مگان مک کین مسخره مغلوب ساختن پیشی جستن “بسیار کوچک” جمعیت در تولسا: “مانند یک سطح میانی ’80s, باند چیزی است که او”

همه شرکت میزبان از “نمایش” انباشت اشیاء بدست آمده در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حماسه شکست در Tulsa, Oklahoma در روز شنبه.

محافظه کار و مگان مک کین اعتراف کرد که او تقریبا تمام آخر هفته پیام کوتاه خود میزبان تمسخر رئیس جمهور و پرسیدن که چرا مبارزات انتخاباتی خود شکست خورده است به طوری چشمگیری.

تبلیغات:

در بالا نشان می دهد گلدبرگ Whoopi به طور تصادفی گفت که 62,000 مردم حضور داشتند هنگامی که آن را 6,200.

“مانند یک سطح میانی 80s گروه چیزی است که او” مک کین شوخی.

“من هنوز در تلاش برای گرفتن بیش از تعداد” گفت: گلدبرگ.

“خیلی کوچک” مک کین گفت.

“من دیده ام یک جمعیت بزرگتر در یک هویج عملکرد بالا در سوهو گفت:” Joy Behar. “اما آنچه که من بیشتر نگران این است آنچه که من دیدم قبل از این تجمع زمانی که مردم از شبکه های مصاحبه تهمت حامیان و اجازه دهید من به شما چیزی بگویید. آیا آن را برای مسلم است که بایدن چخ است-حتی اگر این اعداد را به نفع خود را در حال حاضر.”

تبلیغات:

او توضیح داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان حامیان بودن در عشق با, روشن, زرق و برق دار نامزد زمانی که بایدن در حال رفتن به نامزد خواهد شد که شستن ظروف و از بین بردن زباله ها.

“من بسیار برای گفتن در این مورد گفت:” مک کین. “من پیام کوتاه آفتابی و شادی است.”

“او آن را دوست داشتم خیلی!” Hostin برش در.

تبلیغات:

“من آن را دوست داشتم!” گفت: مک کین. “من مانند تزریق به رگهای من. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی شده است braggadocios. گفت: یک میلیون نفر از مردم رفتن به نشان می دهد و باید 6,200 مردم نشان می دهد. به آن می گویند به مراتب کمتر از انتظارات است کوچک شماری. کشیدن نیست هویج بالا. او باعث می شود 20 میلیون دلار در سال در وگاس. وجود دارد اپتیک در هر کمپین و یا ریاست جمهوری که با چوب ، Howard Dean, جیغ, رئیس جمهور بوش با “ماموریت انجام شد’ بنر و تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک سوم کامل عرصه و گرفتن هواپیما خود را با کراوات خود را لغو کرد و یک MAGA کلاه دنبال افسرده نگاه کنید.”

آنها را دیدم تحقیر آمیز عکس بر روی صفحه نمایش.

تبلیغات:

“این یک تصویر است که به چوب با آمریکا گفت:” مک کین. “آیا او نگاه اعتماد به نفس او را دوباره انتخاب می شوند ؟ هیچ. او به نظر می رسد مانند یک فرد افسرده که متوجه شدم شاید فقط شاید نوشتن بر روی دیوار در حال حاضر این تصویر که رفتن به امد و شد زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. آنها می توانند چرخش این هر راه که آنها می خواهند. Kayleigh McEnany بود در “فاکس و دوستان’ تلاش برای چرخش آن و حتی “فاکس و دوستان” بود نه داشتن آن. من متاسفم. من می دانم که شادی و آفتابی باید خیلی بیشتر از یک زندگی از من, اما من می توانم آن را کمک نمی کند و من به متن شما چون من شوکه شده بود و بسیار سرگرم, سراسر, همه چیز در روز شنبه.”

شما می توانید کلیپ زیر را از طریق توییتر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>