مگان مک کین در برابر Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در مورد “برنی وارنر”: “او یک مشکل واقعی”

شرکت میزبان مگان مک کین مواجه Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. بر روی “نمایش” روز شنبه در مورد حمایت از او برای انتخابات ریاست جمهوری از سوی دیگر ، برنی ساندرز من-Vt., با وجود اتهام زن ستیزی در برابر هواداران خود.

“این یکی از چیزهایی است که زنان در سمت چپ و در سمت راست من پیدا کرده اند . . . است سوء استفاده است که ما تمام شده است در معرض توسط برنی Bros” مک کین گفت: دانشجوی سال اول. “این است که تا کنون از هر چیزی من تا کنون دیده ام در تمام زندگی, the most violent ترین misogynistic ترین جنسیتی ترین مضر است. مادر من گریه کرده است بیش از doctored عکس برنی برادران از من فرستاده شده و من فقط یک داستان است.”

تبلیغات:

“او یک مشکل واقعی است و من فکر نمی کنم او در حال انجام است به اندازه کافی به آن را رشوه دادن پایین. اگر هر کسی به من می گویند این است که هیچ نماینده ای از من. این منزجر کننده است. آن را تند و تیز.’ و هر بار من او را در مورد آن صحبت او را مانند: ‘doesn’t نمایندگی من. در حرکت است.’ شما بسیار قدرتمند و زن” مک کین اضافه شده است. “چگونه می توانم شما احساس می کنید که او متصل به این عمیقا misogynistic—و من می خواهم تا آنجا که می گویند خشونت—بخش از مردم؟”

اصطلاح “برنی وارنر” اشاره به حامیان ساندرز که به اتهام شرکت در چنین نفرت انگیز رفتار آنلاین.

Ocasio-کورتز که رسما تایید شده ساندرز’ کمپین در ماه اکتبر گفته مک کین که “فرهنگ اینترنت اغلب می تواند بسیار سمی و این که آیا ما در حال آگاه از آن باشد یا آن را تقریبا همیشه تمرکز بر روی زنان, مردم, از, رنگ, عجیب و غریب مردم است. و ما تجربه فشار از آن است.”

تبلیغات:

او افزود که ساندرز کمپین را “همیشه رد نفرت رد سولفات و محکوم است که نوع رفتار” اما اشاره کرد که به دلیل “مقدار ناشناس فعالیت اتفاق می افتد که در اینترنت” می توان آن را “دشوار است به کنترل زمانی که شما مانند یک توییتر رسیدگی با یک دسته از اعداد بر روی آن با پیروان هستند که lobbing سولفات در شما ما نمی دانیم که در آن است که می آید.”

زمانی که مک کین پرسید که چه ساندرز انجام داده بود برای رسیدگی به این مشکل Ocasio-کورتز گفت که “او با این نسخهها کار بسیار سخت” و کمپین تا به حال ارسال “پیام های ایمیل.” او همچنین envoked تجارب خود را با اذیت و آزار آنلاین با اشاره به یک گروه از گمرک و مرز حفاظت از عوامل که ایجاد یک Facebook صفحه که به اشتراک گذاشته doctored عکس او را در حال مجبور به انجام رابطه جنسی دهانی در رئيس جمهور.

“او را به انجام بیشتر. او به ایستادن و می گویند آن را هر روز اگر او نیاز به: ‘جلوگیری از این. ما نه پذیرش آن است. این نه برای ما خوب است'” شرکت میزبان گلدبرگ Whoopi chimed در.

تبلیغات:

“آره” Ocasio-کورتز راننده سرشونو تکون دادن. “برای اطمینان حاصل کنید.”

پیش از آن در مصاحبه مک کین ابراز امید او به Ocasio-کورتز که این دو امر “پیدا کردن کمی بیشتر در وسط زمین” در مورد این موضوع پس از مخالفت در مورد ساندرز’ پیشنهاد برای “مدیکر برای همه است.”

“من احساس می کنم مثل شما دیو از راست و من دیو از سمت چپ” مک کین گفت: به عنوان او استقبال Ocasio-کورتز. “خیلی جالب است به صحبت کردن با شما.”

تبلیغات:

به عنوان سالن کیت اسپنسر اشاره کرد در اوایل این ماه اصطلاح “برنی Bro” نیست دقت منعکس کننده متنوع ائتلاف حمایت Sanders. هر چند برنی فرض کلیشه فرض می شود که اکثر ساندرز حامیان هستند “تحت عنوان بازور جوان هزاره مردان” اسپنسر اشاره کرد که “زنان جوان را تشکیل می دهند بیشتر از ساندرز’ پایه از مردان” و “گرفته است در پول بیشتر از زنان است.”

هر چند مک کین شناسایی به عنوان یک محافظه کار او بوده و حاضر به انتقاد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص زمانی که او حمله کرده او را پدر مرحوم. پس از رئیس جمهور بنا به دستور نیروی دریایی آمریکا برای پنهان کردن این کشتی جنگی USS John S. مک کین قبل از رئيس جمهور در سفر به ژاپن مک کین گفت که “رئیس جمهور اقدامات عواقب داشته باشد. و هنگامی که شما بارها و بارها در حال حمله به پدر من . . . آن را ایجاد یک فرهنگ در نظامی که در آن مردم به وضوح ترس را به من نشان می دهد نام پدر در یک راه یا دیگری. این چیزی است که آغاز شده و این زنجیره ای از حوادث است.”

تماشای کلیپ کامل زیر از طریق یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>