مایک بلومبرگ جلب خودش کرد و گفت او “خریداری” کنگره کرسی در بحث

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ به نظر می رسد به گرفتن خودش گفته او “خریداری” آمریکا 21 کرسی در کنگره در روز سه شنبه شب در ایالت کارولینای جنوبی بحث است.

میلیاردر سابق جمهوری خواه در تلاش برای ضربه به عقب در انتقاد از سناتور. الیزابت وارن D-Mass., بیش از خود سهم بزرگ به جمهوری خواهان مانند بهداشت ، لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی با شعار خود را دموکراتیک واجد fides.

تبلیغات:

“اجازه دهید فقط در رکورد. آنها بحث در مورد 40 دموکرات. بیست و یکی از آن افرادی هستند که من صرف یک صد میلیون دلار برای کمک به انتخاب” بلومبرگ گفت. “همه جدید دموکرات ها که در آمد و قرار دادن نانسی پلوسی در شارژ و به کنگره توانایی کنترل این رئیس جمهور من تنه درخت — من به آنها کردم.”

نظر از بلومبرگ که معتقد است که او بهترین راه حل برای شکست دادن رئیس جمهور تهمت به سرعت ارائه علوفه برای جمهوری خواهان مانند Donald Trump Jr., که در ایران او را “اعتراف او خریداری کسانی که صندلی.”

“OMG!” پسر رئيس جمهور giddily گفت در توییتر.

تبلیغات:

بلومبرگ را اشتباه پس از وارن به نام او بیش از 250.000 دلار سهم او به یک گراهام-متفقین فوق العاده PAC در سال 2014. وارن اشاره کرد که بلومبرگ نیز کمک صندوق جمهوریخواه سابق ایالت ” اسکات براون که در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفیر نیوزیلند در ماساچوست در سنای مسابقه زمانی که او را شکست داد و او را.

“او زد و سعی کرد از دیگر سناتور جمهوری خواه در برابر یک زن رقیب” او گفت:. “که من بود. آن کار نمی کند.”

وارن افزود که بلومبرگ همچنین به میلیون ها نفر به دیابت پت Toomey R-Pa. که شکست یک طرفدار-انتخاب زن نامزد کمتر از 2 درصد در سال 2016 انکار دموکرات ها رای که ممکن است مسدود شده اند دیوان عدالت برت Kavanaugh را تایید.

تبلیغات:

بلومبرگ گفت که او تا به حال حمایت های قهوه ای و Toomey چرا که آنها خواهان است که عبور خطوط حزب برای حمایت از قانون اسلحه. فوق العاده PAC او تامین می شود گفت: این حمایت گراهام به دلیل حمایت از اسرائیل است.

هر چند بلومبرگ ثبت نام به عنوان یک دموکرات در سال 2018 و قول داد به صرف میلیون ها نفر برای کمک به دموکرات واشنگتن پست اشاره کرد که “فراملی” میلیاردر بود و همچنین یکی از بزرگترین کمک کنندگان به نیویورک جمهوریخواه حزبی.

تبلیغات:

“من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول شهردار بلومبرگ است” وارن گفت: “هسته اصلی حزب دموکرات هرگز به او اعتماد کنند.”

بلومبرگ که به صرف بیش از 500 میلیون دلار به پتو تلویزیون امواج رادیو و تلویزیون و رسانه های اجتماعی با تبلیغات گفته است که ثروت خود را به او می دهد یک مزیت در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن. او قول داد به ادامه صرف میلیون ها تن به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن حتی اگر او نمی نامزدی برنده هر چند سناتور ایالت و سناتور “برنی ساندرز’ کمپین قاطعانه رد پشتیبانی مالی خود را در روز سه شنبه.

“این سخت است نه” بالا ساندرز مشاور جف ویور گفت NBC News پس از بحث است. “برنی گفت: او را به رفتن به صندوق انتخابات ریاست جمهوری با دلار سهم و من فکر می کنم ما می توانید انجام دهید که. من فکر می کنم ما می تواند جمع آوری بیش از یک میلیارد دلار در دلار سهم.”

تبلیغات:

هر چند ساندرز نمی تواند کنترل خارج گروههای هزینه های بلومبرگ تیم گفت: این امر فراهم نیست و حمایت از یک نامزد که نه آن را می خواهم.

“برنی گفت: او نمی خواست [ایسنا] و بنابراین ما در حال رفتن به. من فکر نمی کنم این امر می تواند عاقلانه برای صرف از طرف کسی که نمی خواهم آن را” ارشد بلومبرگ مشاور Howard Wolfson گفت: NBC. “من فکر می کنم هر کس دیگری گفت: آنها می خواهند کمک از جمله الیزابت وارن. اگر الیزابت وارن است که نامزد ما همه چیز را ما می توانیم به او کمک کند. ساندرز یکی از نامزد, که گفت که او نمی خواست کمک کند.”

بلومبرگ صرف تبدیل به یک نقطه کانونی در دموکراتیک مسابقه. بسیاری از ناظران سوال که چرا او اجازه داده شد برای خرید کمپین تبلیغات در طول بحث خود را.

تبلیغات:

“چه نوع از حکومت اجازه می دهد تا نامزدها به تبلیغات *طول* این بحث ؟ و یا آیا بلومبرگ فقط خرید CBS پرسید:” نیویورکر نویسنده نی نی دوست.

“من تنها یک جرم توسط مایک بلومبرگ آگهی که فقط پخش در طول استراحت ،” نوشت سابق کار, منشی, Robert Reich. “پول بزرگ است و از بین بردن دموکراسی آمریکایی.”

برخی از بینندگان نیز سوال چرا بلومبرگ به نظر می رسید بسیار محبوب در میان بحث مخاطب است. به بلومبرگ کمپین را رد شایعاتی که آن را خریداری بلیط برای هواداران خواستار آنها را “مطلقا نادرست است.”

بسیاری از کشف و ضبط یک WCSC-تلویزیون گزارش که به نقل از چارلستون کانتی حزب دموکرات وب سایت گفت: “تنها راه تضمین شده” به بحث بود برای خرید یک دولت حمایت $1,750 دلار از 3200.

تبلیغات:

“آیا شما می دانید چقدر هزینه برای دریافت بلیط؟” ساندرز گفت: MSNBC پس از بحث است. “من به عنوان خوانده شده که هزینه آن $1,750. بنابراین برای دریافت یک بلیط به بحث شما باید نسبتا ثروتمند. اکثر مردم من می دانم که نمی صرف $1,750 برای دریافت بلیط به بحث و این مشکل ساز است. اما شما می دانید که چه DNC انجام داد.”

اما حزب حذف آن حمایت لینک و گفت: “هر بلیط برای توزیع” 24 ساعت پس از گزارش اولیه منتشر شده بود هفته قبل از بحث است. این حزب گفته WCSC که آن را توزیع بلیط در میان خودی حزب در “بدون هزینه” و همچنین ارائه بلیط به اهدا کنندگان.

“حزب عدالت و توضیح داد که بلیط ها دست به برگزارکنندگان مانند کمیته ملی حزب دموکرات CBS توییتر و حزبی موسسه” WCSC گزارش شده است. “سپس آنها برای اولین بار با توجه به پرداخت حامیان و دست به مبارزات به تصویب اضافی.”

“چه کسانی باقی مانده بلیط به پایان رسید تا گرفتن doled حدس می زنم کسی است” نوشت تخته سنگ اشلی فینبرگ “اما چیزی که ما نمی دانیم برای برخی این است که آوازی مشروط از مخاطبان واقعا دوست داشتم بلومبرگ.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>