مگان تو, خروس “دختر داغ تابستان” است که dark horse, ترانه قرنطینه

در برابر پس زمینه از رمان coronavirus همه گیر مگان تو, خروس 2019 سرود “دختر داغ تابستان” شده است در heavy rotation روی من حساب Spotify در. این آهنگ تبدیل به بخشی ضروری از زندگی شخصی قرنطینه, موسیقی متن فیلم, و من فکر می کنم آن را باید بخشی از مال شما بیش از حد. اجازه ندهید که این واقعیت است که آن را در تابستان و یا که شما احساس نمی مانند بهترین خود را “دختر” خود و یا که شما در میانهی شب با حضور در هر چیزی از راه دور شبیه یک مهمانی در ماه توقف شما را از لذت بردن از این آهنگ برای یک ثانیه طولانی تر است.

اجازه بدهید توضیح دهم.

بازآموزی سریع که در آن شما در حال حاضر ممکن است بدانید “دختر داغ تابستان” از در صورتی که شما به طور کامل فراموش کرده هر چیزی که قبل از همه گیر: “دختر داغ تابستان” آهنگ بود predated توسط دختر داغ تابستان جنبش که ریشه نیز می توان به مگان تو Stallion. خود اعلام کرد “دختر داغ, مربی” مگان دفاع و پشتیبانی پیروزی از دختران در همه جا در مارس 2019 آلبوم تب و پایه و اساس “دختر داغ تابستان” به اینترنت توسط طوفان.

به سرعت به ارمغان آورد به زندگی آنلاین و پس از آن به تصویب رسید و توسط هر کس دیگری در توییتر و فراتر از آن دختر داغ تابستان ساخته شده بود بر روی سنگ بستر شادی بخش اعتماد به نفس. به عنوان مگان تو نریان خودش خردمندانه که در جولای 17, صدای جیر جیر “بودن یک دختر است که در مورد unapologetically شما با داشتن سرگرم کننده بودن اعتماد به نفس, زندگی, حقیقت, که زندگی از حزب و غیره.” با الهام از طرفداران او’ دختر داغ, شور و شوق, مگان تو Stallion با همکاری هنرمندان Nicki Minaj and Ty Dolla $ign به انتشار “دختر داغ تابستان” در ماه اوت 2019, دربندی کردن یک فصل طولانی و جشن همه چیز داغ است.

به عنوان بورسی را ربکا جنینگز نوشت: سال گذشته دختر داغ تابستان روند “[ارائه] یک قالب که در برابر مردم می تواند انجام دهد این واقعیت از زندگی خود را.” چند ماه پس از تابستان 2019, “دختر داغ تابستان” هنوز هم به یاد فراگیر فرصت برای افرادی که به زندگی کردن دختر داغ اخلاق و بود “که عوضی.”

من بسیاری از چیزها است. متاسفانه “که از ماده” هرگز یکی از آنها است. این واقعیت تاسف اما متوقف نشده من از خیساندن تا “دختر داغ تابستان” مانند این آخرین پچ از نور خورشید در یک سرعت در حال تیره شدن آسمان است.

برای یک چیز, آهنگ سر و صدا. مگان امضا جریان است punchy و صریح و آیات در “دختر داغ تابستان” مستثنی هستند. او raps زحمت در مورد شادی از سکسی بودن و معشوق توقف به نفس تنها زمانی که آن را Nicki را به نوبه خود به رپ در مورد شادی بودن انگیز و محبوب. و در حالی که Ty Dolla $ign حضور در یک آهنگ و برای دختران گیج کننده خود را در گروه کر به عنوان یک خوش دلپذیر پل بین Nicki و مگان را پر انرژی اند.

Megan Thee Stallion rapping onstage alongside backup dancers.
مگان تو کیک گوشت گاو در “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” در تاریخ 13 فوریه سال 2020 است.
اندرو Lipovsky/NBC/NBCU عکس بانک

اما به عنوان قوی به عنوان محض bop قدرت “دختر داغ تابستان” است که خود را در آن آهنگ به خود گرفته نوظهور اهمیت در زمینه رمان coronavirus قرنطینه. آن را سخت به گوش دادن به “دختر داغ تابستان” در حال حاضر و احساس به عنوان اینکه آن تم مرکزی — مهمانی جشن خود بودن “خود را مزخرف” برای مزخرف خاطر — آیا آثار قبل از همه گیر گذشته است.

با وجود اینکه کمتر از یک سال پیر با دختر بچه تابستان” در حال حاضر به نظر می رسد با آغشته دلتنگ زرق و برق از دوران های مختلف. آن را سه دقیقه خیلی خوشحال فرار از واقعیات پیچیده شده در یک Juicy J ضرب و شتم. آهنگ به یاد می آورد زمانی که من چسب به تلفن من را نگران کننده اخبار به روز رسانی و یا نیم بند تکان دهنده عدس در یک آپارتمان است که من می ترسم به ترک.

این است که می گویند که در تابستان گذشته بود تخیلی خلاء استخر احزاب و “واقعی دختر داغ گه.” بر خلاف بسیاری از سیستمیک شکست در حال حاضر تشدید coronavirus بحران به دست آورد بحرانی حرکت در طول دوره تابستان گذشته ، در 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصویب آب و هوا طرح که ثابت شده بود به افزایش آلودگی هوا و علت بیشتر مرگ و میر زودرس. مراقبت های بهداشت باروری دسترسی پناهندگان به سرعت در چندین متحده است. یخ بازداشت شکستن رکورد تعداد زیادی از مردم در امکانات آن است. این ایده از دختر داغ تابستان بود و احتمالا به عنوان گمراه کننده و سپس آن را به عنوان در حال حاضر.

هنوز هم به زندگی تحت قرنطینه نوسان بین خفقان یکنواختی و وحشت بازبینی مگان تو, خروس 2019 آهنگ از تابستان احساس می کند مانند یک گل رز رنگی نگاه در بهتر جدول زمانی. در هسته ی اصلی آن “دختر داغ تابستان” موعظه یک پیام از سرگرم کننده خود مختاری. آن را وعده داده است که هنگامی که شما می دانید ارزش خود را تابستان شماست برای گرفتن است. و به عنوان ناسازگار به عنوان این نگرش احساس می کند با ادامه بحران بهداشتی آن احساس خوبی به حمام افتاب گرفتن در مگان بی امان دختر خوش بینی. حتی اگر فقط برای یک لحظه.

یکی از چیز خوب است Vox توصیه های ویژگی. در هر نسخه پیدا کردن یک چیز بیشتر از دنیای فرهنگ است که ما به شدت توصیه می شود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>