مکزیک coronavirus-تردید رئیس جمهور تنظیم است تا کشور خود را برای یک بحران بهداشتی

مکزیک و سریع روش چه بسیار به احتمال زیاد زیادی شیوع کروناویروس رهبری کشور — عمدتا به رئیس جمهور آن — عمدتا اصرار دارد که همه چیز خوب است.

در سخنرانی پس از سخنرانی رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador شناخته شده با نام مستعار خود را AMLO می گوید مکزیکی آنها نباید ترس Covid-19 حتی به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از مردم تایید عفونت در سراسر جهان است. با وجود هشدارهای از جهانی بهداشت مقامات او در ادامه به برگزاری تظاهرات سیاسی, بوسیدن هواداران و درخواست مکزیک برای خرید بیرون بروید و برای سرپا نگه داشتن این کشور کندوپاش اقتصاد در یک رکود جهانی.

“زندگی به طور معمول او گفت:” در یک ویدیو ارسال به Facebook در آوریل 22, نشان دادن او در خارج در یک رستوران. “اگر شما قادر هستید و باید وسیله ای برای انجام این کار ادامه مصرف خانواده خود را به خوردن … چرا که تقویت اقتصاد است.”

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador ارائه روزانه اطلاعات جلسه در کاخ ملی در 25 مارس سال 2020 در مکزیکو سیتی, مکزیک.
پدرو گونزالس Castillo/گتی ایماژ

AMLO مشاوره کارشناسان می گویند مرگبار است. چه چیزی باعث بدتر این است که سیاست های خود را بیش از چند سال گذشته تنظیم صحنه برای عمیقی بهداشت بحران است. در یک تلاش عمده برای کاهش مخارج دولت AMLO به کاهش بودجه این کشور را به بیمارستان ها و مراکز درمانی توسط میلیون ها نفر. آن را به ترک کشور از پزشکان و تجهیزات پزشکی تخت و coronavirus آزمون.

که آخرین قسمت این است که خسته کننده به خصوص به دلیل مکزیک شده است ضربه سخت شیوع بیماری قبل از. در سال 2009 H1N1 آنفلوآنزای سرچشمه در مکزیک قبل از گسترش آن در سراسر جهان شد و صدها نفر از هزاران نفر از مردم. سپس مکزیک به شدت تست شده و صدها هزار نفر از شهروندان خود را برای شناسایی خوشه از عفونت و ساقه جزر و مد در برابر انتقال گفت: Alejandro Macías به “تزار” برای دولت پاسخ اضطراری در زمان. “ما عمل کرده و سپس مانند کره جنوبی امروز,” او به من گفت.

که اتفاق می افتد نه در این زمان. این کشور به سختی آزمایش مردم به احتمال زیاد حسابداری برای پایین رسمی تعداد 475 موارد از مارس 26. که می آید به عنوان میلیون ها نفر همچنان به حرکت آزادانه در خارج از جمله دهها هزار نفر که با حضور بزرگ, هوای آزاد, جشنواره در شهر مکزیک هفته گذشته است.

و در حالی که AMLO به دولت فقط شروع به گرفتن برخی اقدامات جدی از جمله سازماندهی اجتماعی فاصله برنامه و تعلیق همه فعالیت های غیر ضروری برای بسیاری از آن را بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است. عواقب ناشی از انفعال کارشناسان می گویند ثابت می تواند فاجعه بار باشد.

“این است که به عنوان بد به عنوان ایتالیا و یا بدتر” دکتر فرانسیسکو سانچز مورنو, که نظارت بر coronavirus بیماران در ABC مرکز پزشکی در پایتخت گفت: نیویورک تایمز در روز سه شنبه.

برای درک میزان AMLO شکست به آدرس coronavirus بحران آن را به ارزش بازبینی چگونه مکزیک به کار گرفته شیوع آنفولانزای H1N1.

این بیماری که به کشته شدن حدود 17000 نفر در سراسر جهان به احتمال زیاد منتشر شده برای ماه آغاز و در سال 2008 در مکزیک است. در اصل اعتقاد به یک مورد بد از به طور منظم آنفولانزا, بیماری رسما تعیین شده به عنوان H1N1 در آوریل 2009.

Macías این H1N1 تزار به من گفت سپس رئیس جمهور Felipe Calderón و تیم او بر خاست به عمل در دو روش اصلی برای جلوگیری از گسترش. آنها تا به حال هیچ انتخاب دیگری گفت: “ما در چین که شیوع.”

اولین آنها برقرار دقیق اجتماعی فاصله گرفته است. Calderón تعطیل کردن سازمان های دولتی و غیر ضروری کسب و کار گفت: هر کس به ماندن در داخل. “وجود دارد هیچ مکانی امن تر از خانه خود را برای جلوگیری از آلوده شدن با ویروس آنفولانزا” رئیس جمهور گفت: در طول تاریخ 29 آوریل 2009, ملی, آدرس.

اعضای بهداشتی تیپ قرار داده و ضد عفونی کننده ژل در دست دو زن داخل مترو در شهر مکزیک در مه 3, 2009.
کارلوس Jasso/خبرگزاری گتی ایماژ

دوم دولت آزمایش به عنوان بسیاری از مکزیکی ها به عنوان امکان پذیر است برای ردیابی گسترش ویروس و قرنطینه بیماران و کسانی که ممکن است در تماس با آنها.

Macías گفت: آن را نیز کمک کرد که دولت تا به حال دسترسی به بسیاری از آنفولانزا دارو. آن را همیشه موثر برای بیماران مبتلا به H1N1, اما آن را به مقدار زیادی از آنها. بزرگترین مثبت داشتن کسانی که مواد مخدر او مدعی شد که اثر آرام بخش آن را به حال مردم. “آن را مهم تر از واقعی فواید درمانی طب,” او به من گفت. در پایان بیش از 70,000 مکزیکی قرارداد ویروس.

مکزیک تجربه در دست زدن به H1N1 بحران چپ آن را در یک موقعیت خوب برای مبارزه با آینده سلامت را بترساند. “هنوز هم وجود دارد برخی از ظرفیت نهادی دیدگاه” کارلوس پترسن سابق دولت مکزیک رسمی در حال حاضر در گروه اوراسیا شرکت مشاور به من گفت. کشور معاون وزیر بهداشت امروز, او, اشاره, نقش بزرگ در مهار شیوع آنفولانزای 11 سال پیش.

اما از لحظه ای که او به قدرت رسید AMLO شروع به ساخت اصلاحات که چپ مکزیک کمتر آماده برای coronavirus از آن در غیر این صورت بوده است.

بخش عمده ای از AMLO ریاست جمهوری کمپین ضد فساد ابتکار است که در آن او قول داد برای پایان دادن به سطح بالا grift به نفع متوسط, مکزیک. در حال حاضر در قدرت او را نگه داشته و به کلام او اما در راه ساخته شده است که دولت او کمتر قادر به مقابله با کروناویروس بحران است.

اول او شروع به برش حقوق کارگران بخش عمومی — عمده مبارزات انتخاباتی وعده — بنابراین وجود خواهد داشت بیشتر پول در بودجه فدرال برای خصوصی شهروندان است. او حتی مبارزه این کشور دیوان عالی کشور در سال گذشته مجبور قضات به پذیرش 25 درصد کاهش پرداخت; AMLO خود باعث می شود پول کمتر از پیشینیان خود.

“ما نمی تواند غنی از دولت در یک کشور فقیر,” او گفت: بسیاری از بار.

اما نتیجه تاسف است که صدها نفر از مقامات صالح را ترک کرده اند دولت به دلیل آنها نمی مانند AMLO به دخالت و کاهش حقوق. بیشتر چه, او را از کار اخراج دیگران که او با اعتقاد به دشمنان سیاسی و یا فوق العاده فاسد است. که به گفته سفیر سابق آمریکا در مکزیک روبرتا جاکوبسن سمت چپ این کشور با کمتر حرفه ای چاشنی برای مقابله با بحران.

“او واقعا سوخته این فن قابلیت های بخش عمومی و هنگامی که او آمد به دفتر” او به من گفت. به عنوان یک مقام رسمی در طول سال 2009 H1N1 شیوع او به خاطر کار با مکزیک و کانادا همتایان خود در تلاش برای پیدا کردن درمان. “شما نمی بینید هر یک از این نوع از همکاری در حال حاضر.”

رئیس جمهور اوباما به رئیس جمهور Calderón و نخست وزیر کانادا استفان هارپر جمع آوری برای آمریکای شمالی سران جایی که آنها در مورد تلاش برای مبارزه با آنفولانزای خوکی در گوادالاخارا در اوت 10, 2009.
جواهر صمد/خبرگزاری گتی ایماژ

دوم او را به شدت کاهش بخش بهداشت و درمان به عنوان بخشی از اقدامات ریاضت برای کنترل هزینه های دولت. در سال 2019 به عنوان مثال حدود 10000 بهداشت حرفه ای گذاشته شد و با توجه به 44 درصد کاهش به بخش بهداشت و درمان مراقبت است که پشتیبانی شده توسط دولت مرکزی و دولت. که منجر به تاخیر در عمل جراحی برای کودکان کاهش کارکنان و لغو بسیاری از انواع درمان برای بیماران.

این گروه اوراسیا را پترسن اما به من گفت که قبلی مکزیکی دولت ساخته شده بود کاهش به کشور سیستم مراقبت های بهداشتی در طول سال. AMLO نیست منحصر به فرد در این زمینه پس از آن اما او در میان تهاجمی ترین در کاهش هزینه برای این بخش.

مکزیک سیستم مراقبت های بهداشتی در شکل ضعیف است. آن را حدود 1.4 بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه بیش از 2000 هواکش در کل کشور و چند coronavirus آزمون.

“اگر مکزیک کشف نشده موارد گردش گسترش این بیماری در حال رفتن به, وحشیانه,” مورنو دکتر در ABC مرکز پزشکی گفت: بلومبرگ در مارس 11.

بیشتر چه, پزشکان توجه داشته باشید که لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و دستکش برای درمان بیماران است.

“من مشغول به کار در بیمارستان در تلاش برای کشف کردن که چگونه به در بیمارستان در حال رفتن به از طریق گرفتن از هفته آینده از آنجا که ما می دانیم که این انفجار از موارد در حال رفتن به در هفته آینده” مورنو گفته نیویورک تایمز در مارس 24.

برخی از کارکنان پزشکی در حال اعتراض در خیابان ها به تقاضای دولت صرف بیشتر به ارائه مواد و پرسنل. “ما نمی توانیم کار بدون تجهیزات” یک پرستار در ایالت ایالت تاباسکو گفت: در توییتر تصویری این هفته است. “ما همچنین خانواده — فرزندان و پدر و مادر.”

“ما فقط درخواست برای چیزهای اولیه هیچ چیز دیگری” او در ادامه اضافه کرد که چهار نفر از همکاران او در حال حاضر علائم است که شبیه به کسانی که از Covid-19.

AMLO نیز دو اصلاحات که به وضوح معکوس.

یک تغییر بود به Seguro محبوب (Popular بیمه) یک برنامه که در آن دولت مرکزی به ایالات پول برای پوشش برخی از هزینه های درمانی برای بیمه. رئیس جمهور نگران به درستی که برخی از مقامات در زمان و پول خود را برای استفاده خود و یا misallocated بودجه.

AMLO بنابراین کاملا متمرکز برنامه داد و آن را یک نام جدید. اما این حرکت ساخته شده برخی از روش های گران تر در حالی که همچنین با از بین بردن پوشش برای دیگران. کاهش درآمد مردم و سپس ساخته شد, بدتر, توسط, تغییر, کارشناسان می گویند.

دیگر اصلاحات بود که در, چگونه دولت مکزیک خریداری دارو. در گذشته مقامات دولتی در امر خرید مواد مخدر از توزیع کنندگان نیست و شرکت هایی که آنها را ساخته است. به قطع واسطه AMLO تصمیم دولت او را خرید به طور مستقیم از شرکت.

مشکل این است که معاملات ساخته شده بودند ضعیف پترسن گفت. برای مثال هزینه حمل و نقل دارو شامل نمی شد در برخی از مناقصات. به عنوان یک نتیجه قیمت برخی داروها رفت تا ساخت آن را سخت تر برای غیر ثروتمند مکزیکی به آنها را خرید.

همه این اصلاحات قرار تنش اضافی در حال حاضر در تلاش مکزیکی سیستم مراقبت های بهداشتی. “اگر تعداد coronavirus موارد بالا اجرا خواهد شد و به طور کامل آماده نشده به عنوان یک سیستم بهداشت و درمان برای مقابله با آن” جاکوبسن سابق سفیر به من گفت.

اما آن را فقط به داروها که فاقد آن هستند; آن رهبری است.

هفته گذشته AMLO به مبارزه طلبیده مشاوره از کارشناسان پزشکی و صحبت در یک گردهمایی بزرگ به جشن ملی مکزیک نفت. در طول این رویداد او مطمئن ساخته شده به دست دادن و بوسه, دوستان, درست مثل او می خواهم انجام می شود در سراسر کشور با وجود شیوع کروناویروس.

برای کارشناسان چنین رویداد حاکی از AMLO پاسخ به بحران است. به جای تنظیم یک مثال برای مردم به ماندن در خانه او اولویت اقتصاد بالاتر از همه چیز.

رئیس جمهور مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador حرکت دست با یکی از اعضای La Mora در طول سفر در 12 ژانویه 2019 در Bavispe, Sonora.
Luis Gutierrez/گتی ایماژ

است که می گویند اقتصاد نیست در نیاز فوری. Petróleos Mexicanos دولت متعلق به شرکت نفت است که عمیقا در بدهی و در بحران به خصوص که قیمت جهانی نفت در شاقول. اقتصاد کشور قرارداد با 0.5 درصد در سال گذشته و بسیاری از شاخص نقطه به نقطه در یک سال رکود. به عنوان جهان مواجه امکان همه گیری ناشی از رکود اقتصادی آن را غیر منطقی برای AMLO به می خواهید به تقویت اقتصاد.

کارشناسان هر چند می گویند او نیاز به قبول واقعیت و شروع به اجرای اقدامات تهاجمی برای جلوگیری از گسترش. “شما نیاز به اولویت دادن به سلامت مردم است و نگرانی در مورد چگونه بسیاری از ممکن است بمیرد قبل از اینکه اقتصاد سلامت” گفت: Macías این H1N1 تزار.

او از این قدرت برای انجام این کار است. AMLO به شدت micromanages هر جنبه ای از دولت که باعث می شود خود را انفعال بزرگترین مانع برای سریع و موثر پاسخ. اگر او در زمان بحران جدی مکزیک خواهد شانس بهتری برای نگه داشتن بحران از گرفتن به طور کامل از دست.

دیگر از شخصا اقدام در راه حرفه ای پزشکی تجویز کارشناسان می خواهید AMLO به ارائه حمایت اقتصادی برای صدمه دیده از بحران کمک کند مراقبت های بهداشتی کارگران و تحمیل سختگیرانه تر اجتماعی فاصله گرفته است.

وجود دارد برخی از نشانه هایی است که دولت مکزیک در حال حرکت است در آن جبهه.

در پاسخ به اعتراضات توسط هیات های پزشکی AMLO تیم می گوید آن را فراهم خواهد کرد 150 میلیون دلار اضافی در تجهیزات پزشکی و پر کردن بیش از 40 ، 000 فرصت شغلی برای پرسنل پزشکی. در هماهنگی با دولت آمریکا گذرگاه بین آنها مرز مشترک شده اند به شدت محدود است.

روز سه شنبه دولت پرده برداری از بزرگ ترین اجتماعی فاصله مورد نیاز و در عین حال از جمله یک سطح شیب دار تا در تعلیق از رویدادهای بزرگ است. و در 25 مارس AMLO تیم ممنوع تمام فعالیت های غیر ضروری از اتفاق می افتد در مکزیک است.

دولت حتی ایجاد یک ابرقهرمان — Susana Distancia (سالم فاصله) — به یاد مردم برای اقامت شش فوت از هم جدا.

این یک شروع است اما چالش های زیادی باقی می ماند.

بزرگترین چالش در خارج از نیاز فوری به درمان پزشکی از coronavirus موارد کارشناسان می گویند کمک خواهد کرد که نزدیک به 60 درصد از مکزیکی ها که در “اقتصاد غیررسمی” — خیابان سرآشپزها نوازندگان و هنرمندان.

بدون مالیات و شماره شناسنامه و یا اتصال به سازماندهی نیروی کار آنها ممکن است دریافت حمایت اقتصادی از دولت آنها در نهایت خواهد شد و به شدت نیاز است. آنها همچنین نمی توان با دولت موظف به خاموش کردن کسب و کار که ممکن است نیاز به مقامات فدرال به زور این کارگران قطع و به خانه آنها انسانی.

هیچ کدام از این ها انجام می شود بدون AMLO را خرید. او ممکن است تصمیم بگیرید که از آن زمان به عمل در حال حاضر است که خود را در نظرسنجی شماره — پس از بالا شروع به کاهش شدت. اما اگر او نمی کند این گروه اوراسیا را پترسون می گوید: “این وضعیت می تواند به نوبه خود برای بدتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>