Melania زندگی او رویای آمریکایی


A close-up of Melania Trump's face wearing sunglasses.

Melania Trump در کاخ سفید در سال 2017.

اولیویه Douliery-استخر/گتی ایماژ

“آنچه که او فکر؟” Melania Trump توییتی تمام راه برگشت در سال 2012 همراه با یک عکس از شاد به دنبال نهنگ بلوگا ظاهر سر خود را از آب. کمی به او متوجه چگونه بسیاری از مردم تعجب خواهد بود همان چیزی که در مورد او چهار سال بعد. مریم اردن برنده جایزه پولیتزر خبرنگار واشنگتن پست موفق به امن یک مصاحبه با Melania و تنها در یک مصاحبه تلفنی که برای کتاب جدید او هنر خود را معامله: داستان ناگفته Melania Trump. Melania در نظر گرفته شده برای روشن شدن چند نکته است. “من خجالتی نیست,” او گفت: “من محفوظ است.” هنوز “نه بسیاری از مردم من می دانم.” مطمئن شوید که وجود دارد مردم از او گذشته که یک بار او را ملاقات کرد به صورت “پنج دقیقه” و ادعا می کنند او را می دانیم اما “تنها من می دانم که من داستان است.”

هنگامی که اردن فشرده بانوی اول به صورت “صحیح شرح شما” Melania پاسخ داد: “من می دانم آنچه من می خواهم و من نیازی به صحبت کردن و به شما می دانید یک توجه سالک. من که راه نیست.” بافل این تا حد زیادی منفی خود تعریف اردن پرسید که چه Melania آیا می خواهید. موضوع تردید پس از آن گریختم. “من زنده معنی دار زندگی” او پاسخ قبل از تعویض به قبلی defensiveness “من می دانم که صحبت کردن در هر زمان blabbing چیزی در اطراف خوب نیست. که نه من سبک.” او مطمئنا غافل از چقدر که باعث می شود او را صدا مانند یک خوبی آموزش دیده و اوباش, همسرم, اما قضاوت توسط بسیاری از هنر او معامله بسیاری از آنچه که به نظر می رسد اکثر شوم و یا حتی پر شور در مورد Melania Trump به راحتی می توان به انگیزه های دنیوی.

که کت او در یک دیدار رسمی با شوهرش به تگزاس مرکز بازداشت کودکان مهاجر در سال 2018 یکی از با کلمات “من واقعا نمی مراقبت فراموش u?” نقاشی بازگشت ؟ که کارگردانی شد در Ivanka چندین کاخ سفید منابع گفته اردن. (آه و همچنین ظاهرا در “جناح چپ رسانه” اگر چه من آن را تقریبا غیر ممکن است به این باور است که Melania واقعا در مورد مراقبت است.) او defensiveness در مورد خود او سکوت است که احتمالا تلافی به ویژه به دنبال Ivanka و همچنین: trump’s پدر با نام مستعار Melania “پرتره” هنگامی که پدر او شروع به قدمت اسلوونیایی مدل زیرا Melania صحبت کرد و خیلی به ندرت.

Melania بالاتر از همه سخت کار کردن.

چه یک نهنگ بلوگا می خواهید ؟ ماهی است. چه Melania Trump می خواهید ؟ پول. مانند بسیاری از ویژگی های است که مردم منجر به اعلام Melania یک رمز انیگما و یا حتی یک شبح واقعیت این است که به احتمال زیاد به عنوان ساده به عنوان که: او بسیار متمرکز فایده که دوست دارد چیزهای خوب و که خراب خوانده می شود و بر اعصاب خود را. دوران کودکی در یک طبقه کارگر در شوروی سابق و یوگسلاوی ارائه نمی دهد بسیاری از مسیرهای به مدل کمد و جت خصوصی. پدر ویکتور یک راننده و مادر Amalija sewed لباس کودکان در یک کارخانه. Amalija گاهی ظرافت ساخت لباس های شیک برای دختر و القا در یک میل شدید برای طراحی. Melania با حضور در مدرسه متوسطه با تاکید بر هنرهای تجسمی و عکاسی که در آن او به یاد همکلاسی خود را به عنوان بسیار زیبا, بسیار منظم و بسیار آرام است. این ویژگی ها را در ادامه به توصیف او را برای بقیه زندگی خود را. Melania کردم به رقابتی برنامه معماری در دانشگاه لیوبلیانا اما کاهش یافته است قبل از پایان سال, مصمم به شانس خود را به عنوان یک مدل در میلان و پاریس و در نهایت نیویورک این حرفه را سرزمین موعود.

بزرگترین شکست Melania را قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سال غول پیکر از بیلبورد های ترویج, Camel cigarettes, ارسال شده بیش میدان تایمز در سال 1997. تبلیغ سخنگوی نیویورک تایمز گفت, می خواستم یک تصویر “در آغوش شب زندگی و پختگی و شهری احساس.” آگهی اتحاد شوم هلموت نیوتن–ish نوع نمایشی جاذبه جنسی است که به نظر می رسد ناامید کننده ای به تاریخ در حال حاضر و آن را تجسم Melania رویکرد به دوربین به این روز: چشم تنگ در آشکار تحقیر و جاسازی شده در یک پوست کلفت و نفیس اما unsmiling ماسک.

آشنایی تهمت کردم او بیشتر کنسرتهایی در نیویورک از جمله برخی از عکس ها در 2000 Sports Illustrated swimsuit issue اما بدون او زندگی حرفه ای اش را متوقف شده است. او می خواهم در این شهرستان وارد شده و در سن 26 بیش از حد قدیمی به راه اندازی “سوپر” حرفه ای مغلوب ساختن پیشی جستن دوست داشتم به ادعای او. به عنوان یک عکاس و زمانی هم اتاقی از آینده بانوی اول قرار داده و آن او بود با وجود زیبایی, صرفا یک نمونه از یک تعویض نوع. او یک “تجاری” نه “سرمقاله” مدل و هرگز از رفتن به عکس برای رواج و یا هارپر بازار. “درست سرمقاله مدل” این عکاس گفت: اردن “است که برخی از رابطه با لنز دوربین در چهره او و در راه او حرکت می کند که اگر این مدل زندگی می دهد به عکس.” با استعداد مدل پروژه های خود را بر روی فیلم; Melania پروژه های سطح نتیجه سخت کوش تلاش برای تولید یک کالا در بازار. یکی از دلایل که چرا او glossily تولید کاخ سفید کریسمس ویدئوها آنقدر شبح وار است که این uncanny valley اثر—و نه یک ربات است که به نظر می رسد بیش از حد مانند یک انسان اما بالعکس.

البته او تا به حال به ازدواج با یک مرد ثروتمند—چه چیز دیگری می تواند او انجام دهید ؟ اما چرا تهمت? اردن به نقل از بسیاری از دوستان و آشنایان که اصرار دارند که زن و شوهر که مورخ برای شش سال قبل از ازدواج به نظر می رسید به عاشق یکدیگر. “او همیشه به دنبال او مانند او خدا بود و او به دنبال او مانند او یک الهه می گوید:” آنتوان Verglas که عکس برهنه او را در مغلوب ساختن پیشی جستن هواپیما برای GQ. اردن نیز در مصاحبه مایکل Streck یک روزنامه نگار از نشریه آلمانی اشترن در مورد جلسه او با مغلوب ساختن پیشی جستن در زن و شوهر, نیویورک, پنت هاوس, که در طی آن تهمت احضار Melania دستور داد او را به نوبه خود در اطراف به طوری که Streck می تواند 360 درجه با نگاهی به او پرسید: “آیا او خیره?” Streck گفت: اردن صحنه به یاد او خونتان از “یک گاو نشان می دهد برنده جایزه گاو ارائه شده به کشاورزان و یا چیزی شبیه به آن.” در عین حال Melania به نظر می رسید “راحت” با این. شوهر او یک روستایی و یک خوک اما بر خلاف supermodeling با آن خواسته برای شخص غیر قابل توصیف جاذبه او و الزامات شد و سر راست است. Melania با نزدیک شدن رابطه او به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او تا به بسیاری از کارهای دیگر با کار سخت و تعهد حرفه ای. او بالاتر از همه سخت کار کردن. Melania خواندن تمام 17 (ghostwritten) کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شده در مورد خود بررسی شکست های گذشته خود همسران و دوست دختر او را لطفا. او مراقب باشید هرگز به فکر او یا به تقاضای که او خود را تغییر عادات ریشه دوانده.

این سیاست است که قطعا آسان تر ساخته شده توسط این واقعیت است که زن و شوهر بیشتر زندگی می کنند زندگی جداگانه در خارج از خود ظاهر عمومی. پیشخدمت و خانهدار است که مشغول به کار برای این خانواده در مغلوب ساختن پیشی جستن Westchester و بدمینستر باشگاه گلف ارائه اردن حسابهای داخلی خود زندگی است که او به عنوان توصیف “قابل ملاحظه ای سازگار و رنگ یک پرتره از یک ازدواج است که به نظر می رسد برای رشد و حفظ موازی زندگی می کند که به سختی از وسط قطع کردن.” و یا به عنوان Melania آن “ما به یک فضا برای هر یک از دیگر.” منابع مختلف نیز گفت: این نویسنده که همسر او اولین کسی تهمت تماس پس از یک رالی یا گفتار بسیار می کند او ارزش نظر او اما این تنها بر این واقعیت است که رابطه خود را به نظر می رسد انجام می شود و در درجه اول از طریق تلفن. او روسری چیزبرگر در سبک باروک, تلویزیون صف چهارم در حالی که او nibbles سالاد در تمام سفید حفاری که در آن او آویزان کردن با بارون و اغلب پدر و مادر او. در سال 2018 کمتر از یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرد “زنجیره مهاجرت” در یک تجمع در اوهایو, Melania به دست آمده است که تابعیت تابعیت برای ویکتور و Amalija. با هم چهار صحبت اسلوونیایی. بارون مسلط است و مانند مادر خود را حفظ تیم آمریکا و اسلوونی شهروندی است.

بزرگ آشکار در هنر او معامله است که Melania تاخیر حرکت به کاخ سفید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح نمی کند چرا که او مخوف نقش بانوی اول و یا برای جلوگیری از اختلال در بارون تحصیل اما به انعطاف پذیری خود را اهرم و مذاکره مجدد او prenup. در روزهای اولیه از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری شایعه بود که انتخابات بود Melania, بدترین, کابوس, که او در آستانه طلاق او بود و به cajoled به نگه داشتن ظاهر عملکردی ازدواج به جای. (این روزها جدا از کلیپ های ویدئویی و “رایگان Melania” نشانه.) اما حفظ نمای است و همواره Melania کار یک کار او طول می کشد به طور جدی و اجرا دقت حتی اگر—به عنوان با مدلسازی—و نه lifelessly. او می داند که چگونه به انجام آنچه که او نیاز به انجام; او فقط نمی داند که چگونه به مانند او لذت می برد آن را انجام می دهند. (شاید این توضیح می دهد که چرا او را به زمین یک کلاس بهتر از میلیاردر.) شوهرش را در انتخابات به دست آورد او یک مزیت فوق العاده ای. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشینه خسته شدن با او در حال حاضر همسر پس از چند سال پس از آن خرید در اطراف برای یک مدل جدید است. او برای بدنام غفلت خود کودکان خردسال و یک بار در توصیف بارون به عنوان Melania را به عنوان اگر پسر شد یک سگ, او می خواهم مجاز به اتخاذ کنند اما تا به حال هیچ علاقه خاص خود است.

به عنوان رئیس جمهور این تهمت بود موظف به ارائه قابل قبول ظاهر از خانواده زندگی که مورد نیاز Melania همکاری. مارلا افرای همسر دوم خود شد زن Melania جایگزین و Melania نزدیک شاهد چگونه به طرز ماهرانه ای تهمت lowballed سلف او در طلاق خود را حل و فصل. به دلیل تهمت نمی خواهید به کودک دیگری آن را به احتمال زیاد Melania تا به حال به ارائه امتیازات در اولیه خود را prenup به او به توافق برسند. اما در یک مرحله در ازدواج خود را هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی همسران دیده بود قدرت خود را کاهش رای دهندگان آمریکایی به دست Melania یک چوب بزرگ است. او سودا نه تنها برای پول بیشتر برای خودش زمانی که زن و شوهر انشعابات تا بلکه به امن بارون آینده با تضمین ریسک در مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خانوادگی و خواص. آن را همیشه در Melania خود بهترین بهره را که او اجرا می شود و که او پیروزی و پس از آن به عنوان جای شگفتی نیست که او را تشویق فعالیت سیاسی خود را.

Melania Trump بازی بازی طولانی در ازدواج خود را با موفقیت. چه او—ثروت او خانواده در اطراف او برای حفاظت از فرزند خود را—در حال جوایز اکثر آمریکایی ها می تواند به درک. آنچه او قربانی—شانس در یک companionate ازدواج برای یک مرد که واقعا احترام او معنی دار حرفه ای تمیز وجدان—تنها ممکن است به نظر می رسد بیش از حد بالا قیمت به پرداخت هزینه برای افرادی که رشد نمی کند تا خوف مارشال تیتو. مانند بسیاری از مهاجران, Melania آنچه را که او تا به حال به انجام به امن او نسخه از رویای آمریکایی است. به نظر می رسد بسیاری بیشتر شبیه به یک کابوس برای من و احتمالا برای شما بیش از حد—اما این حداقل ما می توانید مطمئن شوید که: او واقعا اهمیتی نمی دهند.

Book cover of The Art of Her Deal.

توسط مریم اردن. Simon & Schuster.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escortbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme Bozdurma