مایکل بلومبرگ فقط کمک کرد که هر نامزد دیگر اثبات آنها می تواند تحقیر یک پوست نازک تحت عنوان میلیاردر


Bloomberg, standing at his lectern, looks to his left with pursed lips while Warren and Sanders lean toward each other as Sanders speaks to Warren.

مایکل بلومبرگ الیزابت وارن و برنی ساندرز در چهارشنبه شب بحث در لاس وگاس.

علامت Ralston/خبرگزاری گتی ایماژ

آینده به روز چهارشنبه دموکراتیک اولیه بحث در لاس وگاس, ادم سفیه و احمق صاحب نظران عمدتا در رابطه با چگونه مایکل بلومبرگ اول عملکرد را منعکس مایکل بلومبرگ. احمق! به نظر می رسد بزرگ داستان ایسنا-عاقلانه بود که چگونه به خوبی هر کس دیگری خواهد آمد در حالی که آنها dunked بارها و بارها و remorselessly او در این دوره از افشای نامزدی خود را به عنوان غرور پروژه یک کم جاذبه پیشین جمهوری خواه با سابقه قرمز-پرچم مواضع و رفتار است.

آن آغاز شده و تقریبا بلافاصله به عنوان الیزابت وارن شروع به پریدن کرد به بحث electability با یک بسته از قبل zinger که بر خلاف تقریبا همه از پیش بسته بندی شده بحث zingers در واقع به خود جلب کرد برخی از خون:

بنابراین من می خواهم به بحث در مورد که ما که در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان “چربی broads” و “اسب-مواجه شده است.” و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ. دموکرات ها در حال رفتن به برنده اگر ما یک نامزد که دارای سابقه پنهان کردن اظهارنامه مالیاتی خود را از اذیت و آزار زنان و حمایت از نژادپرستانه سنجی مانند redlining و توقف و frisk.

(در اینجا آنچه که او صحبت کردن در مورد.)

Ctq ظهور تا به زودی پس از به یاد داشته باشید که بلومبرگ انتخاباتی داده بود یک یادداشت به Axios صبح روز چهارشنبه—یعنی قبل از او می خواهم به نظر می رسد در مقابل از مخاطبان ملی به عنوان نامزد واحد دوم—که پیشنهاد کرد که او پیت Buttigieg و بایدن باید رها و خارج از مسابقه:

من در واقع استقبال شهردار بلومبرگ به مرحله. من فکر کردم که او نباید پنهان شده در پشت تلویزیون, تبلیغات, و بنابراین من همه آماده برای این روز بزرگ است. و سپس من در این یادداشت از مبارزات انتخاباتی خود کارکنان این و آن گفت که او در واقع فکر می کردم که ما باید از راه. این چیزی است که مبارزات انتخاباتی خود گفت:—چرا که ما باید “هموار کردن راه” برای او برای تبدیل شدن به نامزد.

Klobuchar سازی داستان به یک ریف در مورد اجازه دادن به مردان به او بگویید چه کاری انجام دهید که خوب بود اما آسیب قابل توجهی انجام شد فقط با بیان قضیه به بیرون درز یادداشت را با صدای بلند و اجازه دادن به استکبار غرق در.

پس از بحث از بلومبرگ است (که هنوز منتشر نشده) اظهارنامه مالیاتی و نفت خام نظرات در مورد توقف-و-frisk پلیس—که در طی آن او نمی نیاز به هر گونه کمک از دیگر نامزدها به نگاه بیمار در سهولت—NBC مدیر Hallie جکسون خواسته وارن برای اظهار نظر در مورد عدم افشای توافق نامه که بلومبرگ (شرکت) امضا کرده است با زنانی که متهم به تجاوز (از جمله بلومبرگ فرد) پرورش خصمانه جنسیتی محیط کار. آنچه به دنبال سیاسی evisceration:

جکسون: سناتور وارن شما شده است انتقادی از شهردار بلومبرگ در مورد این موضوع.

وارن: بله ، و من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود. “من شده است به خوبی برای برخی از زنان است.” که فقط آن را قطع نمی کند. شهردار را به ایستادن بر روی رکورد خود را. و آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا چه چیزی در کمین وجود دارد. او بدست برخی از تعدادی از زنان ده که می داند به امضای توافقنامه nondisclosure هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار.

آقای شهردار آیا شما مایل به انتشار تمام کسانی که زنان از آن عدم اطلاع توافق بنابراین ما می تواند بشنود سمت خود را از داستان ؟

بلومبرگ: در حال حاضر تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق نامه.

وارن: چگونه بسیاری از است ؟

بلومبرگ: اجازه دهید من به پایان برسد.

وارن: چگونه بسیاری از است ؟

بلومبرگ: هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی گفتم. و اجازه دهید من فقط—و اجازه دهید من—وجود توافق بین دو طرف است که می خواستم به نگه داشتن آن را آرام و آن را به آنها. آنها با امضای این توافق نامه و ما با آن زندگی می کنند.

بایدن: در آمد.

وارن: پس صبر کنید زمانی که شما می گویند آن است که تا به—من فقط می خواهم برای روشن باشد. برخی این است که چگونه بسیاری از ؟ و —و هنگامی که شما—و هنگامی که شما می گویند که آنها امضا شده بود و آنها می خواستند آنها را اگر آنها مایل در حال حاضر به صحبت و به سمت خود را از داستان در مورد آنچه در آن است که آنها ادعا می کنند که در حال حاضر خوب با شما ؟ شما در حال انتشار آنها را در تلویزیون امشب ؟ این است که درست است ؟

رادیو فردا: سناتور…

WARREN: این است که حق امشب ؟

رادیو فردا: سناتور شرکت و شخص دیگری در این مورد—یک مرد یا یک زن و یا آن را می شود بیش از آن است که آنها تصمیم گرفتند که آنها ساخته شده است توافق آنها می خواستم به نگه داشتن آن آرام برای همه منافع است.

وارن: من متاسفم. هیچ سوال این است که…

بلومبرگ: من شنیده سوال خود را.

وارن: … زنان هستند محدود بودن و محدود توسط شما و شما می توانید از انتشار آنها را از آن بلافاصله ؟ چرا که درک این فقط یک سوال از شهردار ، این هم یک سوال در مورد electability.

ما در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با یک مرد که می داند که چگونه بسیاری از عدم اطلاع و موافقت نامه چکه چکه چکه از داستان زنان گفت: آنها شده اند مورد آزار و اذیت و تبعیض. این چیزی است که ما به عنوان حزب دموکرات.

چند دقیقه بعد برنی ساندرز در زمان به نوبه خود:

شما می دانید که ما بحث در مورد electability و همه در اینجا می خواهد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و بحث ما در مورد توقف و frisk و ما صحبت کردیم در مورد محل کار که شهردار بلومبرگ ایجاد کرده است و این مشکلات وجود دارد.

اما شاید ما نیز باید بپرسید که چگونه شهردار بلومبرگ در سال 2004 پشتیبانی جورج دبلیو بوش رئیس جمهور قرار دادن پول به نامزدهای جمهوری خواه برای این کشور ایالات متحده آمریکا زمانی که برخی از ما—جو و من و دیگران—مبارزه شد برای دموکرات ها برای کنترل این کشور ایالات متحده آمریکا.

شاید ما می توانید صحبت کنید—شاید ما می توانیم بحث در مورد یک میلیاردر و گفت که ما نباید افزایش حداقل دستمزد و یا که ما باید کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید. در صورتی که یک راه به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وای من خواهد بود بسیار شگفت زده شد.

پس از آن بحث از بلومبرگ ثروت که در طی آن او گفت که او “بسیار سخت کار می کرد” خود را برای چند-چند-میلیارد-دلار ثروت ساندرز اشاره به oohs و aahs و آه جرقه بزند از مخاطبان که “شاید خود کارگران نقش بازی در آن را به عنوان به خوبی.”

آن را بسیار سخت برای رادیو فردا و بخش بزرگی از دلیل آن خیلی سخت است که دیگر دموکرات ها خیلی تیز و با اعتماد به نفس در انتقادات خود را از او. آنها نمی متلاطم خود بی اعتنا سبک صحبت کردن و یا متزلزل خود نظرسنجی ایستاده و صرف قدرت و همه آنها به نظر می رسید برای پیدا کردن آن را آسان برای بیان (حتی در گرم پشت و forths) چرا خود را ضبط و با شخصیت بودند اعتراض.

این باید یک خبر خوب برای دموکرات ها به دو دلیل است. یکی این است که با وجود intraparty تیراندازی و snarking که در حال وقوع است در طول اولیه بلومبرگ را به رقبا نشان داد که آنها در واقع به اشتراک گذاری ارزش های مشترک است که تحریک و تشجیع آنها را بیشتر از تفاوت های خود را و می تواند ضربه محکم و ناگهانی آنها را به سرعت به یک واحد جلو. دیگر این است که در یک محیط که در آن رای دهندگان دموکرات را تبدیل به وسواس با پیدا کردن یک نامزد که می تواند “ایستادن” به مغلوب ساختن پیشی جستن همه پنج تن از غیر بلومبرگ نامزدها روی صحنه ایستاده بود تا کسی که سهام چند از او بیشتر ناگوار صفات و آمد به عنوان روشن برندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>