Chinedu holds up a piece of paper that reads "I am not Lis Smith"

Chinedu

یکی بخشوده می تواند برای یک بیت از شک و تردید که در آن پیت Buttigieg انتخاباتی و حامیان آن نگران هستند. این است که یک سیاستمدار که ادعا می کرد به هیچ دانش و یا دخالت در این ویرایش از خود ویکیپدیا, حضور, با وجود داشتن ایمیل ویکیپدیا را از حساب خود به آن اجازه استفاده از یک عکس است که تنها در دسترس از طریق دفتر خود. این کمپین همچنین قبلا با استفاده از یک عکس از یک زن در کنیا در یک صفحه وب به معنای توضیح ضد نژادپرستی طرح برای ایالات متحده به طوری که هنگامی که کاربران در توییتر شروع به تعجب که آیا مؤمن پیت حامی در نیجریه بود و در واقع مبارزات ارشد ارتباطات مشاور کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت آن را قطعا به نظر می رسید به یک الگوی مناسب.

مردم برای اولین بار در زمان اطلاع از حساب لطف یک صدای جیر جیر توسط کاربر @FeralHogs420 که به نام توجه به مسلما عجیب و غریب صدای جیر جیر از @easychinedu.

A tweet by user @easychinedu that begins "Team Pete. Hey. It's Lis."

توییتر

چرا کسی بود که کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت صدای جیر جیر “این کتابداری و اطلاع رسانی”? بحث واقعا شروع به چیدن بخار زمانی که یهودی جریان ویرایشگر دیوید Klion نیز توییتی را با این ادعا که این حساب مخفیانه اجرا شده توسط اسمیت.

دیگر جزئیات کوچک مانند این واقعیت است که @easychinedu شد این ادعا را فقط از خواب بیدار شده تا زمانی که آن را در واقع 5 p. m. در نیجریه به نظر می رسید تنها به تقویت محققان باور و اعتقاد است که اسمیت تا به حال گرفتار شده است در حال اجرا یک حساب جعلی.

تخته سنگ در تماس با Chinedu دوم (در حال حاضر حذف شده) اکانت, @easychinedu. پس از ویدئو چت با Chinedu (که خواسته ما را به استفاده از نام خانوادگی خود را به طوری که او ممکن است تلاش برای نجات برخی از درجه ای از حریم خصوصی) و درخواست او در مورد برخی از سوالات خود را روز بزرگ آنلاین تخته احساس می کند راحت گفت: قطعی است که مگر پیت کمپین دارای برخی از باور نکردنی, CGI, تکنولوژی, این مرد است که کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت. و او حساب قابل قبول که چرا او به نظر می رسید به صدای جیر جیر که او بود. این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

اشلی فینبرگ: پس چگونه روز خود شده است ؟

Chinedu: آن را بسیار پر تنش به عنوان شما می توانید تصور کنید که من در پاسخ به ایمیل. آن را تقریبا 10 p. m. در اینجا. و من Instagram حساب کاربری قفل شده است و من تا به حال برای غیر فعال کردن حساب توییتر من. و این همه به خاطر من فقط صدای جیر جیر در مورد پیت Buttigieg.

چه شما فکر می کنم زمانی که مردم شروع به متهم شما بودن کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت ؟

آره این نوع خنده دار از آنجا که شما می دانید شما می توانید به وضوح شنیدن صدای من—من نمی کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت. بنابراین من فکر کردم که این فقط یک شوخی است چرا که این پسر دیوید Klion او خواسته پیروان خود را به دنبال من چون ظاهرا من یک sock puppet حساب که اسمیت ظاهرا کنترل, شما می دانید. و سپس آنها در حال رفتن را از طریق توییت وجود دارد و توییتهایی که من ساخته شده است که گفت: “سلام من کتابداری و اطلاع رسانی” یا چیزی شبیه به آن. این احساس مانند آنها واقعا رسیدن به.

بنابراین فقط برای روشن شدن, شما وابسته به این کمپین را در هر راه است ؟

نه من هستم نه وابسته و مبارزه است. آن را گفت که من زیستی, اما من تا به حال برای غیر فعال کردن حساب کاربری من. من فقط طرفدار پیت. من مثل پیت. من فکر می کنم او بهترین نامزد در حال اجرا است. و تمام است. من فقط صدای جیر جیر در مورد پیت.

آیا شما تا به حال صحبت کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت ؟

هیچ. شما معنی مانند “آره چه خبر؟” یا اسکایپ و یا چیزی شبیه به این ؟

آره فقط هر گونه ارتباط با او.

نه ، من صدای جیر جیر به او گفت: “تشکر” من فکر می کنم یک بار. اما من فکر می کنم که بیشتر از آن.

و در مورد که یک صدای جیر جیر که در آن می گفت: “هی. این کتابداری و اطلاع رسانی”—شما فقط می توانید توضیح دهید چه که بود ؟

آره. بنابراین اگر شما به دنبال پیت مبارزات آنها چیزی آنها را مانند مراحل. فاز یک است مانند گرفتن پیت شناخته شده است. فاز دو ساختمان بود زمین سازمان است. و سپس سه فاز قابل توجه بود, مقابل, من فکر می کنم. من 100 درصد مطمئن است. اما این زمانی بود که پیت شروع به ساخت تضاد با الیزابت وارن در مورد مدیکر. و سپس فاز چهار بود خیلی در مورد گرفتن رای دادن. که درست قبل از آیووا انجمن.

و اساسا چه اتفاقی افتاده بود که من به عنوان خوانده شده یک کمپین ایمیل در توییتر که گفت: “من کتابداری و اطلاع رسانی. شما می دانید این است که فاز چهار.” و شما می دانید در این تیم پیت جامعه همه شده است انتظار برای فاز, چهار, چون فاز و سه بود در ماه اکتبر و یا چیزی. بنابراین وقتی این همه هیجان زده بود شما می دانید بنابراین من فقط با داشتن کمی سرگرم کننده و شوخی در مورد آن تلاش برای تجمع نیروهای نظامی به خارج و تلفن بانک.

بنابراین شما فقط به تقلید از آنچه در ایمیل اساسا?

آره. منظورم این است که من نمی گویند بسیار. من فقط گفت: “سلام این کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت. از آن زمان به ترک آن همه”—شما می دانید. راه او تعبیر این نوع برای من جالب است. بنابراین من فکر کردم این امر می تواند خنده دار. و بدیهی است که افرادی که با من در توییتر دنبال کنید می دانید که من نمی کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت. بنابراین این نوع فقط یک شوخی برای دیگر هواداران است. اما پس از آن شما می توانید تصور کنید من فقط به توییتر پس از چند ساعت و هر کس گفت من کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت و یا شما می دانید که کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت کنترل من و یا آن را جعلی نیجریه حساب. من می توانم به شما اطمینان دهم این است که نیجریه و من حمایت از پیت.

چگونه آمده است ؟ چرا شما چنین پیت فن ؟

من فکر می کنم او بسیار هوشمند است. او بسیار مهربان و من فکر می کنم. من نمی دانم. من به تماشای یکی از سالن های شهر او در یوتیوب و من فکر کردم واقعا عالی بود. من فقط فکر می کنم او واقعا خوب نامزد شده است. هیچ واقعی وجود دارد, توضیح. نکته این است که اگر شما واقعا حفاری در شما وجود دارد که یک دسته از حامیان بین المللی پیت. اگر شما بررسی کنید—آن را مایه تاسف من تا به حال برای غیر فعال کردن حساب کاربری من—اما اگر شما بررسی مردم را دنبال می کنم بسیاری از آنها بین المللی حامیان پیت. مردم از دیگر نقاط آفریقا کسی از ایرلند کسی از اسکاتلند کسی از هلند. بنابراین مردم وجود دارد که حمایت از پیت. این درست است که من بسیار … من حدس می زنم, vocal, راست?

من حدس می زنم این نوع از عجیب و غریب و من درک می کنم که در آن اختلاف می آید از آنجا که آن را مانند وجود دارد این نیجریه حساب که به tweeting در مورد یک نامزد خاص از ایالات متحده, اما آن را OK. من فقط امیدوارم که آن می میرد.

هنگامی که شما برای اولین بار شروع به گرفتن به پیت ؟

من به دنبال پیت در ژانویه گذشته من فکر می کنم یا شاید مه من حدس می زنم. آن را قبل از او راه اندازی شد. من تا به حال شده است با استفاده از کسب و کار من حساب توییتر به صدای جیر جیر اما پس از آن من فکر کردم آن را حرفه ای. بنابراین من شروع به استفاده از خود من است. من ایجاد یک حساب کاربری, من به یاد داشته باشید زمانی که شاید ژوئیه یا اوت یا مدتی در ماه سپتامبر. اما به هر حال نکته این است که من بوده ام به دنبال پیت برای تقریبا یک سال. این فقط یک ترکیبی از کسی زیر و شما می دانید چک کردن آنچه که آنها انجام می دهند و خود را غیر محتمل افزایش است. و آن را فقط برای من جالب به دنبال آن است.

من باید اشاره کنم که من استفاده می شود برای زندگی در ایالات متحده به طوری که آن را نمی خواهم من فقط در آینده این از هیچ جا. من رفتم به دانشگاه در آمریکا

که دوم خود را نامزد مورد علاقه که در حال اجرا ؟

این سوال خوبی است. خوب, اجازه دهید آن را در این راه. در سال 2016 من برنی. اما من نمی دانم که من فکر می کنم که پس از پیت آن را واقعا دشوار است شما می دانید ؟ این واقعا دشوار است. من به حمایت از هر نامزد دیگر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اما من نمی دانم. من فکر می کنم پیت نوع منحصر به فرد نامزد است. این سخت است برای گفتن. من هنوز هم به حمایت از کسی که نامزدی.

بنابراین چه کسی می داند اگر بایدن برنده, شما می توانید شروع به دیدن یک دسته از بایدن توییتهایی از من وجود دارد و می تواند یکی دیگر از رسوایی.

چگونه شما را انتخاب پیت بیش از برنی این زمان ؟

خوب, اجازه دهید آن را در این راه: برنی حق تشخیص مشکلات. شما می دانید که بسیاری از دوستان من با تلاش بدهی وام دانشجویی. آیا مردم بیمه درمانی دارند و چیزهایی شبیه آن.

اما من فکر می کنم پیت راه گرفتن یک راه وجود دارد که متحد مردم به ارمغان می آورد و در افرادی که ممکن است توافق بر سر راه حل است. سپس آن را نیز بیشتر عملگرا در چگونه آن را به احتمال زیاد حل کنید. مانند من فکر می کنم مدیکر برای همه کسانی که می خواهید آن را به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد به گذشت از “مدیکر برای همه است.” من فقط فکر پیت بود و بیشتر عمل گرا پاسخ.او تازه و جدید در صحنه است. او تا به حال ایده های خوب عملی ایده, ایده حس مشترک.

اما من به شما بگویم که حمایت از پیت آسان نبود چرا که بسیاری از دوستان آنها به دنبال سیاست آمریکا و معمولی, اما آنها دیگر نامزد آنها بود. آنها دیوانه در مورد پیت.

چرا آنها مانند پیت ؟

چرا که آنها احساس می کنید مانند پیت امر مبارزه با electability. بنابراین برخی از دوستان من آن را دوست دارم احساس خود را electability. او از یک شهر کوچک و شهردار. آنها فقط احساس بایدن به حال بیشتر نفوذ. بود که در اوایل سال گذشته است.

آنچه در مورد کتابداری و اطلاع رسانی—من می دانم که او تا به برخی از طرفداران در توییتر. آیا شما یک بزرگ کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت فن ؟

منظور من حمایت از پیت و کتابداری و اطلاع رسانی بدیهی است. و شما می دانید همه وابسته به کمپین. اما من نه وابسته و مبارزه است. من فقط یک آدم معمولی که دوست دارد پیت. که تمام است.

و من می دانم که وجود دارد چیز دیگری که مردم با اشاره به که در آن شما گفت که شما تا به حال فقط از خواب بیدار شده تا زمانی که آن را در حدود 5 بعد از ظهر در نیجریه. چه دلیل است ؟

آره. من در تلاش بود تا به مردم توضیح دهد که شما می توانید چرت زدن در نیجریه. من حدس می زنم آن جنجال به بیدار شدن در ساعت های عجیب و غریب. اما من در تلاش بود برای جلب توجه به این واقعیت است که من فقط در توییتر پس از یک وقفه و سپس به طور ناگهانی متوجه من شد کتابداری و اطلاع رسانی اسمیت و من در مرکز جنجال. این نوع از عجیب و غریب. من بسیاری از مردم در تلاش برای فضولی به من Instagram حساب کاربری و ایمیل من اطلاعات است. مردم در حال ارسال من توییتهایی پیام برای تایید ایمیل های جعلی یا خبرنگاران یا فقط به طور منظم مردم در تلاش برای بدست آوردن من به تایید می کنند که من هستم. بنابراین من فقط می خواهید حریم خصوصی من, شما می دانید ؟ که همه من می خواهم از این.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی