مایکل فلین پیاده روی رایگان و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عظیم خیانت آمریکا همچنان

در این زمان همه گیر جهانی و رکود بزرگ اقتصاد آن را تقریبا به نظر می رسد عجیب و جالب به فکر می کنم فقط چند ماه و به یاد داشته باشید ساده تر روز. Once upon a time, ما همه مصرف با استیضاح محاکمه رئیس جمهور ایالات متحده و نگرانی در مورد اینکه آیا یا نه او شده بود گول خورده را به خیانت به ملت به آن حیله گری دشمن ولادیمیر پوتین. آن همه به نظر می رسد بسیار دور در حال حاضر به عنوان ما به صورت روزانه یورش آمار نشان آمریکایی در حال مرگ توسط ده ها هزار نفر و 30 میلیون نفر از کار.

اما پس از آن روسیه بررسی و اوکراین رسوایی واقعا فقط اوایل فصل از همان داستان — دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن magnum opus به نام “آمریکا قتل عام است.” یکی از قساوت به طور اجتنابناپذیری منجر به یکی دیگر.

تبلیغات:

در روز پنج شنبه ما شاهد یکی دیگر ناخن که به تابوت از وزارت دادگستری به عنوان دادستان کل لایحه بر تلاش برای بازنویسی گیری از مولر گزارش همچنان ادامه دارد. ما هنوز در انتظار انتشار “دورهام گزارش” که به نظر می رسد در این مرحله به یک حزبی آمار کار اجرا از دفتر دادستان کل است. اما در عین حال بر و همدستان تصمیم به تهمت فرقه کمی گوشت قرمز به جزر و مد آنها را با انداختن خود دادستان سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که التماس گناه به دروغ گفتن به اف بی آی است.

آن است که در حداقل تعجب آور است که بار خواهد بود دلسوز به فلین حتی بدون رئیس جمهور تهمت را باز تبلیغی از طرف او. آنها هر دو غرق در جناح راست تب مرداب ها در یک سطح است که باعث می شود آنها را کمی معتبر تر از متوسط خود را MAGA توییتر ربات.

بار نشان داد که رنگ واقعی خود را زمانی که او امتحان برای دادستان کل کار با نوشتن ناخواسته یادداشتی به کاخ سفید توضیح داد که چرا مولر بررسی نامشروع بود. فلین معروف اجازه دهید خود را wingnut پرواز پرچم در کنوانسیون حزب جمهوری خواه در سال 2016 زمانی که او رهبری شعارهای “قفل کردن او را.” بعد او extolled فضائل خوار راست provocateur میلو Yiannopoulos و گسترش تئوری های توطئه که متهم هیلاری کلینتون از آزار جنسی کودکان.

تبلیغات:

زمانی که فلین شد اولین بازداشت او به نظر می رسید به هوشیار و همکاری با دادستان فدرال ارائه آنها اطلاعات ارزشمند در مورد مختلف خود را نابکار و پرسود طرح با دولت های خارجی. به عنوان یک نتیجه, مولر, تیم رفت قابل ملاحظه ای آسان بر او توصیه مشروط.

قاضی در این مورد بود unimpressed اما و گفت فلین او تا به حال سعی کنید سخت تر است. فلین صدور حکم به تعویق افتاد و در این فاصله او به فاکس نیوز, پناهگاه, اخراج صالح وکلا و جایگزین آنها را با سیاسی انجمن. این تبدیل به یک استراتژی هوشمند, بعد از همه. او را در تمام احتمال, قادر به ایجاد مقدار زیادی از پول در wingnut رفاه راکت پس از او می شود نلسون ماندلا از مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

که نه اغراق. The Daily Beast گزارش:

تبلیغات:

“سال پیش زمانی که نلسون ماندلا به امریکا آمد تا پس از سالها اذیت و آزار سیاسی او مانند یک ستاره راک توسط آمریکایی” جان مک لافلین یکی از رئيس جمهور تهمت ارشد نظرسنجی گفت: روزانه جانور در پنج شنبه شب. “در حال حاضر پس از بیش از سه سال از اذیت و آزار سیاسی ژنرال فلین است که ما ستاره راک. یک تفاوت بزرگ این است که او مورد آزار و اذیت در امریکا است.”

مایکل فلین خدمت نیست یک روز در زندان است. این حرکت به کاهش کیفرخواست بی سابقه است نشان از طرفداری متحد از رئیس جمهور ایالات متحده است. ماندلا? نه دقیقا ؟

نیویورک تایمز به نقل از چند دانشمندان حقوقی که مات و مبهوت با این تصمیم تمام گفت: قانونی منطق پوچ بود. سابق دادستان فدرال و نیوجرسی دادستان کل ان Milgrim استدلال کرد که در این زمینه تصمیم گیری است و حتی مهم تر: Barr وزارت دادگستری بود “undercutting به مقامات اجرای قانون و دادستان که بررسی 2016 انتخابات و پیامدهای آن” که او را تشبیه به “خوردن وزارت دادگستری از داخل به خارج است.”

تبلیغات:

نه یک حقوقی تحلیلگر یا دادستان سابق می تواند فکر می کنم از یک مورد که در آن کسی که دروغ گفته بود به اف بی آی و التماس کرد گناه دو بار به انجام آن و پس از آن دیدم اتهامات خارج توسط وزارت دادگستری. وجود دارد هزاران نفر از موارد مربوط به مسائل بسیار کمتر مهم است که مردم در آن زندانی هستند در حال حاضر ، این “استاندارد” تنها به دوستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

و بار آن را می داند. یک بار از این از خود راضی به نظر CBS News, آشکار به تمام جهان است که این چیزی بیش از حزبی مبارزه با:

در ضمن در کاپیتول هیل در اواخر روز پنج شنبه در خانه کمیته اطلاعات منتشر 57 رونوشت از خانه هوش کمیته روسیه بررسی شده بود بیحال شدن برای ماه در دفتر مدیر اطلاعات ملی برای ماه می باشد. این کمیته تا به حال به درستی اعتراض به توزیع بیش از متن به کاخ سفید به redact اما آن را مناسب دیدم تا در انتظار بودند برای ODNI برای انجام این کار به درستی. این هفته سرپرست ریچارد Grenell آغاز شده bizarrely پرتاب وزن خود را در اطراف کرد و گفت در اثر “اگر شما نمی انتشار متن من خواهد شد” — با وجود این واقعیت است که دفتر او بود که می خواهم نگه داشتن آنها را به عقب.

تبلیغات:

بنابراین در حال حاضر سمت راست-کنار هستند screeching که هوش رئیس کمیته Adam Schiff, D-کالیفرنیا وحشت است چرا که او تا به حال به انتشار این متن زمانی که او یک تلاش برای بدست آوردن آنها منتشر شد در وهله اول. اگر نمی دانید بهتر است شما ممکن است فکر می کنم آنها در تلاش برای ایجاد چیزی از هیچ چیز به منظور حفظ نیروهای هیجان زده است.

بیشتر از آنچه که در متن بود و در حال حاضر شناخته شده از طریق نسخه های قبلی نشت و شواهد در Mueller گزارش. آنها نشان می دهد که چگونه بی احترامی و رک و پوست کنده نفرت انگیز مغلوب ساختن پیشی جستن شاهدان — یک پیش نمایش از چگونه این دولت به طور مداوم برگزار می شود کنگره در مجموع تحقیر. مصاحبه با جارد کوشنر به خصوص سخت را نمایش نوع تکبر و نادانی است که در حال حاضر آشکار مرگ و میر بسیاری از آمریکایی ها پس از کوشنر بار دیگر دست به یک کار که او هیچ تجربه یا توانایی.

این متن برای تاریخ در حال حاضر. مهم ترین شواهد باقی مانده است آنچه در آن همیشه شده است: دولت روسیه دخالت در انتخابات 2016 به نمایندگی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و او سعی در انکار آن و پوشش آن بوده است.

تبلیغات:

و حتی پس از همه چیز او شده است از طریق تهمت آموخته مطلقا هیچ چیز. در طول یک جلسه در دفتر بیضی با تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به اطلاع مطبوعات است که او می خواهم به تازگی صحبت با پوتین. و شما نمی خواهد باور آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او گفت: رهبر:

من گفت: “شما می دانید, آن را بسیار مناسب است چرا که همه چیز در حال سقوط در حال حاضر و در آینده خط و نشان چه جعل کل این تحقیقات آن بود که در مجموع ننگ و من نمی شود شگفت زده اگر شما بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در آینده تعداد هفته است. این فقط یک قطعه بسیار نادرست پازل.”

او می داند که دولت پوتین دخالت در انتخابات. همه ما انجام دهد. و او آشکارا اعتراف به در که او آگاهانه پوتین خود را که او برنامه ریزی برای بی اعتبار ساختن جامعه اطلاعاتی ایالات متحده را نتیجه گیری و کسانی که از وزارت دادگستری به آن اثر است.

در وسط ما فاجعه جهانی است که تقریبا به نظر می رسد بی اهمیت در حال حاضر. ما خیلی مشکلات بزرگتر. اما زمانی که همه گفته و انجام می شود و ما قادر به مرتب کردن بر اساس از طریق خرابه از این فاجعه بار دولت — با فرض این که بعد در نهایت می آید — این خواهد بود که به عنوان شگفت آور ترین خیانت های یک رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>