Microsoft Word در نهایت وزن آن در این فاصله بحث


Overhead shot of someone in a black sweater typing in Microsoft Word on a MacBook Air. Cellphones and a coffee mug are on the desk.

“آیا من می توانم شما اجازه می در بر راز ؟ تایپ کردن دو فضا پس از یک دوره کاملا کاملا کاملا و inarguably اشتباه است.” پس شروع سابق تخته نویسنده فرهاد Manjoo را بدنام 2011 سخنرانی دراز وشدیداللحن. و در حالی که Manjoo را مهیجی مورد برای تک فضا قطعا جامعی بیش از چند خوانندگان خارج از آنها دو فاصله بی حسی بزرگ فاصله بحث است ادامه داد: در طول دهه گذشته است. در حال حاضر 800 پوند گوریل در دنیای پردازش کلمه است وزن در.

روز جمعه در آستانه گزارش داد که مایکروسافت را آغاز کرده است به روز رسانی مایکروسافت ورد به پرچم دو فضا پس از یک دوره به عنوان یک خطا. (پیشنهاد اصلاح می رود بدون گفت.) مایکروسافت در حال حاضر در حال تست این به روز رسانی بر روی آخرین نسخه دسکتاپ از کلمه و قصد دارد به رول کردن تغییر به هر کس که در چند ماه آینده. خوشبختانه برای دو spacers, ویرایشگر ویژگی در کلمه اجازه می دهد تا کاربران به رد پیشنهاد.

“ما می دانیم این است که یک انتخاب سبک است که ممکن است اولویت برای همه نویسندگان به همین دلیل است که ما همچنان به آزمایش با کاربران و فعال کردن این پیشنهادات به راحتی پذیرفته نادیده گرفته و یا از تخت برکنار شده در ویرایشگر” کرک Gregersen شریک مدیر برنامه مدیریت در مایکروسافت گفت: در آستانه.

اما با وجود اینکه به راحتی رد کسانی که مزاحم قرمز squiggly خطوط در حال ساخت تایپی تاریخ است. کلمه پردازنده اند agnostic در پست-دوره فاصله. (Microsoft Word را رقیب اصلی Google Docs هنوز قبول هر دو است.) مایکروسافت استفاده عاقلانه از squiggles راستا پردازش کلمه در با سبک اصلی راهنماهای مانند آسوشیتد پرس Stylebook مدرن انجمن زبان سبک دستی و شیکاگو-ویکیپدیا.

در حالی که اکثر مردم در حال حاضر نوع فقط با یک فضا فاصله دو ثابت شده است دشوار است به هیچ کس به خصوص برای کسانی که از ماشین تحریر نسل. ماشین تحریر استفاده از monospace فونت که در آن هر شخصیت را اشغال همان مقدار از فضای افقی. ساخته شده است که آن را سخت تر برای دیدن فضاهای بین جملات بنابراین دو فضا به هنجار تبدیل شد. اما به عنوان Manjoo توضیح داد: متناسب فونت به ميدان آمد در 1970s—برای اولین بار با ماشین تحریر برقی و سپس با رایانه—و ارائه شده است که فضای اضافی منسوخ شده است. هنوز ماشین تحریر کاربران گذشت که عادت کردن تا حد زیادی از طریق دبیرستان درس به طوری که آن را نه فقط یک نسل تغییر ناگهانی. (یکی از معلمان مقطع متوسطه خواهد حوض امتیاز در مقالات برای فاصله دو که هنوز هم گاهی اوقات nags در پشت ذهن من به عنوان نوع—و من یک هزاره.)

این روز بزرگ فاصله بحث مراکز زیبایی و خوانایی. در حالی که typographers تمایل به ترجیح می دهند در فضا تنها به این دلیل یک 2018 eye-tracking مطالعه به نظر می رسد در نهایت به قرض دادن برخی از وزن به دو فضای بحث نتیجه رسید که فضای اضافی فراهم می کند یک تجربه خواندن راحت تر و افزایش سرعت خواندن را با 3 درصد است. اما این مطالعه به زودی برداشت جدا: وجود تنها 60 نفر (دانشجویان) در این فضای اضافی نمی گذارد درک و—شاید اکثر سوزان—محققان با استفاده از پیک جدید نادر monospace font که هنوز در استفاده از امروز. نه بیشتر (و در واقع قانع کننده) مطالعات انجام شده است.

زیبایی و خوانایی کنار یک فضا نیز نیاز به کار کمتر, که, به عنوان Manjoo اشاره “نیست هیچ چیز نیست.” حداقل این به این معنی مایکروسافت است که در کنار شما نبود, typographers و بهره وری.

تاکید بر این که آخرین نقطه به خصوص دریچه های شبکه ای در اردن Ellenberg یک استاد ریاضی در دانشگاه ویسکانسین تخته سنگ نویسندگان و اختصاصی دو فضا. “ایده این است که شما باید تغییر راه خود را از تایپ کردن چون بیشتر کارآمد’ به نوع یک کمتر شخصیت عمیقا افسرده” Ellenberg نوشت: من در یک ایمیل. “آن را مانند microwaving چیز برای 55 ثانیه به جای دقیقه برای جلوگیری از تلف حرکت انگشت. اگر شما در حال سهمیه بندی زمان خود است که به شدت شما نیاز به خودتان بپرسید سوال سخت در مورد زندگی خود را.” (Ellenberg همچنین اشاره کرد که, لاتکس, سند آماده سازی سیستم است که به طور گسترده ای در علوم—و که او معتقد است که “مقامات بالاتر”—قرار می دهد یک فضای دو پس از یک دوره در یک سند که آیا شما از آن نوع را یا نه.)

Ellenberg ممکن است راست, در مورد فضا و حال عجیب و غریب را امتحان کنید برای پیدا کردن یک کمی اضافی بهره وری. اما پس از تخته سنگ مانند بسیاری دیگر از مجلات به شرح زیر AP Stylebook من ویرایش کردن فضاهای اضافی در بالا پاسخ آن را در Manjoo کلمات “ساده تر تمیز کننده و بیشتر بصری خشنود.” ببخشید اردن!

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>