مایکل Arceneaux نمی خواهند شما را به فقیر می میرند

حتی اگر مایکل Arceneaux دوم کتاب “من نمی خواهم به فقیر می میرند” نوشته شده بود قبل از همه گیر آن به سختی می تواند بیشتر مربوط به حال. به عنوان اقتصاد یک nosedive تخمینی از هر 10 آمریکایی به طور ناگهانی از کار نیازهای اولیه مانند غذا و پول اجاره به طور ناگهانی از رسیدن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. در ضمن بدهی وام مسکن, پزشکی, بدهی و بدهی هستند بسیار بیشتر بار برای بسیاری از.

به Arceneaux این نوع از مبارزات آشنا هستند. “من رشد نمی کند تا با پول پس منظورم این است که اگر شما نمی رشد با پول برای اکثر شما نمی خواهید به فقیر می میرند” گفت: سالن. Arceneaux ادغام تجربیات خود با فقر با حقایق برای ایجاد یک تصویر فوتی و فوری از ما, اجتماعی و اقتصادی وضعیت. “بسیاری از مردم مهم نیست که چقدر به شما کسب درآمد شما احتمالا یک یا دو چک به دور از فقر است. . . . شما فقط احتمالا نیست به آن اعتراف” او اضافه شده است.

تبلیغات:

Arceneaux بود از لحاظ اقتصادی prescient, حتی اگر او نوشت: کتاب جهان ما در زندگی قبل از. کار نفر در ایالات متحده دچار بحران فقر ناشی از بدهی وام و عدم امنیت اجتماعی شبکه Arceneaux می نویسد; coronavirus همه گیر تنها تشدید آن است. در مجموعه جدید خود را از مقالات Arceneaux توضیح می دهد که چگونه بدهی تحت تاثیر قرار هر جنبه از زندگی خود را. در حالی که این کتاب طول می کشد در افراد شوخ طبعی خود را اجازه می دهد تا خواننده را به خنده در این هرج و مرج از آن همه با او.

ما با صحبت Arceneaux در مورد این بیماری همه گیر وام های دانشجویی و آنچه آن را مانند به ترویج کتاب در طول این زمان های عجیب و غریب. مثل همیشه این مصاحبه ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح

چگونه شما انجام می دهند در طول این همه گیر?

تبلیغات:

من هر روز سعی کنید به مردم بگویید که [من] به عنوان به خوبی به عنوان من می تواند در یک کابوس. من می گویم هفته گذشته گرانش همه چیز را جور کردم من. اما من فکر می کنم برای من, من تا به حال یک کتاب به ترویج و بنابراین من واقعا نیاز به متمرکز می شود. این یک چیز بزرگ برای انتشار یک کتاب در وسط یک کابوس, بنابراین من واقعا متمرکز شده است. اما من خوب می تواند به عنوان. آن را فقط یک مقدار زیادی در همه ما است.

کاملا.

Sirens و به اسارت گرفتن به من.

تبلیغات:

آیا شما در نیویورک ؟

من در هارلم. من در واقع برنامه ریزی برای حرکت اما به نظر می رسد مثل من قصد دارم در اینجا تا زمانی که من می توانید بیرون بروید با خیال راحت. هر زمان که که است.

درست است ؟ چه کسی می داند. بنابراین عنوان کتاب خود را “من نمی خواهم به مرگ فقیر.” آیا شما همیشه به حال این ترس است ؟

تبلیغات:

من رشد نمی کند تا با پول پس منظورم این است که اگر شما نمی رشد با پول برای اکثر شما نمی خواهید به فقیر می میرند. من در نوشتن این کتاب است که بسیاری از مردم مهم نیست که چقدر به شما کسب درآمد شما احتمالا یک یا دو چک به دور از فقر است. شما فقط احتمالا نیست به آن اعتراف. اما من فکر می کنم در نظر خواهم, من نمی خواهم به مرگ فقیر این ایده است که من در واقع ممکن است واقعا مبارزه بدتر از زمان فارغ التحصیل شدم و رسانه ها به عنوان من آن را درک در حال حاضر درون منفجر. ترس من از نوع بزرگ شد و پس از آن رکود بزرگ اتفاق افتاده است.

عنوان کتاب جدی است; آن را پر از موضوعات جدی — نژادی و نابرابری طبقاتی و نابرابری — اما شما خوشبین باقی می ماند و طنز در آن است. حفظ یک حس شوخ طبعی انتخاب شما را برای شما و یا آن را برای خوانندگان خود را و یا هر دو ؟

من نمی گویم این را مانند یک متکبر راه, اما در حالی که من فکر و سپاسگزار از خوانندگان من می نویسم احساس می کنم. اگر شما نوشتن به خواننده خود را, من نمی دانم اگر این یک ایده عالی است. من فکر می کنم برای من حداقل با طنز آن است مرا زنده نگه داشت. طنز نگه می دارد بسیاری از مردم زنده است. من فکر می کنم حتی زمانی که خانواده به عنوان پیچیده و تاریک تاریخ که تمام است که هر کس در خانواده من فوق العاده خنده دار. خود ما حس شوخ طبعی و یا شخصیت های قوی. اما من حدس می زنم من فکر می کنم شاید تفاوت بین کتاب یکی [“من نمی توانم تاریخ عیسی”] و دو [“من نمی خواهم به مرگ فقیر”] است که در کتاب دوم من واقعا به خودم اجازه می دهد به کسانی که لحظه به لحظه تیره تر.

تبلیغات:

گاهی اوقات من فقط نوع یک شوخی حتی در بدترین زمان ممکن و پس از آن من اذیت با خودم. من می توانم آن را کمک نمی کند. و پس از لحظاتی وجود دارد در آن وجود دارد مانند غذای آماده است که وجود دارد اما پس از آن من در زمان آنها را از آنجا که من فکر کردم شما فقط نوع نیاز به اجازه دهید که بود. اما من فکر می کنم بیشتر از نه, اگر آن را مانند به من و شوخی می آید و من فقط نوع آن را بر روی صفحه است. این که من هستم.

نوشتن شما بسیار خنده دار است. من می خواهم به شنیدن از شما در مورد چگونگی نوشتن این کتاب متفاوت بود از اول شما یکی است ؟

منظور من نه ایده آل تجربه اما کتاب دوم یک کابوس بود برای نوشتن چون من در یک محل که در آن من فکر کردم من نمی خواهد که در آن نقطه در زندگی شخصی و حرفه ای. پس از آن بود فقط واقعا به چالش کشیدن. همچنین من از دست رفته بسیاری از مردم در سال گذشته یکی پس از دیگری به دلایل مختلف. اما بسیاری از دلایل صادقانه بسته به نوع نابرابری من نوشتن در مورد این کتاب ، که فقط یک زمان واقعا سخت است.

تبلیغات:

با این یکی اگر چه من می دانستم که آن را واقعا مهم بود برای نوشتن اما آن را واقعا سخت به نوشتن. نبود یک زمان خوب است. این یک مقدار زیادی تیره تر مواد. آن را خیلی بیشتر آشکار است. بنابراین این نوع فقط به چالش کشیدن در سراسر و من از آن متنفر بودم. من نمی توانم بگویم هر چیزی مثبت در مورد تجربه دیگر من می خواهم این کتاب در حال حاضر که من خیلی از آن حذف شده و این در جهان است.

من نمی توانم تصور کنید نوشتن یک کتاب در حالی که دست و پنجه نرم کردن با دست دادن. چگونه شما انجام این کار ؟

من دودی علف های هرز مثل من ذکر شده در این کتاب است. من این را می گویند سال گذشته واقعا دشوار است اما تا پایان سال, منظور من, من می دانستم که در ذهن من است. من فکر می کنم من فقط از خط خارج در بسیاری از راه های. برخی از چیزهایی که من فقط نمی تواند قبول کند. من فکر می کنم برای من چه من در نهایت تلاش برای بهتر مورد پذیرش چیزهایی که من نمی توانم کنترل نه تنها تحمل بلکه مانند واقعا پذیرش. نوع در مورد حق در حال حاضر این است که دوباره در بدترین زمان به انتشار یک کتاب است. مردم از دست دادن شغل خود را متاسفانه پس از آن یک درخواست به درخواست مردم به صرف پول به خصوص در یک کتاب که در مورد مبارزات.

این فقط یک بیت از یک mindfuck در خود و برای خود. اما دوباره این است که معیشت و من فکر می کنم آنچه که من آمد به قبول است که من انجام بهترین من می توانم در همه چیز که انجام دادم و هر چه اتفاق می افتد این است که نوع فراتر از کنترل من است. همه من می توانید کنترل این است که چگونه نسبت به آن واکنش نشان.

تبلیغات:

کتاب خود را تا حدی در مورد شمشیر دو لبه از وام های دانشجویی — یعنی که آنها به سرعت می تواند به شما دسترسی به فرصت اما وجود دارد در معرض خطر است که می توان آنها را در یک بار مادام العمر, به ویژه هنگامی که شما به دنبال یک حرفه ای در یک صنعت است که از لحاظ مالی سودآور است. به عنوان شما را به نوشتن آن یک بیت از یک دام است. پس از نوشتن و بررسی تمام راه هایی که بدهی وام تحت تاثیر قرار زندگی خود را, آیا شما فکر می کنم آن را هنوز هم ارزش آن را?

آن سخت است برای من به مانند “نه من نمی خواهد را انجام داده است.” من زندگی را نمی توان مانند آن را در حال حاضر. من نمی خواهد با شما صحبت کردم. چیزهای خاصی رخ نمی داد. من فکر می کنم مشکل این است که من نباید — افرادی مثل من باید برای رفتن از طریق همه که فقط به معنای واقعی کلمه اساسی دسترسی است که هر کس دیگری می توانید دریافت کنید. این مشکل بزرگتر است. اینکه آیا یا نه آن را من انتخاب فردی. . . . منظورم این است که من می تواند هنوز هم متفاوت است و من معنی یک زندگی شاد و پر از زندگی اما این زندگی است که من واقعا می خواستم به دنبال. پس آن چه در آن است. من فقط آرزو می کنم من باید برای مقابله با آن است.

آیا این تعجب شما به درک که چگونه بدهی وام تحت تاثیر تمام زمینه های زندگی خود را?

من واقعا شگفت زده کرد. من نمی آمد و من می توانم ببینم که چگونه است که عینک بر پدر و مادر من. من تو را دیدم که چگونه است که عینک همه در اطراف من.

تبلیغات:

من حدس می زنم من شگفت زده است که من باز است که بسیار در مورد آن. اما من همچنین فکر می کنم این نوع واقعا مهم است. من کتاب بسیار زیادی در مورد واقعی اقتصادی اضطراب. آن را به ویژه از دیدگاه من که سیاه و از جنوب و تمام. من فکر می کنم بسیاری از افرادی که در حال استفاده, به, بودن, بدون, ما به نوعی در حال حاضر می دانیم این فقط اینکه آیا یا نه ما در واقع می خواهم به بحث در مورد آن در طول. من فکر می کنم که شاید تعجب آور ،

راست. من قدردانی چگونه باز و صادقانه شما در مورد آن. نه هر کس است.

با تشکر از شما.

به خصوص وقتی که می آید به مبارزه مالی وجود دارد اخلاق در فرهنگ آمریکایی که “مبارزه” باعث می شود شما “قوی تر است.” من فکر می کنم که به ویژه در رابطه با وام های دانشجویی و وام دانشجویی بدهی. گفت: ممکن است “وجود دارد زیبایی در مبارزه است.” آن را مانند ما در حال انتظار برای مبارزه موفق است.

تبلیغات:

هیچ برو که. هیچ. من فکر می کنم — اگر من به قرض دادن به خودم که افتضاح تمایلات حسن نیت و یا توسط افرادی که استخدام آن من خواهد بود تغذیه به نوع گه که این کتاب در برابر. من باور نمی کنم ما در یک زندگی شایسته سالاری. این است که چگونه زندگی و کار می کند. زندگی است که عمدتا در مورد امتیاز دسترسی و شانس گنگ. و پس از آن اگر شما کار می کنند و شما در واقع در آن, شما ممکن است شناور باقی می ماند. هیچ زیبایی در مبارزه است. من فکر نمی کنم من باید به حال برای رفتن از طریق بسیاری از این. همه ما تلاش, اما آنها به دلیل وجود دارد-افرادی که تلاش کرده اند در سفر خود را و یا هر چه, اما آنها تا به حال به معنی و دسترسی به درمان بهتر آن برای مقابله با آن است. تفاوت این است. من فکر می کنم نابرابری نابرابری است.

و غذای آماده از این کتاب است که آن را نباید در این راه. در حال حاضر بیش از همیشه به معنای واقعی کلمه مردم در حفظ و گفت که این کتاب به موقع در حال حاضر. و من می دانم که مردم به این معنی است که به عنوان یک تعریف اما این کتاب در حال حاضر به موقع قبل از این. این است که چرا همه چیز بسیار بدتر از آن نیاز دارد به این دلیل که ما در جامعه ای زندگی خواهد کرد که اجازه دهید ما پژمرده و می میرند دقیقه ما را از دست ندهید شاید مانند دو چک و نمی توانید پرداخت صورتحساب.

آیا شما فکر می کنم نابرابری به خصوص که چگونه آن را آشکار مالی خواهد به نگاه متفاوت اگر ما حق سیاستمداران در محل ؟

من در نوشتن این کتاب در مورد چه برنی ساندرز و الیزابت وارن — در میان دیگر اعضای کنگره انجام داده اند با توجه به, اما به ویژه کسانی که در حال بالا بردن گفتگو در اطراف بدهی وام دانشجویی. هر چند من به برخی از مسائل خاص با جو بایدن و نقش او در 2015 لایحه ورشکستگی که من مرجع در این کتاب و چگونه از آن ساخته شده آن را دشوار است برای مردم با خصوصی وام بدهی. من می میرند در حال حاضر و مادر من هنوز هم می تواند در قلاب برای من وام و من نمی تواند پرونده ورشکستگی و فرار از بدهی.

که گفت:, من متوجه شده است که بایدن در آغوش دارد — و نه به طور کامل الیزابت وارن یا برنی ساندرز و مسائل — اما او گفت: مردم با درآمد تا $125,000 خود بدهی بخشیده می اگر آنها رفت و به یک مدرسه عمومی و یا اگر آنها رفت و به خصوصی HBCU (غیر انتفاعی تاریخی سیاه و سفید کالج). [که] بسیار مهم است زیرا به همین دلیل حتی اگر آن را به نظر می رسد مثل یک درصد کم به طور کلی مردم سیاه و سفید به طور مداوم در حال بهره گرفته و با وام های دانشجویی خصوصی به دلیل HBCUs [هستند] بیشتر را تکذیب کرد یا نه اختصاص به همان مقدار از بودجه. ما نمی باید به عنوان مقدار پول به عنوان سفید مردم در مقایسه پس ما را در ادامه بدهی. ما نمی اشکال سنتی بدهی به طوری که آنها شکار ما. این در واقع مانند بحران وام مسکن وامهای بیپشتوانه همه را دوباره و دوباره. فقط قبل از آن نهفته بود و تأثیر همه ما است. بنابراین من را تشویق کرد که حتی جو بایدن از همه مردم است استقبال از این.

و من اضافه میکنم برای بدهی وام دانشجویی لغو, اما واقعیت این است که بر اساس وام های خصوصی که من در مورد نوشت که 12 سال طرح احتمال بیشتری نسبت به نه من قصد ندارم به بخشیده شود به هر حال اما این در مورد من نیست. نگرش اشتباه بیش از حد بسیاری از مردم مانند من تا به حال به پرداخت وام پس چرا شما پرداخت مال شما است ؟ هیچ کس نباید به رنج می برند راه شما بود. نقطه تمام است که برای انجام بهتر نسل آینده و نه اجازه دهید آنها را به تکرار اشتباه خود و یا در این مورد یک دریافت کننده همان سطح از بهره برداری.

کاملا. چه توصیه شما برای افرادی که واقعا مضطرب در حال حاضر در مورد وضعیت مالی خود را?

هیچ چیز وجود دارد من می توانم بگویم کردن خفاش, مگر اینکه من می توانم قرار دادن پول در جیب شما. اما من می گویم این مورد . . . این لایحه جنبه و به خصوص وام پرداخت آنچه شما می توانید پرداخت و اگر شما آن را ندارید شما نمی توانید استرس خود را به نقطه که در آن شما در حال آسیب رساندن به خودتان یک راه یا دیگری. من می دانم که مردم در حال رفتن به نگرانی در مورد آسیب به اعتبار خود و تمام چیزهای که اما منظورم این است که اگر این کمک می کند ما در حال حاضر در رکود است. چیزهای که خارج از کنترل شما است. تقصیر شما نیست که هر یک از این اتفاق افتاده است. تاکید خود را بر چیزهای که شما نمی توانید کنترل نمی خواهد به شما کمک کنه. شما پرداخت آنچه شما می توانید پرداخت و انجام هر کاری شما می توانید پیدا کنید. شما انجام هر کاری برای نگه داشتن خود را عاقل در عین حال و به شما بهترین خود را انجام دهید.

من امیدوارم که مفید بود, اما آن را فقط سخت است چرا که وقتی مردم می خواهند پول آنها می خواهند پول است. من می دانم که زمانی که مردم نگران پرداخت قبوض, آن را فقط مثل شما بهترین است که شما می توانید هر آنچه که است. و این فقط رفتن به باید به اندازه کافی خوب است تا زمانی که شما می توانید انجام دهید بهتر است. اما آن را مانند این است که تقصیر ما نیست که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>