میشیگان گزارش بالاترین COVID-19 مرگ و میر در کشور به عنوان معترضان تقاضا دولت “بازگشایی”

میشیگان مقامات بهداشتی گزارش دادند که دولت بيشترين COVID-19 مرگ و میر در کشور یک روز پس از معترضان مسلح با هجوم به ساختمان کاپیتول در لنسینگ به تقاضای پایان دادن به اجتماعی محدودیت فاصله.

مقامات روز جمعه گزارش داد که حداقل 3,866 ساکنان مرده بود از COVID-19. دولت در حال حاضر دارای بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور پس از بیش از 9 درصد از افرادی که آزمایش مثبت برای این بیماری در گذشت, با توجه به اخبار محلی خروجی WWMT-تلویزیون.

تبلیغات:

آینده نزدیک ترین ایالت کانکتیکات است که در آن بیش از 8 درصد از کسانی که با تایید موارد فوت کرده اند. هیچ دولت دیگر دارای نرخ مرگ و میر بالاتر از 7 درصد. میانگین ملی است 5.88%.

کارشناسان اشاره کرد که عدم تست کمک کرده به بالاتر مرگ و مير اما کشورهای دیگر پرداخته اند با تست کمبود ،

تبلیغات:

مرگ را نامتناسب آمار دولت فقیرترین مناطق سخت و تا به حال یک outsized تاثیر بر خود مردم است. سیاه ساکنان را تشکیل می دهند فقط 13.6 درصد از جمعیت این ایالت اما 32 درصد از دولت را تایید کرد COVID-19 مورد و بیش از 40 درصد از مرگ و میر.

این گزارش یک روز پس از معترضان مسلح بسیاری از آنها عینک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن دنده تحت فشار قرار دادند و راه خود را به ساختمان کاپیتول به دولت به عنوان قوه مقننه بحث که آیا به گسترش رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را مستند سفارش. جمهوری خواه-چراغ قوه مقننه رای دادند نه به گسترش آن به جای تصویب طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن محدودیت. Whitmer یک دموکرات در پاسخ با صدور یک فرمان اجرایی جدید را حفظ خواهد کرد که محدودیت در محل تا مارس 29.

در حالی که Whitmer تمدید محدودیت های بسیاری از ایالت ها به بازگشایی بخش هایی از اقتصاد خود را حتی اگر آنها را با دستورالعمل های فدرال به انجام این کار. تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هر دو حزب جمهوریخواه اعلام کرد مراحل بازگشایی در همان روز که مرگ و میر در هر دو کشور آمار بالاترین نقطه آن پس از آغاز بیماری همه گیر. می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز یک همکار جمهوری خواه در راه برگشت به برنامه های خود را برای بازگشایی کسب و کار پس از مرگ و میر به بالاترین نقطه هنوز جمعه است.

تبلیغات:

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام حمایت خود را از معترضان در هفته گذشته.

“فرماندار میشیگان باید به کمی و خاموش کردن آتش” او هنوز توییتی. “این بسیار خوب است اما آنها عصبانی هستند. آنها می خواهند زندگی خود را دوباره با خیال راحت! آنها را ببینید و صحبت کردن با آنها را به یک معامله.”

تبلیغات:

Whitmer را رد کرد رئیس جمهور توصیه یکشنبه به عنوان او با انتقاد از معترضان که برخی از آنها نمایش داده می شود مؤتلفه پرچم ها و صلیب های شکسته.

“برخی از outrageousness از آنچه اتفاق افتاده است ما در کنگره به تصویر کشیده برخی از بدترین نژادپرستی و افتضاح بخش از تاریخ ما در این کشور گفت:” سی ان ان. “رفتار شما دیده ام در تمام این کلیپ ها است نه نماینده ما که در میشیگان.”

Whitmer گفت: او نمی خواهد اجازه تظاهرات برای تاثیر گذاری عمومی, سیاست های بهداشتی.

تبلیغات:

“واقعیت این است که ما در جهانی همه گیر. این چیزی است که ما در مذاکره خودمان را از و سیاسی است که مهم است. این یک بحران بهداشت عمومی که زندگی تقریبا 70,000 آمریکایی,” او گفت:. “آیا شما با من موافق هستید یا نه من کار به حفاظت از زندگی خود را اگر شما زندگی می کنند در ایالت میشیگان.”

هر چند بسیاری از این تظاهرات را هدف قرار داده اند دموکراتیک فرمانداران تظاهرکنندگان به تازگی آغاز شده است در اعتراض به مستند سفارشات از جمهوری خواهان مانند اوهایو رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine. فرماندار خودداری کرده است به عجله بازگشایی حتی به عنوان قانونگذاران در حزب خود او با انتقاد از محدودیت. یک نظرسنجی اخیر یافت که 85 درصد از Ohioans اعتماد DeWine به عنوان یک منبع coronavirus اطلاعات و حدود 75% گفت که او انجام یک کار بهتر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

به عنوان خواهان ترش در DeWine برای قرار دادن بهداشت عمومی بیش شکایت از کسب و کار مادام العمر محافظه کار کشیده شده ستایش از دموکرات ها.

تبلیغات:

“مایک DeWine عملکرد در تضاد با مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شما نشان می دهد که شخصیت و تجربه این معنا که” سناتور. Sherrod قهوه ای, D-اوهایو و نیویورک تایمز گفت. “مینی تهمت فرمانداران در گرجستان تگزاس و فلوریدا — آنها در حال رفتن به انجام هر کاری که تهمت می خواهد. اما DeWine را به انجام این کار است. او در مورد مراقبت از میراث او. او در مورد مراقبت از نسل بعدی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>