میشیگان معاون فرماندار: مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به سوال مشروعیت نتایج اگر او از دست می دهد انتخابات

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Garlin Gilchrist, D-Mich., متهم کرده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کاشت شک در مورد ریاست جمهوری ماه قبل از رای گیری حتی شروع می شود در تلاش برای سوال از “مشروعیت انتخابات است که او به دنبال از دست دادن.”

Gilchrist انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن برای هل دادن افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد رای گیری از طریق پست پس از دولت فرستاده absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر ثبت نام رای دهندگان در میان coronavirus بیماری همه گیر.

تبلیغات:

“من فکر می کنم که رئیس جمهور می خواهد به ما به طوری که وجود دارد می تواند یک مکالمه در مورد مشروعیت انتخابات است که او به دنبال به از دست دادن” Gilchrist گفت: MSNBC بیش از آخر هفته. “که واقعا تاسف چیز. این که چگونه ما از دموکراسی در اینجا در ایالات متحده و ما نیاز به آماده به پاسخ به این که با زور و اجبار.”

Gilchrist با اشاره به متعدد داده ها رد تهمت و ادعا می کنند که ایمیل رای گیری مملو از تقلب.

“حقیقت این است که بیشتر مردم در حال کشته شدن توسط گوزن در یک سال گذشته تا کنون ثابت شده است برای ارتکاب تقلب انتخابات در یک زمان داده شده,” او اضافه شده در روز یکشنبه ،

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن انجام میشیگان با کمتر از 11,000 آرا در سال 2016 قبل از میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer او برنده انتخابات بیش از 400 ، 000 نفر رای در سال 2018 است.

“رئیس جمهور این است که نا امنی در مورد چشم انداز خود را در ایالت میشیگان و رئیس جمهور نشان داده است که زمانی که او می شود نا امنی او را برای حمله به جای به کار” Gilchrist گفت. “این که چگونه ما درمان هر نوع از وضعیت آیا آن را یک بیماری همه گیر که آیا آن را یک بار-در-یک-500-سال سیل آیا آن را گرفتن بیشتر مردم به پای صندوق های رای و یا بیشتر افرادی که قادر به رای دادن با خیال راحت در ایالت میشیگان ما رول تا آستین ما و شروع به کار.”

تبلیغات:

تهمت و تهدید به “حفظ کردن” بودجه فدرال برای هر دو میشیگان و نوادا در پاسخ به متحده قصد دارد تا سطح شیب دار به رای گیری از طریق پست در انتخابات هفته گذشته به دروغ توصیف برنامه ای برای ارسال ایمیل های رای برنامه های کاربردی به عنوان “غیر قانونی است.”

تهمت نادرست ادعا کرد که میشیگان تصمیم به ارسال برگه های رای “به طور غیر قانونی و بدون مجوز توسط سرکش وزیر امور خارجه” حتی اگر ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel استقبال از حرکت روز قبل.

تبلیغات:

او به دروغ ادعا کرد که روز سه شنبه وجود دارد “به هیچ وجه (صفر!) که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود چیزی کمتر از قابل ملاحظه ای جعلی است.”

اما هیچ مدرکی برای حمایت از این تکرار ادعاهای ساخته شده توسط تهمت که شکایت کرده است که ایمیل های رای گیری “کار نمی کند و برای جمهوری خواهان.”

تحقیقی تجزیه و تحلیل نشان داد فقط 491 موارد غایب رای گیری تقلب در بین سال 2000 تا 2012 از “به معنای واقعی کلمه میلیاردها آرا” ریک Hasen, انتخابات, کارشناس حقوقی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین نوشت: در واشنگتن پست. که تقریبا 0.0000001% تمام آرا.

تبلیغات:

“بیست و سه درصد آرای ریخته شد از طریق پست در سال 2016 و 26 درصد از آراء ریخته شد از طریق پست در سال 2018 است. پنج متحده — هاوایی, یوتا, اورگان و واشنگتن و کلرادو — اجرا خواهد شد تمام الکترونیکی انتخابات این سال است. و در 28 ایالت و ناحیه کلمبیا هر رای دهنده حق دارد به درخواست یک ایمیل به رای گیری و بدون عذر در ماه نوامبر” یک گزارش از Brennan Center for Justice گفت. “هیچ مدرکی وجود ندارد که رای گیری از طریق پست و نتایج قابل توجهی تقلب. به عنوان با فرد رای گیری تهدید است infinitesimally کوچک است.”

پس از این گزارش منتشر شد 11 از 16 متحده که حد غیابی باید کاسته خود coronavirus محدودیت. متعدد جمهوری خواه به رهبری متحده را نادیده گرفته و مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین و منتقل پیش رو با برنامه ای به گسترش پست الکترونیکی رای گیری در این سال است.

“من زبانم بند آمده است که این جنجال برانگیز” میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون هفته گذشته گفت: “به ویژه به دلیل وجود حزب دموکرات و جمهوری خواه وزرای امور خارجه انجام فقط آنچه که ما انجام می دهیم در اینجا در میشیگان.”

تبلیغات:

بنسون همچنین هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش بود برای ایجاد شک و تردید در انتخابات.

“برای من, آن را نیز بازتابی از آنچه خواهد شد اتفاق می افتد در کشور ما در ماه های آینده است که تلاش برای گمراه کردن و اشتباه رای دهندگان در مورد حقوق خود در دولت است. ما آن را اتفاق می افتد در سراسر کشور. ما دیده ایم این اتفاق می افتد در لباس های مختلف و اشکال مختلف. پیش بینی ما این است که فقط رفتن به تشدید در ماه های آینده,” او گفت:. “. . . مردم شده اند رای گیری از طریق پست و از جمله رئیس جمهور برای چندین دهه در این کشور در کشورهای مختلف است. بنابراین ما باید از این ابزار در جای خود نه تنها به اطمینان حاصل شود که هر شهروند می تواند رای توسط ایمیل, اما زمانی که آنها انجام این کار, آن را امن است.”

میشیگان دادستان کل دانا Nessel گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به جلو و بودجه بود یادآور تلاش خود را برای خودداری از کمک به اوکراین برای فشار آوردن به آنها برای بررسی presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن که منجر به استیضاح.

تبلیغات:

“اگر در حال حاضر او تصمیم می گیرد که به دلایل سیاسی او می خواهد به خودداری پول از دولت ما, من می توانم به شما قول Michiganders را به یاد داشته باشید این آمده نوامبر” Nessel گفت: MSNBC. “ما این را دیدم البته با اوکراین است. و من می گویند که او خودداری پول از میشیگان است که واقعا نمی هر گونه مختلف در شرایط غیر قانونی از او گرفتن که اندازه گیری. من حدس می زنم تفاوت بین اوکراین و Michiganders است که ما در واقع رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>