مایکل کوهن برای بازگشت به زندان بیش از خانه حبس قوانین اختلاف


Michael Cohen arrives at home after being released from federal prison on furlough on May 21, 2020.
مایکل کوهن می رسد در خانه پس از آزادی از زندان فدرال در کردند در تاریخ 21 مه سال 2020 است.
دیوید دی Delgado/گتی ایماژ

سابق تهمت دلال مایکل کوهن جای تعجب است که در زندان پس از آشکار اختلاف بیش از پنج شنبه شرایط او ادامه داد: خانه حبس. 53 سال از زندان آزاد شد از زندان فدرال شش هفته پیش در پزشکی کردند با توجه به کروناویروس و برگشته بود به دادگاه روز شنبه برای آنچه که می رود به یک بهر فرمت خانه اش بازداشت برای او باقی مانده زندان اجرا می شود که تا ماه نوامبر 2021. کوهن بوده است در خدمت سه سال حبس حداقل در یک زندان امنیتی در شمال ایالت نیویورک بود و انتظار می رود اجازه داده می شود به در خانه باقی می ماند در زیر مجموعه ای از قوانین سفت و سخت. سابق شخصی وکیل برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما خودداری کردند در برخی از الزامات مورد نیاز خود را از حبس در خانه—از جمله نظارت الکترونیکی و روزى که او را به کار بر روی یک کتاب یا صحبت با رسانه ها در حالی که خدمت کردن مدت خود را—و حاضر به امضای انتشار سند که در نهایت منجر فدرال مارشال به کوهن بازگشت به زندان.

کوهن نشان داد او یک کتاب آماده برای انتشار این سپتامبر در مورد زمان کار با مغلوب ساختن پیشی جستن که بدیهی است که بر خلاف نظر خود را تحت نظارت آزاد است. وجود هشت شرایط گذاشته انتشار سند از جمله ممنوعیت تعامل با رسانه های اجتماعی به منظور “جلوگیری از glamorizing یا آوردن تبلیغات به وضعیت خود را به عنوان یک محکوم زندانی خدمت وادار سازد اصطلاح در جامعه است.” “هیچ نامزدی از هر نوع با رسانه ها از جمله چاپ و تلویزیون و فیلم و کتاب و یا هر شکل دیگر رسانه ها/اخبار. منع از تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی. هیچ ارسال بر روی رسانه های اجتماعی یک نیاز است که شما در برقراری ارتباط با دوستان و خانواده به ورزش در اختیار ندارد و ارسال از طرف شما و یا ارسال هر گونه اطلاعات در مورد شما” در این سند به عنوان خوانده شده.

کوهن مشاور حقوقی لانی دیویس گفت: سابق تهمت دلال در ابتدا حاضر به امضای این سند اشاره کرد که کوهن به خبرنگاران صحبت کرد در حالی که در زندان باعث بن بست در دادگاه. از نیویورک تایمز:

پس از آقای کوهن را به خودداری از امضای توافق مشروط و ماموران گفت: آنها سعی خواهد کرد به کار کردن قطعنامه آقای دیویس گفت:. آقای کوهن و یکی دیگر از وکلای او جفری Levine, منتظر, مورد 90 دقیقه آقای دیویس گفت:. سه مارشال فدرال پس از آن وارد و بدون هشدار شروع به آقای کوهن به بازداشت کرده است. که در آن نقطه, آقای دیویس گفت: آقای کوهن کوتاه آمد و توافق برای امضای سند برای جلوگیری از بازگشت به زندان است. مارشال ادامه داد او را به زندان به هر حال آقای دیویس گفت: با یکی از آنها گفت: “این از دست ما است.”

“یک یادداشت از یک مجتمع مسکونی هنگام ورود دوباره مدیر در نیویورک به مارشال آمریکا ادعا کرد که کوهن ‘موفق به توافق برسند به شرایط فدرال محل مانیتورینگ’ اگر آن مشخص نیست که نظر و خواسته است که او گرفته و به سوی شهری بازداشتگاه در بروکلین” واشنگتن پست گزارش. “در بیانیه اداره زندانها به طور مشابه ادعایی کوهن تا به حال رد شرایط خود را در خانه سلول’ است اما مشخص نیست که آنهایی.”

کوهن در حال گذراندن حکم زندان برای دو پرونده های جنایی: کمپین مالی تخلفات مربوط به صدا در نیاوردن پول پرداخت می شود به, ستاره فیلم Stormy Daniels و برای دروغ گفتن به کنگره در مورد برج ترامپ پروژه در مسکو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>