مایکل بلومبرگ است “پرداخت اثرگذارندهها” را به او 2020 کمپین “به نظر می رسد سرد”: گزارش

بسیاری از تبلیغات است که دموکرات ریاست جمهوری امیدوار و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ بوده است در حال اجرا در MSNBC و در جای دیگر باید با تمرکز بر سیاست های, تاکید بر تفاوت بین او و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مراقبت های بهداشتی و دیگر مسائل. اما روزنامه نگار اسکات بیکسبی در یک مقاله جدید به صورت روزانه وحش به بررسی یکی دیگر از عناصر سابق حزب جمهوری خواه تبدیل دموکرات انتخابات ریاست جمهوری: تصویر. و با توجه به بیکسبی یک بخش کلیدی است که “پرداخت اثرگذارندهها” را به مبارزات انتخاباتی خود را “به نظر می رسد سرد.”

اینترنت و رسانه های اجتماعی Bixby, یادداشت های یک بخش بزرگی از بلومبرگ فشار برای “cool” تصویر. بیکسبی گزارش از “ایسنا مبارزات انتخاباتی بی سر و صدا آغاز مبارزات انتخاباتی در, قبیله, یک مارک محتوای بازار است که متصل اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی با علامت های تجاری که می خواهند برای تبلیغ به پیروان خود را به زمین اثرگذارندهها در ایجاد محتوا برجسته به همین دلیل آنها عشق سابق شهر نیویورک شهردار — قیمت.”

تبلیغات:

بیکسبی در ادامه به توضیح آنچه که “قیمت” است.

“برای ثابت 150 دلار هزینه” بیکسبی گزارش از “ایسنا کمپین تبادل میکرو-اثرگذارندهها — کسی که از 1000 به 100 ، 000 پیروان در صنعت زبان — برای ایجاد محتوای اصلی است که به ما می گوید چرا مایک بلومبرگ است electable نامزدی که می توانیم بالا نزاع و کار در سراسر راهرو بنابراین همه آمریکایی ها احساس شنیده و مورد احترام است.'”

بیکسبی همچنین توضیح می دهد که چگونه قبیله کار می کند. این شرکت او را “ارائه می دهد علامت های تجاری” به “توانایی به درخواست سفارشی-ساخته شده از محتوای مشتاق اثرگذارندهها.”

تبلیغات:

در بخش “درباره ما” از بلومبرگ کمپین قبیله ارسال بیکسبی یادداشت کمپین توصیف او به عنوان “طبقه متوسط بچه که مشغول به کار راه خود را از طریق کالج” و “خود ساخته تاجر” و “ثابت حامی ارزش های مترقی” که “می توانید همه چیز انجام می شود.”

آن را تعجب آور نیست که بلومبرگ با استفاده از کلمه “مترقی” با وجود تکیه محافظه کار است. سابق راکفلر جمهوری خواه تبدیل دموکرات قطعا نیست “مترقی” در راه است که سناتور. برنی ساندرز مترقی است اما او امیدوار است برای برنده شدن در نامزدی حزب دموکرات — و سپس شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر با توسل به هر دو لیبرال و میانه رو رای دهندگان. بلومبرگ استراتژی, اما نه درگیر شرکت در آیووا قفقاز یا نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه بلکه ساخت خود را در روز سه شنبه (برگزار خواهد شد که در مارس 3).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی