دیدار با کاری که اختراع Moomins

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

بسیاری از مردم در حال مبارزه در حال حاضر. اما من فکر می کنم کتاب های مفید مرهم — اگر شما می توانید ذهن خود را به یک محل به عنوان خوانده شده. این احساس خوبی به تمرکز بر روی چیزی محدود و چیزی خارج از آنچه که در جهان اتفاق می افتد. این احساس خوبی به یاد داشته باشید که این تنها راهی است که جهان تا کنون بود و یا تا کنون خواهد بود.

به همین دلیل ما پله تا ما کتاب پوشش در Vox. هفته گذشته ما شروع به درخواست یک کتاب منتقد جدید مشاوره ستون که در آن شما می توانید نوشتن و خود را به من بگویید بسیار خاص با روحیه و من خواهد شد ارائه کتاب توصیه برای کمک به شما را به خواندن شیار.

و چون کتاب بیشتر سرگرم کننده هنگامی که شما به صحبت با کسی در مورد آنها ما فقط راه اندازی کتاب جدید ما که در آن ما قادر خواهید بود به خواندن و فوت کردن در مورد کتاب با هم. اولین پست می رود تا جمعه بعدی! ما خواهید بود صحبت کردن در مورد N. K. Jemisin را در شهر ما شدکه من بررسی در اوایل این هفته. بیا به ما بپیوندید. من نمی توانم صبر کنید برای صحبت با شما.

در ضمن اینجا است که وب بهترین نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط با هفته از تاریخ 29 مارس سال 2020 است.

با توجه به وزن جهان, من تا به حال پرتاب کنار معمول من ادبی داستان و سنگین مقاله مجموعه به نفع خمیری تابستان پلیسی و کمدی خاطرات. اما حتی خود را سریع ء توطئه و ماهرانه نوشته شده جوک می تواند نگه دارید و توجه بیش از چند لحظه. من کنده کتاب پس از کتاب قفسه فقط به رها کردن آنها را بر روی شب, جدول پس از یک تلاش ضعیف در خواندن قبل از خواب به جای اسکرول کردن بدون فکر از طریق توییتر برای زمان بی حد و حصر. آن احساس از دست دادن یک دوست در یک زمان هنگامی که ما در حال حاضر بسیار از دست داده.

  • اخبار صبح را در سال 2020 مسابقات کتاب و سالی رونی مردم عادی موفق به کسب روز حتی بعد از اینکه زدم در باز گرد. (این مسابقات به طور سنتی شامل یک زامبی دور که در آن نظر می تواند رای برای مورد علاقه خود را مرده کتاب است که چگونه آن را به عقب آمد.) در اینجا بخشی از این بحث بیش از افراد عادی از دور نهایی:

هلن Rosner می پرسد اگر “مردم عادی نوشته شده بود توسط یک مرد, نمی, ما همه ناله و آه با چگونه قابل پیش بینی آن تمام است؟” نشستم و فکر کردم که در مورد نظر برای مدت زمان طولانی. آیا این درست است ؟ من فکر می کنم او به این معنی است که در سطح این یکی دیگر از رمان در مورد جوان علاقمند به جنس مخالف, عشق نوعی که نوشته شده است بارها و بارها به عقب به زمانی که بیشتر رمان نویسان بودند و اگر برخی نر نویسندگان نوشته بود مردم عادی آن را بدون شک خواهد جزئیات نحوه اختصاص داده شده از یک زن جوان موجب صرفه جویی عاطفی آسیب دیده و یا چیزی. اما مردم عادی نیست که نوع رمان است. من فکر می کنم اگر یک مرد نوشته شده بود مردم عادی دقیقا راه آن است که ما همه می خواهم به جای مبهوت رک و پوست کنده. اما آن را جذاب نقطه به افزایش است.

“واقعیت این است که جامعه ادبی است که هنوز هم در نوسان کامل حتی از خانه های خود را و خود را در پشت صفحه نمایش در حال حرکت است و تشویق,” او گفت: صحبت کردن در اسپانیایی.

“من فکر می کنم این وظیفه من و وظیفه هر نویسنده است که آیا علم-نویسنده داستان یک روزنامه نگار یک شاعر هر سرعت خود را و در درون خود ظرفیت به سند این لحظه,” او گفت:.

ارائه زندگی خود را به عنوان یک مدل ممکن است موقعیت خودش را به عنوان یک راز-sharer که می تواند یک حرفه ای شبکه به زن جوان هنرمندان. او من می خواهم استدلال می کنند فقط به عنوان ماهر در تهیه یک آرگومان به عنوان نقاشی یک تصویر. و بسیاری از ویژگی های ما در حال حاضر توصیف در امی — جاه طلبی او روشن او چشم ارزیابی از بی عدالتی در مواجهه با زنان او بلاغی قدرت مانور را از طریق زندگی و گرفتن آنچه که او می خواست — نیز قابل اجرا به امی زندگی واقعی همتای.

در صحبت کردن در مورد کتاب ما عادت استفاده از زمان حال به توصیف داستان ، این رمان شخصیت خوشحال است یا ترس. خاطرات را دشمن خشمگین یا آشفته. شعر سخنران شعله ور است با عشق. است, است که, است, به عنوان اگر عمل خواندن خود را تعلیق ما در بی پایان در حال حاضر حذف شده از عواقب ناشی از زمان. به عنوان اینکه ما خودمان را در حال بی انتها موجودات: جوان یا پیر و یا در میان به داستان نیاز, مهم نیست که چگونه بسیاری از واقعی سال ما حمل در سلول های ما.

بسیاری از کتابخانه ها در حال قرار دادن 3-D پرینتر از خود makerspaces به استفاده از.

در مریلند the Prince george’s County Memorial Library سیستم فرستاده است و از آن 3-D پرینتر با یک فرد کارکنان به زودی شروع به چاپ سپر برای سلامت کارگران ماسک. این کتابخانه اهدا نیروی کار و مواد را برای این تلاش و مانند سازمان های دیگر در سراسر کشور در حال کار با این نسخهها کار, Baltimore, بزرگترین makerspace جامعه را به مطمئن شوید که هر کس مطابق با مشخصات برای تولید سپر.

آن را در طول این آشفته خلاق سال است که Jansson اختراع Moomins یک خانواده صمیمی ساخته شده از پسرانه Moomintroll را ملزم و عملی Moominmamma این ماجراجویی به دنبال Moominpappa و Moomintroll بسیار و بیهوده دختر Snork قبل از ازدواج همراه با کمکی بازیگران غیر مومین دوستان است. آنها زندگی می کنند با هم در صلح سبز رنگ Moominvalley اما اغلب سرمایه گذاری فراتر از مرزهای آن. Jansson به یک دوست نوشت که شخصیت شکل گرفته بود “زمانی که من احساس افسردگی و ترس از بمب گذاری و می خواستم به دور از افکار غم انگیز به چیز دیگری به طور کامل. … من رخنه کرد به باور نکردنی جهان که در آن همه چیز طبیعی بود و خوش خیم—و ممکن است.”

Coronavirus shutdown است که شبیه هیچ دیگر او را در مواجهه حتی یک در سال 2012 زمانی که او عارف ذخیره آب گرفتگی در طول طوفان شنی. اما با این که “جزر و مد در آمد و جزر و مد رفت,” او گفت:. “من تو را دیدم یک پایان دادن به آن است.” او می دانست که تقریبا در مورد چه مدت آن را به حرکت تمام کتاب را تبدیل کردن طبقه و دوباره دیوار و بازگشایی خود را درب. اما در حال حاضر “آینده بسیار نامشخص, ما نمی دانیم که چه مدت این است که برای رفتن بر روی” او گفت:. “جزر و مد نیست رفته خارج نشده است.”

  • من دنبال یک حساب توییتر که فقط گزیده ای از Samuel Pepys را 17th-century خاطرات و به تازگی من حسادت ما پسر سام زندگی اجتماعی خود را. (من نه چپ آپارتمان من در 16 روز; در توییتر سامی و در زندگی آن را با nonstop کالسکه سواری.) اما Lapham سه ماهه به ما یادآوری می کند که Pepys هم زندگی می کردند از طریق یک بیماری همه گیر — و او ژورنالی راه خود را از طریق آن:

به طوری راه می رفت به Redriffe جایی که من می شنوم این بیماری است و در واقع پراکنده است تقریبا در همه جا وجود دارد در حال مرگ 1,089 طاعون در این هفته. بانوی من کارترت آیا این روز را به من بدهد یک بطری طاعون آب خانه با من است. بنابراین خانه را به نوشتن نامه در اواخر, و سپس خانه را به تخت که در آن من نیست lain این سه یا چهار شب. من دیروز نامه ای از پروردگار ساندویچ به من دادن تشکر برای مراقبت از من در مورد ازدواج خود را کسب و کار و تمایل آن به اعزام که هیچ ناامیدی ممکن است رخ دهد آن است که من کمک خواهد کرد که در تمام من می توانم. این بعد از ظهر من منتظر دوک البمارل و بنابراین به خانم باغچه جایی که من پیدا کردم و ادای خانم باروز است که یک زن زیبا برای یک مادر از بسیاری از کودکان است. اما خداوند! برای دیدن چگونه طاعون گسترش می یابد. آن را در حال حاضر بیش از همه شاه و خیابان تبر و درب بعدی را به آن و در جاهای دیگر.

  • در کرکس Bess Kalb مذاکرات با مولی جوان در مورد چگونه آن را احساس می کند به ترویج کتاب در حال حاضر:

برای نوع خاصی از فرد چیزی است که وجود دارد به شدت تحقیر آمیز در مورد خود ارتقاء. اما شاید انجام آن در یک بیماری همه گیر افزایش آن به سطح اردوگاه.
من احساس می کنم مثل یک کودک 6 ساله من نقاشی کردن: آیا شما آن را دوست دارم ؟ آیا شما آن را می خواهید ؟ اما من آن را به عنوان جهان می سوزد. من احساس می کنم مثل یک احمق در همه زمان ها است.


و در اینجا در هفته کتاب در Vox:

مثل همیشه شما می توانید نگه دارید تا با تمام کتاب های ما پوشش با مراجعه به vox.com/books. خواندن مبارک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>