Vox نویسندگان در حال ساخت بهترین مورد برای پیشرو دموکراتیک نامزدها تعریف شده به عنوان کسانی که در نظرسنجی بالای 10 درصد در میانگین ملی است.

این مقاله پنجم در سری. ما در مورد برنی ساندرز است که در اینجاما در مورد الیزابت وارن در اینجا است; ما در مورد جو بایدن است که در اینجاما در مورد پیت Buttigieg است که در اینجا. بورسی را تایید نکرده و نامزدها است.

مایک بلومبرگ در حال رفتن به صرف ساعت در عکاسی از خطوط. او احتمالا نه بوسه نوزاد خود را (هر چند او ممکن است خود را تکان سگ پوزه) و او را در عبور است که قیف کیک در ایالت آیووا نمایشگاه و توصیه شما را به انجام همان. این مورد برای میلیاردر تاجر نیکوکار و سابق شهر نیویورک شهردار به رئیس جمهور ایالات متحده نیست که او به شما می دهد یک احساس فازی گرم. این است که او با تجربه اجرایی است که منابع را به نفع خود. او بیوگرافی پهلوانان و حساب بانکی به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بازی خود را. و بلومبرگ می تواند کمک به حزب دموکرات به دست آوردن زمین پایین انتخابات.

مایک به عنوان شعار انتخاباتی می گوید, می توانید آن را انجام داده است.

بلومبرگ ، 78 بود که در راس یک شهر با ساکنان تر از 38 متحده برای 12 سال است. مسیر ریاست جمهوری به طور معمول اجرا از طریق شهرستان سالن. اما اگر لازم بود کسی که می تواند بازحمت حرکت کردن آن خواهد بود بلومبرگ. او نظارت بودجه رسیده است که نزدیک به 70 میلیارد دلار تا پایان تصدی خود را بزرگتر از بودجه بیش از 40 متحده و اقتصاد در مورد اندازه از کره جنوبی. بلومبرگ سازی شهر از طریق دو بحران — 9/11 و سقوط مالی — و راه اندازی طرح های مانند ممنوعیت سیگار که شده آینه در سراسر کشور و جهان است. تحت بلومبرگ ، نیویورکی’ امید به زندگی افزایش یافته و در حدود سه سال است.

وجود مشکلات در رکورد او از جمله گذشته خود سخنان و نگرش به جنسیت و نژاد و نژادی و نابرابری از برخی از سیاست های او به تصویب رسید به عنوان شهردار و نگرانی ها در مورد نفوذ پول خود را. دیگر دموکرات ها شروع به حمله به او را در این جبهه و او نیاز به پاسخ دارند.

“آنچه که او می گوید او را به انجام آنچه او را به رفتن را امتحان کنید و انجام و بر اساس رکورد خود او احتمالا بیشتر از آن انجام شود” گفت: استیون اشتراوس استاد مدعو در دانشگاه پرینستون را وودرو ویلسون مدرسه که توصیه بلومبرگ شهرداری دولت در سیاست های اقتصادی.

این مورد به عصر ایران می رود فراتر از خود شهرداری ضبط. او ریخت میلیون دلار را به مبارزه با تغییر آب و هوا و غیر قانونی اسلحه و تزریق بودجه به دولت فدرال و دولت در انتخابات که ساخته شده اند تفاوت — در سال 2018, 21 از 24 دموکرات کنگره نامزدهای بلومبرگ به پول به دست آورد. که کاملا یک برنده خط و نشان می دهد او می داند که چگونه برای قرار دادن پول در مکان های راست. یک استراتژی مشابه و هزینه های فشار می تواند بسیار مهم در سال 2020 زمانی که دموکرات ها سعی کنید به نگه داشتن خانه و برگشت به مجلس سنا. در ماه دسامبر بلومبرگ به 10 میلیون دلار به خانه دموکرات ها با جمهوری خواهان بیش از استیضاح و 5 میلیون دلار به استیسی آبرامز را عادلانه مبارزه و تلاش برای حفاظت از حق رای و نشان دادن تعهد خود به تقویت این حزب است.

بلومبرگ ارزش بیش از 50 میلیارد دلار و او علاقه مند در هر کس دیگری پول ارتکاب به خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود. بلومبرگ تمام منابع او نیاز به مبارزه با مغلوب ساختن پیشی جستن و او مجبور نیست به صرف زمان و انرژی آشنائی اهداکنندگان و سپس بازگشت به نفع آنها اگر و هنگامی که او در کاخ سفید است.

Mike Bloomberg campaigns in Florida.
نامزد انتخابات ریاست جمهوری مایک بلومبرگ شهردار سابق نیویورک و استقبال رای دهندگان در فلوریدا, فلوریدا در ژانویه 26.
اندرو Uloza/میامی هرالد/تریبون سرویس خبری via Getty Images

بلومبرگ صالح انجام جایگزین به هرج و مرج و پهلوانان از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او حقایق بیش از داستان داده ها بیش از سیاست و واقع گرایی بیش از لفاظی و او ضربه تهمت خود را در چمن. در حالی که تهمت می گوید او خود ساخته میلیاردر بلومبرگ چیزی که واقعی است و او تا رسید به آن را به بالا. در نبرد مایک حساب بانکی در مقابل دونالد, Bloomberg LP در مقابل تهمت سازمان بلومبرگ Philanthropies در مقابل تهمت بنیاد بلومبرگ برنده است. در حالی که تهمت و ادعا کرد او را نمی شود در جیب کسی را بلومبرگ واقعا نیست. زمانی که او می گوید: او خود کمک های مالی او به معنی آن.

چه بلومبرگ وعده یک دست ثابت در دفتر بیضی — و هیچ توییتهایی. او از نظر فرهنگی لیبرال تاجر و یک توهم است با تمرکز بر داده های بیش از ایدئولوژی. برای رای دهندگان که نمی خواهم تهمت اما leery از تغییر چشمگیر در میان طولانی ترین توسعه اقتصادی در تاریخ ایالات متحده او احساس می کند مانند یک گزینه جامد.

وجود دارد و شواهد نشان می دهد بلومبرگ می برد — او را به دست آوردن با بخار در مقدماتی و او خواهد بود یک نیروی توانمند ، یک فوریه نظرسنجی ملی یافت که از همه 2020 دموکراتیک نامزدها, عصر ایران فارس بهترین در سر-به-سر matchup با مغلوب ساختن پیشی جستن. و آن را نه فقط در سطح ملی آن را نیز در ایالات متحده است که ماده: ژانویه نظرسنجی در بر داشت بلومبرگ انجام بهترین در میشیگان که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. دموکرات ایالت گری پیترز است تا برای انتخاب مجدد وجود دارد در سال 2020 و او می تواند با استفاده از کسی که در بالای بلیط به خوبی انجام می دهند در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ اعتقاد دارد که اشتها برای نامزدی خود را به نظر می رسد موجه: پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه نوامبر بلومبرگ افزایش یافته است به طور پیوسته در پای صندوق های رای است و در حال حاضر با توجه به RealClearPolitics متوسط در مقام سوم در پشت سن. برنی ساندرز و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. او نیز به سرعت چیدن تاییدیه.

با وجود سوالات خود را در مورد تکیه بر توقف-و-frisk پلیس در نیویورک و نگرش جوامع رنگ بلومبرگ به دست آورده زمین با رای دهندگان و همچنین هر دو سطح ملی و در نوسان متحده مانند کارولینای شمالی.

“مایک می داند تهمت جعلی است اما بخشی است که مایک چیزی که واقعی است” گفت: Mitchell خزه استاد سیاست شهری و برنامه ریزی در دانشگاه نیویورک است که توصیه بلومبرگ و دیگر نیویورک سیاستمداران است.

در تابستان 2007, مایکل Nutter بود در مورد برای تبدیل شدن به شهردار فیلادلفیا — او می خواهم برنده این شهر دموکراتیک اولیه و چون آن را به شدت دموکراتیک شهرستان او در مسیر را به نفع خود تمام مسابقه. بنابراین او به رهبری به شهر نیویورک به ملاقات با مهر در مورد برنامه های او قرار دادن در محل وجود دارد. این جفت ارز برای قهوه ملاقات در یک اغذیه فروشی محلی — هر چند به عنوان Nutter به یاد می آورد, “مایک واقعا به نظر می رسد مانند در اختیار داشتن قهوه با مردم در آن وجود ندارد و قهوه” — و بعد بیرون رفت و برای یک کنفرانس مطبوعاتی. آنها در جواب چند سوال در مورد مکالمه خود را, اما پس از آن خبرنگاران آغاز شده کباب بلومبرگ در مورد اخیر آتش سوزی مرگبار.

“در پایان این چیزی که به او گفتم مثل این هر روز؟” Nutter به من گفت. “و او گفت:,” بله, هر روز است.'”

اگر وجود دارد هر گونه زمین آموزش برای ریاست جمهوری آن ممکن است mayorship از شهر نیویورک — تن از قطعات در حال حرکت تعداد زیادی از هیئت های بزرگ بودجه و تعداد زیادی از ذینفعان در مخلوط. “وجود دارد هیچ کار در سیاست به عنوان نزدیک به مردم و به عنوان پیچیده بر روی زمین به عنوان شهردار هر شهر در ایالات متحده آمریکا اجازه دهید به تنهایی شهر نیویورک” Nutter گفت.

Mike Bloomberg walks to New York’s City Hall in 2002.
سپس شهردار مایک بلومبرگ پیاده به شهر هال در شهر نیویورک در سال 2002.
سوزان وات/اخبار روزانه نیویورک بایگانی/گتی ایماژ

Bloomberg’s second-term inauguration in 2006.
بلومبرگ استقبال مردم خارج از شهر هال به عنوان او می رسد خود را برای دومین دوره ریاست در سال 2006.
کوری Sipkin/اخبار روزانه نیویورک بایگانی/گتی ایماژ

Bloomberg’s third-term mayoral inauguration speech in 2010.
بلومبرگ ارائه می شود سومین دوره ریاست سخنرانی در شهر هال در شهر نیویورک در سال 2010.
Hiroko Masuike/گتی ایماژ

بلومبرگ سازی این شهر بهبود از هر دو 9/11 حملات (او افتتاح شد و در ژانویه 2002) و بحران مالی است. او در زمان کنترل این شهر مدرسه سیستم rezoned کرده و برای توسعه منهتن و بروکلین waterfronts و دیگر قطعات از نیویورک و تحت فشار قرار دادند برای آب و هوا آگاه و طرح های سبز. او تجربه برخورد با بدن قانونگذاری — شورای شهر — و تمام است که مستلزم و با رقابت سهامداران در داخل و خارج از دولت است.

با توجه به ژانویه نظرسنجی گالوپ از مراقبت های بهداشتی رتبه به عنوان بالا مسئله برای رای دهندگان آمریکایی به عنوان سال 2020 است. در حالی که بلومبرگ ممکن است caricatured برای تلاش برای ممنوعیت غول سودا و تحمیل یک “پرستار بچه” دولت در نیویورک بهداشت عمومی طرح های او متعهد به طور کلی ساخته شده تفاوت. او اجرا ممنوعیت مصرف دخانیات در سراسر شهر رستوران ها و کافه ها در سال 2003 و در حالی که آن را نه منفور در آن زمان آن را در حال حاضر تبدیل به امری عادی در سراسر ایالات متحده و جهان است. دولت او در تلاش برای مبارزه با چاقی مانند نیاز به رستوران های زنجیره ای به افشای شمارش کالری و در جای خود قرار داده مقررات سختگیرانه تر در سالن های برنزه. و تلاش های خود را به دست آورد نتایج: امید به زندگی برای نیویورک بالا رفت.

“مایک است نه یک ایدئولوگ,” خزه گفت. “او در واقع نشان داده است شگفت انگیز ظرفیت برای انجام کارها با استفاده از ابزار دولت است.”

برای مطمئن شود, وجود دارد, قسمت های تیره تر از بلومبرگ است شهرداری ضبط — دولت گیر با توقف-و-frisk پلیس یک عمل است که بی اعتبار است و به طور نامتناسبی تحت تاثیر مردم از رنگ. در سال 2009 سیاه پوست و لاتین مردم بودند نه بار به عنوان به احتمال زیاد متوقف شده توسط پلیس شهر نیویورک به عنوان افراد و به عنوان پلیس متوقف می شود کاهش یافته است, تحت, بیل د Blasio, ایسنا جانشین, جرم و جنایت افزایش یافته است. و شواهد نشان می دهد که تنها با داشتن بیشتر پلیس راه رفتن در اطراف کاهش جرم و جنایت. بلومبرگ عذرخواهی برای این عمل قبل از راه اندازی خود را پیشنهاد ریاست جمهوری و همچنان به انجام این کار (هر چند برخی از فعالان گفته اند عذرخواهی نمی اندازه کافی).

ثروتمند و سفید به ساکنان اغلب دیده می شود که با بهره گیری از بلومبرگ سیاست های بیش از اقلیت کم درآمد و نیروهای جدید است. بلومبرگ نظارت rezoning از نقاط شهر به طوری که آنها می تواند توسعه یافته با آسمان خراش ها و مجتمع های آپارتمانی که می تواند در نتیجه gentrification و فشار کمتر مرفه ساکنان.

اما کسانی که من با صحبت در مورد بلومبرگ را ضبط می گویند او رانده داده است که ایجاد یک حقایق محور فرهنگ از بالا به پایین. “شما نمی تواند در حال حاضر او یک ایده ابتکار و یا نقد و بررسی چیزی است که در آثار بدون ارائه داده و در پشت آن” یک شهر سابق سالن کارمند که حاضر به صحبت می کنند به شرط ناشناس ماندن به من گفت. به او بگو: اگر شما نمی توانید آن را اندازه گیری شما نمی توانید آن را مدیریت کند.'”

و بلومبرگ مایل بود به گوش مردم است. “آنچه که من شنیده ام مردم می گویند بارها و بارها این است که شما لازم نیست همیشه موافق با ایسنا تیم, اما حداقل شما می دانید که در آن شما ایستاده گفت:” ادی باتیستا, مدیر اجرایی, در نیویورک, عدالت زیست محیطی داد و مدیر سابق شهرستان امور قانونگذاری تحت بلومبرگ.

شما نمی تواند کمک به بلومبرگ است انتخابات ریاست جمهوری در هر ظرفیت. مانند در همه. حتی در مبارزات انتخاباتی خود فروخته می شود در هزینه. و در بودجه کل چیز بلومبرگ آزاد کردن وقت خود را توجه و تعهدات در یک راه تقریبا هیچ سیاستمدار می تواند. او نمی باید یک پایه از اهدا کنندگان و یا یک حزب و دستگاه است که او احساس می کند نیاز به اطاعت و که باعث می شود تفاوت. شما می خواهید یک ضد فساد نامزد کنید ؟ سعی کنید کسی را گرفتن سکه از هر کس دیگری.

در حالی که دموکرات ها ممکن نیست عاشق این ایده از یک میلیاردر خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود (اگر نه به طور بالقوه خرید نامزدی و ریاست جمهوری) یک میلیاردر گوش دادن فقط به خود ممکن است بهتر از یک نامزد گوش دادن به میلیاردرهای و تلاش برای نگه داشتن آنها را خوشحال. بلومبرگ ممکن است خشم مردم اما او خشم آنها کمتر انتخابی به دلیل مبارزات انتخاباتی خود نیست مدیون به هر کسی.

و آن را دوست دارم یا نه, عصر ایران به 50 میلیارد دلار به علاوه ثروت مسائل در مبارزات انتخاباتی که در آن حریف یک جنگ بزرگ قفسه سینه. مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه مطرح شده نزدیک به نیم میلیارد دلار در سال گذشته است. بلومبرگ دارای منابع برای اجرای 50-وزارت امور خارجه مبارزات انتخاباتی در حال حاضر. وجود خواهد داشت نه یک لحظه که در آن او و تیم او باید به فکر جذب سرمایه و یا سعی کنید به فشار اهدا کنندگان.

“هر چه مشکلات بلومبرگ است او می تواند پرتاب پول در آنها; که آیا کار می کند یا نه, من نمی دانم, اما بهتر است بیشتر پول کمتر” گفت: Kyle Kondik جانباز ناظر انتخابات و سردبیر Sabato را توپ کریستال.

بلومبرگ گفته او باز است به صرف 1 میلیارد دلار به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 و او را با قرار دادن نیروی خود را از عملیات پشت 2020 نامزد اینکه آیا یا نه آن را به او. اما او به احتمال زیاد باید زمان آسان تر فراق با این پول اگر آن را به طور مستقیم بهره مند شوند. “شما می دانید چقدر پول از یک میلیارد دلار است؟” بلومبرگ گفته نیویورک تایمز در ماه ژانویه است. “این یک مقدار زیادی از پول به من. آن را مقدار زیادی از پول را به هر کسی.”

شهردار سابق در حال حاضر ریخته صدها میلیون دلار به تلویزیون دیجیتال و رادیو تبلیغات و شواهد وجود دارد بزرگ خود را-صرف استراتژی کار: در چند ماه آن را یکباره او را بالاتر از دیگر نامزدها در پای صندوقهای رای است. و به عنوان من به زیر بلومبرگ پول نیست فقط موضوع برای خود — آن مسائل به کل ،

یکی از انتقادات رئیس جمهور سابق باراک اوباما این است که به او پرداخت می شود توجه بیش از حد کمی به پایین-رای گیری مسابقه و حزب دموکرات شد بیش از حد از خود راضی خود را تحت مدیریت. بلومبرگ می تواند به نوبه خود در اطراف. در واقع او در حال حاضر آن را انجام می دهند.

در حالی که بالا مشخصات پیروزی از مترقی نامزدها از جمله مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز (D-NY) و Ilhan Omar (D-MN) به دست آورد مقدار زیادی از توجه رسانه ها در سال 2018 midterms در واقع متوسط داوطلبانی که سوار دموکراتیک پیروزی در taking back the House of نمایندگان بسیاری از آنها تا به حال بلومبرگ را حمایت.

بلومبرگ تزریق $110 میلیون به midterms و که در آن او با بازی او به شدت برنده: از 24 خانه نژادها او به دنبال نفوذ دموکرات ها برنده 21 و در حدود نیمی از کسانی که در مناطق در نظر گرفته شده جمهوری خواه متمایل و یا بازی شیر یا خط-یو پی اس. از طریق Everytown for Gun Safety, تفنگ کنترل سازمان او تاسیس و پشت بلومبرگ قادر به هدف قرار دادن مشارکت و بسیج تلاش در سطح فدرال و ایالتی در سال 2018 است. حتی عربستان بستری بلومبرگ به حال ساخته شده تفاوت.

“مایکل بلومبرگ پول رفت و یک راه طولانی است. او را شکست داد و بسیاری از مردم با نوشتن آن 5 میلیون چک” Rep. کوین مک کارتی (R-TX) در حال حاضر خانه رهبر اقلیت گفت: CNBC در زمان.

بلومبرگ از تلاش برای حمایت از حزب دموکرات مترقی و علل و دولت های ایالتی و محلی کشش فراتر از انتخابات 2018.

در سال 2017, Bloomberg و دانشگاه هاروارد راه اندازی شد ایسنا هاروارد رهبری ابتکار یک برنامه است که قطار رهبران شهر در سراسر کشور است. اساسا آن را یک مدرسه برای شهرداران و هدف آن است که به ثبت نام 240 شهرستانها بیش از چهار سال به یک سال برنامه.

Campaign workers at Bloomberg’s New York headquarters.
دفتر کارگران دیده می شود در ستاد انتخاباتی مایک بلومبرگ در شهر نیویورک ژانویه 30 سال 2020 است.
یوهانس Eisele/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مایکل Tubbs 29 ساله شهردار استاکتون کالیفرنیا بخشی از 2018 کلاس از بلومبرگ شهردار بوت کمپ. “من فکر می کنم که نشان می دهد پیش بینی و چشم انداز در نظر درک او نمی تواند انجام کارهای توسط خود” Tubbs گفت.

Tubbs تایید کرده است بلومبرگ است سال 2020 اجرا است و یک جانشین برای مبارزات انتخاباتی خود را. بنابراین Nutter سابق شهردار فیلادلفیا. در واقع بیش از چند شهرداران سراسر کشور در حال حمایت بلومبرگ یک نتیجه از روابط او را کشت با آنها در طول سال است. بدبینانه بخوانید از این است که برخی از این شهرستانها و رهبران باید دریافت کمک از بلومبرگ و به او پرداخت اما آنها می گویند خود را پشتوانه واقعی است و ارتباط با بلومبرگ متقابل است. تحت Nutter, فیلادلفیا اجرا در شهر نیویورک 311 سیستم برای ساکنان به گزارش غیر اضطراری; تحت ایسنا, نیویورک, مدل سلب حق اقامه دعوی وام مسکن برنامه پیشگیری از بعد از فیلادلفیا.

بسیاری از ترقی خواهان داشته باشد, طبعا, chafed در بلومبرگ را اجرا کنید. این ایده از یک میلیاردر حاضر خود را به کاخ سفید توسط نیروی خالص از حساب بانکی خود را کمی ناخوشایند به خصوص برای دموکرات ها و دیگران در سمت چپ که سالها وقت صرف نرده در برابر نفوذ پول در سیاست است.

در حالی که بلومبرگ در حال اجرا است به عنوان یک نسیم است و بدیهی است که هیچ برنی ساندرز یا Elizabeth Warren, ترقی خواهان نباید خیلی سریع به قلم او گذشته — بوده و جلوتر از منحنی در بسیاری از مسائل مربوط به آنها در مورد مراقبت از جمله آب و هوا, بهداشت و درمان و اسلحه.

A gun safety policy event in Aurora, Colorado.
Mike Bloomberg, Rep. تام سالیوان و Everytown for Gun Safety ارشد مدیر عامل دبی ویر در طول یک تفنگ ایمنی سیاست رویداد در آرورا کلرادو در 5 دسامبر 2019.
مایکل Ciaglo/گتی ایماژ

در سال 2006 به عنوان مثال, عصر ایران راه اندازی شد شهرداران در برابر غیر قانونی اسلحه ائتلافی از شهرداران اختصاص داده شده به کاهش خشونت اسلحه. شش سال بعد پس از تیراندازی سندی هوک Shannon وات کلرادو بنیانگذار Moms Demand Action ایجاد شده پدر و مادر-متمرکز تفنگ ایمنی گروه در Facebook. در سال 2013 دو پیوست و نیروهای تحت Everytown for Gun Safety, یکی از تاثیر گذار ترین اسلحه به گروه کنترل در کشور است.

“او است که راه رفتن صحبت کنید وقتی که می آید به این موضوع است. آن است که نه فقط لب سرویس; آن است که مجمع تشخیص مصلحت نظام سیاسی. مایک به طور کامل معتقد است که ما رو به شکست NRA دستور کار و پایان دادن به معضل اسلحه خشونت” وات گفت.

فراتر از مسائل اجتماعی ترقی خواهان ممکن است بخواهید به نگاهی به تابناک اقتصادی ، او در حال رفتن به تصویب عظیم باز توزیع ثروت ؟ هیچ. اما در شهر نیویورک او مطرح مالیات بر املاک و مالیات بر درآمد افراد ثروتمند زمانی که شهر در بر داشت خود را در یک بحران مالی post-9/11. (او را دوست ندارد آن را انجام می دهند اما او آن را انجام داد.) طرح مالیات بر او نورد به عنوان بخشی از مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری خواهد افزایش مالیات افراد ثروتمند و شرکت های بزرگ.

زمانی که بلومبرگ تصمیم گرفت در مقابل در حال اجرا به عنوان یک کشور مستقل در سال 2016 او با عنوان مقاله خود در توضیح تصمیم خود گفت: “خطر من نمی خواهد.” اما حتی به عنوان یک دموکرات در سال 2020 بلومبرگ به ارمغان می آورد برخی از خطرات با او.

او سابقه طولانی در کسب و کار و در سیاست و که همچنین بدان معنی است که بسیاری از بار. یک نقطه اصلی از انتقاد شده است توقف-و-frisk پلیس سیاست دولت او ادامه داد و از گسترش رودی جولیانی تصدی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه پوست و لاتین در جوامع در نیویورک است.

بلومبرگ عذرخواهی برای این سیاست فقط قبل از راه اندازی خود را در سال 2020 پیشنهاد است اما مسئله ای که رفتن به ادامه سگ او. ویدئوها و صوتی در ادامه به سطح بلومبرگ دفاع از سیاست قبل از عذرخواهی و صحبت از مردم از رنگ در زمخت و سرد راه.

Bloomberg speaks at a predominantly black church in Brooklyn in 2019.
مایک بلومبرگ صحبت می کند و در یک عمدتا سیاه, کلیسای مسیحی, مرکز فرهنگی در بروکلین در سال 2019.
Yana Paskova/گتی ایماژ

شهردار سابق بارها عذرخواهی کرد و با اشاره به مناطقی که رکورد خود را با جوامع رنگ قوی است و عناصر و حامیان رنگ از جمله Tubbs این استاکتون شهردار آمده اند به دفاع از خود. توقف و frisk بود “وحشتناک” در نیویورک او توییتی در ماه فوریه و پس از آن 1994, جرم, لایحه که بایدن کمک ارسال و ساندرز رای دادند. “به عنوان یک مرد سیاه و سفید من سیاست باید به [یکی] از فضل و رشد یا من هیچ سیاسی, صفحه اصلی,” او نوشت.

بلومبرگ همچنین نظارت اداره پلیس است که تصویب یک سال مسلمان نظارت برنامه حتی در حالی که دفاع اجازه می دهد تا یک مسجد ساخته شده در نزدیکی مرکز تجارت جهانی سایت.

یک سوال دیگر حلق آویز بیش از بلومبرگ: خود و شرکت خود را در تاریخ با زنان است. در سال 2007 چندین دوجین زنان متهم بلومبرگ LP از تبعیض علیه آنها را در حالی که باردار و یا در بازگشت از مرخصی زایمان (مورد بود و در نهایت اخراج) و بلومبرگ نگرش و سخنان نسبت به زنان شده است موضوع پرونده های حقوقی و نظارت به عنوان به خوبی.

یک “شوخ طبعی و حکمت” کتاب دوستان و همکاران خود را وارد بلومبرگ قرار است سخنان سه دهه پیش شامل مناجات خام اظهارات و او و شرکت گزارش رو چندین پرونده های حقوقی بیش اتهام ترویج بد در محل کار برای زنان است. بسیاری از زنان درگیر هستند عدم اطلاع و موافقت نامه نمی تواند صحبت در مورد آنچه اتفاق افتاده است. نه تنها نگرانی در مورد بلومبرگ نگرش اخلال اما آنها همچنین باز کردن درب برای یک ماه اکتبر (و یا هر) سورپرایز قبل از انتخابات عمومی.

رادیو فردا در گفت و حسرت گفتن یک “شوخی بی عفت” را رد کرده است اما داشتن هر چیزی برای پنهان کردن — حتی اگر او را رها نمی کند هر کسی از NDAs یا. “ما لازم نیست که چیزی برای پنهان کردن او گفت:” در ظاهر در این مشاهده در ماه ژانویه است. “اما ما حقوقی موافقت نامه های که هر دو طرف می خواستم به نگه داشتن چیزهای از بیرون آمدن. آنها حق دارند برای انجام این کار است.”

هنوز هم او نمی خواهد برای اولین بار غنی نیویورکر با شطرنجی تاریخ با زنان و اقلیت های مردم آمریکا را در کاخ سفید است.

بنابراین در اینجا چیزی است در مورد مایک بلومبرگ: او یک پسر که دوست دارد به از دست دادن. در نهایت قبل از کشیدن ماشه و تصمیم گیری برای اجرا به کاخ سفید او waffled در این ایده برای سال. اگر مهر در حال اجرا است در حال حاضر به این دلیل است که او فکر می کند او یک مسیر.

مسلما این یک مسیر غیر معمول. او را سیل تلویزیون امواج رادیو و تلویزیون در یک لحظه زمانی که دیجیتال در نظر گرفته شده است, استراتژی آینده است. او با پرش چهار اولیه متحده و رفتن مستقیم به نماینده غنی رای. در حالی که دموکرات ها تمایل دارند به دنبال میشل اوباما مدل (“هنگامی که آنها به پایین ما برو بالا”), Bloomberg اردوگاه هیچ مشکلی نداریم کسی را بزنیم در مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “پاتولوژیک دروغگو” در مورد همه چیز از جمله “خود را جعلی مو خود را, چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد.” او استراتژی رسانه های اجتماعی است که اغلب کاملا عجیب و غریب.

بلومبرگ نظریه از انتخابات غیر متعارف اما اگر آن کار می کند, کار می کند. و نشانه هایی وجود دارد که آن کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی