مگان مک کین تقبیح آیووا قفقاز به عنوان یک “فاجعه”: “من به طور کامل با آن انجام می شود”

مگان مک کین که شرکت میزبان از “نظر” به نام در ایالت آیووا به رها کردن آن در انجمن سیستم پس از تاخیر بی سابقه از دولت حزب دموکرات در اعلام نتایج برای اولین بار در کشور انتخابات ریاست جمهوری نامزدی مسابقه.

“این یک فاجعه و آیووا باید به طور کامل حذف خود از انجمن به طور کلی و به نوبه خود به یک اولیه انتخابات بعدی چرخه” مک کین گفت: در روز سه شنبه پخش. “چرا که آنها به وضوح نمی تواند تحمل مسئولیت و گرانش از این است.”

تبلیغات:

مک کین پس از آن مورد سوال آیووا را آرزو اولین بار در کشور از وضعیت پس از سیاستمداران و کارکنان خود را صرف میلیون ها دلار و خانواده خود را ترک برای مبارزات انتخاباتی در آیوا.

“به این اتفاق می افتد ؟ آن را یک بار از زباله و من با آن انجام می شود. و من کاملا با آن انجام می شود” او تکرار شود. “و من فکر می کنم آن را یک کل زیانی به تمام داوطلبانی که مبارزه بسیار سخت است.”

مک کین در ادامه به پیش بینی است که سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار خواهد بیشترین بهره را از آیووا انجمن نتایج را به عنوان او تصمیم گرفت به پرش رقابت در Hawkeye دولت دولت است.

تبلیغات:

“و در حال حاضر کسی که مزایای بسیاری است بلومبرگ” او گفت: “چون او را برداشته و خود را از اوایل دولت اولیه روند.”

برای بیشتر نشان دادن او نقطه مک کین استناد 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری از پدرش که تلاش برای حزب جمهوری خواه نامزدی مانع نمی شد او تصمیم به جست و خیز آیووا.

“نه همه چیز را در مورد پدر من اما او به طور کامل پیشی رفتن به آیووا در سال 2000 و 2008 زیرا او باور نمی کند در کمیته های پارلمانی” مک کین گفت. “و من هنوز هم نمی کنند. تا شب گذشته من احترام آن. اما من فکر می کنم این ایده فقط رفتن — یک گروه از مردم دست در دست خود را. و اگر رای خود را به حساب نمی کند, شما باید آن را به نامزد دیگری. من فکر می کنم آن را کاملا کهنه و عقب مانده است.”

تبلیغات:

آیووا حزب دموکرات ادعا کرد روز دوشنبه افتضاح ناشی از مشکلات فنی با یک برنامه استفاده می شود به گزارش نتایج در حوزه. برنامه توسعه یافته توسط سایه وابسته به یک سازمان غیر انتفاعی شرکت نام مخفف. فدرال کمیسیون انتخابات براده نشان داد که از آن پرداخت شده توسط هر دو بایدن و Buttigieg مبارزات با توجه به مرکز سیاست پاسخگو محقق آنا Massoglia. مدیر عامل شرکت سایه, Krista دیویس کار کرده و هیلاری کلینتون در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg دقت در صدر شلوغ دموکراتیک زمینه در “هيئت دولت معادل” پس از اولین رسمی آیوا نتایج منتشر شد سهشنبه هر چند ایالت و سناتور ” برنی ساندرز من-Vt., پیش در کلی رای مردم. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن زمانی که حزب سوسیالیست ملی در, نظر سنجی, ازمایش کرده در جایگاه چهارم با توجه به نتایج قسمی منتشر شده توسط دولت حزب دموکرات است.

تبلیغات:

شما می توانید بیشتر در اینجا از طریق توییتر:

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی