مگان مک کین در دکتر Fauci می شود بی درنگ تحصیلات توسط گلدبرگ Whoopi

“این دیدگاه را” مگان مک کین اعتراف کرد که او “تبدیل” در Dr. Anthony Fauci.

در طول پنج شنبه را نشان می دهد که شرکت میزبان خطاب جدید InStyle مشخصات Fauci که منع شده است از ظاهر شدن در تلویزیون. Joy Behar عاشق این عکس به دلیل آن را نشان داد میراث ایتالیایی و چگونه او دشوار است.

تبلیغات:

“من خدا را شکر هر روز که وجود دارد برخی از بزرگسالان از سمت چپ که به دنبال آن هستید را برای ما,” او گفت:. “من با تشکر از Fauci. من تشکر می کنم حتی میت رامنی به صورت ایستاده تا زمانی که هر ترسو که در جمهوریخواه رهبری گفت: هیچ چیز. رادیو سکوت در مورد هر گناهی مرتکب شده [تهمت]. من از چاک شومر و نانسی پلوسی. من خیلی خوشحال هستم چند تا بزرگسالان چپ و Fauci یکی از آنها است و من می خواهم او را به صحبت کردن بیشتر. بیایید نه این است که ارزش تکرار: شما در حال رفتن اعتماد به یک آیوی لیگ تحصیل اپیدمیولوژی مانند Fauci یا کسی که به شما می گوید به نوشیدن آب ژاول و نور خورشید برای کشتن ویروس ؟ منظورم این است که واقعا….”

اما مک کین گرفت و موضوع را با آن اعتراف است که او را “تبدیل” در NIH ،

“من فکر می کنم او حق دارد به هر آنچه که مصاحبه او می خواهد و دفاع از خود است. InStyle magazine یک مجله مد نشستن در کنار استخر خود را مانند شما می دانید کسی در یک براد پیت فیلم خواهد بود انتخاب من را فقط به خاطر اینکه من فکر می کنم آن را یک قلمرو خطرناک که هر کسی در سیاست” گفت و اشاره کرد که خدمتگزاران مردم باید نقش بزرگی برای پر کردن در جهانی همه گیر.

تبلیغات:

“من فقط فکر می کنم چیزی که در مورد کیش شخصیت در اطراف دکتر Fauci در حال حاضر او می شود از تمام شکوه و زمانی که همه چیز به خوبی پیش میرود و هیچ یک از مسئولیت زمانی که همه چیز به خوبی پیش نمی رود,” مک کین ادامه داد. “من دوستان در کالیفرنیا کالیفرنیا تعطیل است در حال حاضر. برخی از دوستان من کار در صنعت زیبایی و آنها نمی تواند بازگشت به کار به دلیل آن بوده است تعطیل دوباره. دوستان من هم در خدمت صنعت و آنها نمی توانند به بازگشت به کار و کشور ما به خوبی انجام نمی شود. ما برنده این نبرد مانند بسیاری از کشورهای دیگر هستند و تمام سرزنش فقط به سادگی به رئیس جمهور تهمت? و همه چیز خوب می شود با توجه به دکتر Fauci و همه چیز بد می شود با توجه به رئيس جمهور تهمت?”

او گفت که آن را یک فکر است که “مگس” با “بسیاری از مردم” در دایره حتی اگر دلیل Fauci نیست به صورت همه گیر دیگر است که با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من تبدیل شده اند به او بیشتر از من فکر می کنم زنان در بقیه نشان می دهد دلیل من فکر می کنم وجود دارد به برخی از مسئولیت برای چرا ما هنوز در موقعیتی که ما در حال حاضر و شما می دانید, من فکر نمی کنم او یک مرد بد” او گفت:. “او با اعتبار کمک به ما را از طریق بحران ایدز, اما من فکر نمی کنم او را در راه همان است که بقیه نشان می دهد.”

تبلیغات:

گلدبرگ Whoopi مخالفت کرد که مسئولیت شکست همه گیر باید نسبت به Fauci به دلیل وجود برخی از مسئولیت محافظه کار افرادی که تحریم پوشیدن ماسک.

“این است که مسئولیت شخصی از افراد تصمیم به پوشیدن ماسک و نه به فاصله اجتماعی چون آنها خود را نگران حقوق شخصی. من قرار نیست که در Fauci. من قرار نیست که در you-know-who اما من دیوانه در you-know-who زیرا او کمک کنید آن را. او فقط با قرار دادن ماسک در نهایت. بنابراین من فکر می کنم که بسیاری از آن — و شهرستانهای مختلف در کالیفرنیا که در آن مردم فقط گفت: “نه! آن را در برابر من — شما متخلف در حقوق من! من قصد ندارم به آن را انجام دهد!’ این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که برخی می گویند شما در حال متخلف در حقوق من و دیگران می گویند من می خواهم به نگه داشتن ماسک بر روی چون ما در یک بیماری همه گیر. که برخی از این دیوانگی است که می گذرد.”

تبلیغات:

Fauci ندارد قدرت برای تصمیم گیری در مورد این کشور ماسک یا دستگاه تنفس مصنوعی ذخایر و نه او باید قدرت را به دستور ماسک های نزدیک مدارس و یا نزدیک جوامع راه که تهمت می تواند.

دیدن نظرات زیر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>