مگان مک کین لغو انصراف از فرهنگ در “مشاهده” پاسخ به Tucker Carlson kerfuffle

مگان مک کین که به تازگی سرزنش باراک اوباما برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری یک بار دیگر باعث شمع-در زمانی که او متهم همکار او میزبان بر روی “نمایش” از درگیر شدن در “انصراف از فرهنگ است.”

مک کین روشن ساخته است در نوبت قبلی او را تحقیر برای آنچه که او می بیند به عنوان یک ثاقب فرهنگ صحیح سیاسی “لغو” است و بیش از یک بار قرار داده شده در مرکز آن است. در این زمان او خط استدلال منجر به دفاع از Tucker Carlson, روز بعد از فردا, اخبار, اخراج سر خود نویسنده بلیک نف هنگامی که آن را کشف شد او شده بود ارسال نژادپرستانه و زن ستیز دیدگاه در اینترنت برای سال.

تبلیغات:

قبلی شب کارلسون تا به حال ارائه شده تا لنگی محکومیت نف قبل از تبدیل به انفجار “ghouls” بودند که “ضرب و شتم سینه خود را در پیروزی” چرا نویسنده از کار اخراج شدند “وحشتناک نژادپرستانه و زن ستیز و ضد همجنس رفتار” به عنوان شبکه خود را توصیف آن را در بیانیه ای.

مک کین شرکت میزبان دو نفر از آنها سیاه و تصویب موضوع در اطراف اشاره به این که Neff جهان بینی به نظر می رسد به همپوشانی قابل توجهی با کارلسون که به بیان این دیدگاه که “مهاجرت این کشور آلوده” به نام سفید برتری یک “جعل” و ادعا کرد که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در مورد سیاه و سفید زندگی می کند.

“او می داند که او فقط به عنوان گناه به عنوان نویسنده” گفت: Joy Behar, guessing در انگیزه واقعی پشت کارلسون بطرز عجیبی بهنگام “تعطیلات.”

تبلیغات:

“چیزی که بیش از همه برای من تعجب آور بود این بود که او سعی در تغییر روایت” گفت: آفتابی Hostin. “آنچه در مورد پاسخگویی? آنچه در مورد مسئولیت ؟ آن را خود انجام می دهند.”

گلدبرگ Whoopi پس از آن تبدیل به مک کین. “من فرض کنید شما در حال رفتن به می خواهید به صحبت می کنند به این دلیل که شما با استفاده از به کار فاکس, مگان” او پرسید.

“من خوشحال هستم به صحبت می کنند در این, من در واقع در حال انتظار برای شما را به آمدن به من” مک کین snipped قبل از روشنایی به “انصراف از فرهنگ است.”

تبلیغات:

“من فکر می کنم در مورد انصراف از فرهنگ بسیاری,” او گفت:. “و من فکر می کنم هر کسی که در رسانه های جریان اصلی است که یک پلت فرم احتمالا در یک زمان یا دیگر در مورد آن فکر می کند.”

“هر زن در این نمایش در یک نقطه و یا دیگر انصراف از فرهنگ است تلاش برای حذف یکی از ما از این نشان می دهد برای یک دلیل و یا یکی دیگر از” او افزود: “و توسط برخی از معجزه ما همه هنوز هم در اینجا و من فکر می کنم بزرگترین معجزه است که هنوز هم من نوعی اینجا بودن.”

تبلیغات:

برای اثبات این ادعا مک کین اشاره کرد نیویورک تایمز op-ed با عنوان “‘نمایش’ یک مگان مک کین مشکل است.”

که در مقاله آمده است در قسمت: “برای برخی از بینندگان خانم مک کین است ممتاز محصول از محافظه کار خویش و قوم پرستی سرمایه داری و آمریکا کمپلکس نظامی-صنعتی. که coalescence به طور طبیعی ارائه او یک تبه کار به ترقی خواهان که به تصور او به عنوان مسهل تجسم یک کیسه مشت زدن در رسانه های اجتماعی. برعکس هر توده ای در تقویت خود او نوشته شده است روایت از درد و رنج طولانی قربانی سانسور. این دینامیکی بالا-سیم عمل می کنند که خانم مک کین طول می کشد درد به استفاده از را به نفع خود به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است.”

مک کین در تفسیر این مقاله عنوان کرد و گفت: “آن بود که اساسا خطرناک به یک محافظه کار با این نوع از پلت فرم در این نمایش است.”

تبلیغات:

“پس من در برابر لغو, فرهنگ,” او به این نتیجه رسیدند قبل از pivoting به کارلسون.

“من فکر می کنم یکی از دلایلی که من همیشه طرفدار Tucker Carlson دلیل است که من معتقدم در تنوع از نظر. من ایمان دارم به همین دلیل فاکس نیوز وجود دارد چرا که نوع نظر وجود ندارد در هر شبکه” مک کین گفت.

“بدیهی است که من موافق نیستم با چیزی که نویسنده گفته و او باید از کار اخراج شده” او به سرعت اضافه شده اما پس از آن دفاع کارلسون خود را در طول تشبیه خود را در اواسط 2000s مبارزه منطبق با پل Begala در سی ان ان “تیراندازی” برای بحث بین فکری خود forebears William F. Buckley و گور ویدال.

تبلیغات:

جالب اینجاست که این بار op-ed که مک کین ذکر شده در مقایسه با اجراهای خود را در “نظر” به “تیراندازی” به طور خاص جان استوارت معروف در ظاهر نشان می دهد که در آن او با انتقاد Begala و کارلسون به چهره خود.

“برای انجام یک بحث بزرگ خواهد بود” استوارت گفت: در این مناسبت. “اما آن را مانند گفتن طرفدار کشتی است که نشان می دهد در مورد رقابت های ورزشی.”

این احتمال وجود دارد که مک کین به حال نیویورک تایمز در مقابل ذهن او. که صبح تحریریه سردبیر باری وایس در نامه ارسال شده به وب سایت خود را آگاهانه در برابر ناشر A. G. Sulzberger که او استعفا از کاغذ.

ویس گرفتار بود توپخانه ضد هوایی از منتقدان از جمله در درون خود نهاد برای آنچه که آنها به عنوان روال بی اساس شکایات بدون هدف ظاهری فراتر از تلاش برای حفظ یک ظالمانه contrarian نام تجاری.

تبلیغات:

مک کین بعد توییتی در مورد آن و ویس را بازتوییت کرد که صدای جیر جیر.

معنی توییتهایی و “ترس از دیجیتال thunderdome” که برجسته در ویس’ نامه, که همچنین با اشاره به یک پرونده از اتهام حوادث قلدری در شل کار کانال ها و فرهنگ کار است که او ادعا خفه گمراه فکر می کردم.

“اگر یک فرد ایدئولوژی است که در همراهی با جدید ارتدکسی آنها و کار خود را باقی می ماند unscrutinized. هر کس دیگری در زندگی ترس از دیجیتال thunderdome. آنلاین زهر عذر تا زمانی که آن را در جهت مناسب اهداف,” او نوشت.

مک کین به نظر می رسید که شنود گذاشته باشند به همان ورید از شکایت آن روز متصل کردن آخرین توییتر مبارزه با پندار و اظهار نظر “نمایش آخرین جایی این اتفاق در رسانه های جریان اصلی.”

تبلیغات:

“این فقط باعث می شود من غمگین ما در یک لحظه در زمان که در آن وجود دارد و نه فقط یک محل برای افرادی که به گرد هم می آیند و مدنی و گاهی اوقات کمی uncivil, بحث,” او اضافه شده است.

“بحث بزرگ است” گلدبرگ interjected در اکو از جان استوارت. “چه شما می خواهید برای دور ماندن از این است که شما می خواهید به خلاص شدن از شر آپارتاید به جنبه ای از آن است. و نژادپرستانه جنبه ای از آن انداخته است در خارج وجود دارد به شما در حفظ و از امتیاز خود را.”

“من اصلا او را نگه دارید پاسخگو برای نویسنده این اقدامات” مک کین اصرار داشت. “خود را به انتقاد از خود نویسنده است تبدیل به یک انتقاد از او.”

این شامگاه چند ثانیه نامفهوم dogpile تا گلدبرگ در زمان کنترل.

تبلیغات:

“به من بگویید چه شما نمی خواهم در مورد من سیاست را ترک رنگ من از آن!” او شلیک به عقب. با اشاره به کارلسون او گفت: “وجود دارد مقدار زیادی برای نشان دادن او را که به گفته این واژه تقریبا به طور مستقیم به این پسر آنها نوشته شده است. من یک مشکل کوچک با آن است.”

“آیا شما فکر می کنم تاکر باید لغو شود و همچنین؟” مک کین پرسید.

“آن را در مورد لغو آن را مورد پاسخگویی!” Hostin گفت.

“آن را در مورد آنچه خود نویسنده انجام داده است, مگان, آن را در مورد آنچه که او انجام داده است. من قطعا فکر می کنم او باید پاسخگوی آنچه که او گفته است. او را به نام سفید برتری جعل او گفته است که سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست در مورد سیاه زندگی او صحبت کردن در مورد ‘کثیف مهاجران است.’ او گفت: همه این چیزها!”

در پاسخ مک کین با اشاره به این که شادی ان رید, سیاه لیبرال که فقط فرود آمد یک شب نشان می دهد در MSNBC نکرده است “پاسخگو” برای متعصب اظهارات او در گذشته ساخته شده.

گلدبرگ کف دست او را. “ما در حال رفتن به شکستن” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>