میک Mulvaney ریخته $500K در سهام به عنوان برگ برنده ادعا اقتصاد “انجام فوق العاده”: گزارش

با توجه به یک گزارش جدید از The Daily Beast, رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس اقدام-رئیس ستاد میک Mulvaney تخلیه صدها هزار دلار از سهام به عنوان coronavirus همه گیر شروع به مخزن بازار سهام در ماه مارس.

Mulvaney “به فروش می رسد بین $215,000 و $550,000 در منابع در سه صندوق در مارس 4, با توجه به اخلاق مدارک او فرستاده شده در اواخر ماه گذشته. منابع در هر یک از سه صندوق ساخته شده است تقریبا به طور کامل از سهام ایالات متحده” این جانور گزارش. فروش علامت یک تضاد کامل با مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که اقتصاد “انجام فوق العاده” در آن زمان است.

تبلیغات:

“توسط آن نقطه بازار در حال حاضر آغاز شده به مخزن در ترس از بدتر شدن coronavirus شیوع” جانور را Lachlan Markay می نویسد. “اما در مارس 4 شاهد افزایش در میانگین صنعتی داو جونز است که نسبت داده شد در بخشی دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن را قوی نشان در سه شنبه مقدماتی روز قبل از. روز بعد از Mulvaney به فروش می رسد کسانی که دارایی, ارزش هر سه از وجوه متقابل او offloaded: کاهش یافت هر چند آنها را از آنجا به دست آورد زیاد یا همه از ارزش خود را از دست داده.”

Markay است مراقب باشید به اشاره است که هیچ مدرکی وجود ندارد که سهام افسردگی یک نتیجه از اطلاعات Mulvaney به دست آمده از طریق وظایف رسمی خود را.

“Mulvaney فروش با این وجود نمایش قابل توجه واگرایی در کاخ سفید موضع رسمی در قدرت از اقتصاد ایالات متحده در زمان و سرمایه گذاری بخش خصوصی در تصمیمات رئیس جمهور را بالا aide” او می نویسد.

تبلیغات:

خواندن گزارش کامل به بیش از روزانه وحش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>