عاشقان با کیفیت بالا فیلم های و , همه چیز خشنود در روز پنج شنبه بعد از ظهر زمانی که Netflix ساخته شده بزرگ و غیر منتظره اعلام.

در نهایت بینندگان می توانید خاموش است که از ویژگی های آزار دهنده است که autoplayed پیش نمایش زمانی که شما بر میگردین از طریق جریان ویدئو پلت فرم را از محتوا است. Netflix نیز به شما اجازه خاموش کردن قابلیت خودکار شروع می شود که قسمت بعدی از یک نشان می دهد پس از شما به پایان برسد یکی از شما در حال تماشای. این اتفاق پس از یک زن از مونسی ایندیانا شکایت در مورد ویژگی در توییتر و ارائه شده به دور خود “کل پادشاهی” را به آن را متوقف کند. دیگر Netflix ناظران شکایت کرده اند در مورد این ویژگی اما صدای جیر جیر خود را به نظر می رسد که بدست شرکت توجه است.

سارا Hollowell است که یک فرد بالغ جوان نویسنده که در حال حاضر مدیون Netflix پادشاهی او. پس از او توییتی برای یک راه برای خاموش کردن خودکار ویژگی Netflix در پاسخ به یک هفته بعد در توییتر توسط لینک دادن به یک صفحه راهنما است که ارائه می دهد یک راه برای متوقف کردن هر دو پیش نمایش خودکار و بعدی-قسمت خودکار. دومی چیزی است که شما احتمالا سرزنش خود گذشته هفت ساعته شراب خواری از آنجا که قسمت بعدی بر می آید قبل از اینکه شما می توانید پوست خود را از نیمکت.

Recode به تازگی به صحبت کرد Hollowell که توضیح backstory به صدای جیر جیر لرزاند که Netflix جهان. Hollowell توضیح داد که او بوده است Netflix مشتری پس قبل از این شرکت ارائه شده جریان ویدئوها و به سادگی ارسال دی وی دی از طریق پست الکترونیکی. اخیرا خود توصیف “متخصص شراب خواری-watcher می گوید:” او نمی تواند فهرست بدون هولناک که توسط خودکار پیش نمایش. صدای جیر جیر خود را که Netflix بکشد به نظر می رسد که متوجه اتفاق پس از خصوص در یک جلسه خسته کننده.

“من از طریق کلیک کردن همه دسته بندی ها در صفحه اصلی و من خیلی پریشان دانستن است که من تا به حال به حرکت سریع برای جلوگیری از پخش خودکار است که من به سختی می تواند ثبت نام عناوین” Hollowell گفت Recode. “من به پایان رسید تا ساکت کردن تلویزیون و این نوع خفیف دلخوری که مناسب برای ناله مورد در توییتر.”

نویسنده سارا Hollowell.
sarahhollowell.com

یک هفته پس از شلیک از توییت Netflix را بازتوییت کرد Hollowell و اعلام کرد این تنظیمات به روز شد. این یک معامله بزرگ اگر شما به دنبال Netflix توییتر بسیار. مردم ناسزا این خودکار پیش نمایش به طوری که وجود دارد اختصاص داده شده حساب توییتر جمع آوری شکایات از جمله یکی کثیرالانتشار پوزخند از چاقو از مدیر Rian Johnson. خشم مانند این است ریخته به ظاهر هر گوشه ای از اینترنت است. اگر شما کلیک کنید از طریق هر یک از کسانی که لینک شما نیز متوجه شده اند فریاد در Netflix بکشد در این مورد برای سال.

معلوم نیست چرا Netflix بکشد در نهایت تصمیم به گوش دادن به مشتریان خود است. بازگشت در سال 2018 Netflix بکشد معاون رئیس جمهور از نوآوری در محصول گفت BuzzFeed News که یکی از دلایل پلت فرم autoplayed کلیپ پیش نمایش بود چرا که “تصویری است که فقط یک راه بسیار کارآمد تر برای برقراری ارتباط این چیزهایی که در واحد زمان از خواندن متن است.” اما هنوز پیش نمایش نمی تعداد نمایش ها بر روی پلت فرم به طوری که آن را نه مانند Netflix با استفاده از این ویژگی به آب آن اعداد است. Recode رسیده به Netflix بکشد با این پرسش ها و به روز رسانی خواهد شد این پست اگر ما به عقب.

در ضمن Hollowell خوشحال خواهد بود برای مردمی که فکر می کنم که آن را صدای جیر جیر خود را که آن را انجام داد.

“من را دریافت نمی اشتباه من را کاملا اعتبار اگر آنها می خواهند به آن دست را به من,” او گفت: Recode. “من با خوشحالی دیده می شود به عنوان نجات دهنده مردم است.”

او در ادامه به اشاره است که او پس از توییتی در Hulu در مورد آن کاربر طراحی که او فکر می کند گیج کننده است. Hollowell نیز مانند آمازون نخست تصویری بدانید که مرور توسط سبک یک تجربه وحشتناک بر روی پلت فرم: “چرا آنها را به شما پاسخ خود را معماهای سه فقط برای پیدا کردن جایی که آنها در حال نگه داشتن فیلم های ترسناک؟” این سخت است برای گفتن.

اگر شما از آن ساخته شده ایم این دور و هنوز هم خاموش خودکار ویژگی های Netflix, ما آن را آسان برای شما. فقط ورود به Netflix و با کلیک بر روی “مدیریت نمایش” را فشار دهید. (اگر شما در حال حاضر به سیستم وارد شده, شما می توانید این گزینه زیر منوی کشویی با تصویر پروفایل خود را.) از آنجا, شما باید ببینید دو ورودی های جدید.

برای جلوگیری از افتضاح خودکار عمل درست علامت بزنید و لذت بردن از نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی