور بررسی نتایج. سایه و مستقل برای سود شرکت فن آوری است که قرارداد با آیووا حزب دموکرات برای ساخت یک انجمن گزارش برنامه تلفن همراه بود که اختیاری برای مقامات محلی استفاده کنید. هدف از این برنامه برای اطمینان از دقت در مجموعه گزارش روند. ما اعمال خواهد شد درس های آموخته شده در آینده و در حال حاضر اصلاح اساسی فناوری موضوع است. ما را به این مسائل بسیار جدی و متعهد به بهبود و در حال تحول به حمایت از حزب دموکرات هدف از نوسازی آن در انتخابات فرآیندهای.

جیمز Hickey ذکر شده است به عنوان شرکت افسر ارشد عامل در LinkedIn. او افسر ارشد فناوری در Groundbase با Niemira. او همچنین مدیر مهندسی برای هیلاری برای مبارزات انتخاباتی امریکا و مشغول به کار در اپل برای چهار سال با توجه به ارتباط با.

آیا دولت دموکراتیک احزاب از هر دو آیووا و نوادا هر پرداخت سایه Inc.?

تبلیغات:

بله دولت دموکراتیک احزاب از هر دو آیووا و نوادا هر پرداخت حدود $60,000 به سایه با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات آشکار است. پیت Buttegieg را در انتخابات ریاست جمهوری نیز پرداخت می شود $42,500 به شرکت در ماه جولای سال 2019 برای “نرم افزار حقوق و اشتراک است.”

آیا این اتفاق می افتد دوباره ؟

همان برنامه بود که انتظار می رود مورد استفاده نوادا حزب دموکراتیک دولت بعدی به برگزاری یک جلسه. این صبح نوادا دولت حزب دموکرات در بیانیه ای گفت: آن را نمی خواهد “استفاده از همان نرم افزار و یا فروشنده.”

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی