مایک بلومبرگ نیست درخواست دره سیلیکون رهبران برای پول خود را به عنوان او اتمی تا انتخابات ریاست جمهوری, اما او درخواست آنها را برای یک نوع متفاوت از اختیار گرانبها — کارکنان خود را.

روز دوشنبه بلومبرگ کمپین جمع آوری صدها نفر از فناوری رهبران در یک کنفرانس تماس بگیرید و از آنها خواست به مراجعه خود را با استعداد ترین ویژگی های همکاران و دوستان به بلومبرگ است عظیم الجثه انتخابات عملیات در نیویورک است. Recode به دست آمده دسترسی به خصوصی تماس بگیرید و ثبت نام برای آن است.

درخواست شده ساده بلومبرگ راحتی با — و در برخی از راه وابستگی — دره سیلیکون شرکت ها شده است که همواره با انتقاد طول سال 2020 دموکراتیک اولیه. بلومبرگ رقبای در حال رفتن به حمله علیه صنعت فن آوری و یا کمرنگ جلوه دادن روابط خود را به آن. اما به جای به حداقل رساندن روابط خود را به فن آوری بلومبرگ به طور فعال خواهان این صنعت کمک کند.

تماس آمد و در زمانی که حزب دموکرات است ارزیابی تا چه حد در پشت آن است در دیجیتال جنگ آن است که راه انداختن با جمهوری خواهان پس از عمده ویژگی های شکست در آیووا. بلومبرگ ارائه شده است یک مسیر جدید است و با اجرای یک کم سابقه گران سیاسی تبلیغات انتخاباتی است.

چهره های آشنا در بلومبرگ انتخاباتی ساخته شده از زمین از جمله گری بریگز سابق افسر ارشد بازاریابی از Facebook و جف Glueck سابق مدیر عامل شرکت Foursquare. با هم بریگز و Glueck نظارت بلومبرگ دیجیتال آژانس تبلیغاتی به نام Hawkfish. بازیکن کلیدی دیگر در بلومبرگ دره سیلیکون زمین: Rusty Rueff بالا جمع آوری کمک برای کمپین اوباما در دره سیلیکون که تعهد جدید به بلومبرگ کمپین نه قبلا گزارش شده است.

در دوشنبه, تماس Glueck گفت: او نیاز به تکنولوژی رهبران به زمین مشاغل در بلومبرگ به کمپین “خود را با استعداد ترین دوستان” و “ارسال آنها راه ما” به خصوص کسانی که با تخصص در علم داده ها, اینترنت, بازاریابی, تبلیغات, خرید و تجزیه و تحلیل.

“فقط به یک درخواست: نیاز ما بهترین مردم — اما آن را کمک نمی کند برای ما ارسال تعداد زیادی از مردم که می خواهند به رانش در داخل و خارج برای یک جلسه توجیهی و ارائه مشاوره به صداقت” گفت: Glueck.

“اگر من یک فرد تصمیم می گیرد که آنها می خواهند به در آمده برای چند ساعت و با ما مشاوره بدهد من فکر می کنم من قصد دارم به از دست دادن ذهن من” گفت: Briggs. “من استفاده می شود به درک مشاوره — اما در حال حاضر وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از کار انجام شود.”

بلومبرگ دارای طرفداران بسیاری در میان دره سیلیکون پاور elite. سابق شهردار نیویورک برگزار شد پذیرش در یک گالری هنری در ماه گذشته بود که به خوبی با حضور بسیاری از با نفوذ ترین رهبران مانند Ron Conway and Mary Meeker. بعد از این هفته با توجه به دعوت نامه دیده می شود Recode یک گروه از دو ده نیویورک tech رهبران میزبان یک رویداد برای سازماندهی جامعه خود پشت بلومبرگ که به وسیله تنظیم در نیویورک رو به رشد صنعت فن آوری. و در همان روز در سان فرانسیسکو یک گروه قوی با تکنولوژی نمایندگی است به ازدحام و شنیدن از مبارزات رهبری در یک رویداد سازمان یافته توسط Roy باهات سر از یک بلومبرگ-حمایت شرکت سرمایه گذاری.

همه از این کمک رسانی نیست و معمولا غیر معمول — اما آن را قطعا در سال 2020 است. دیگر نامزدهای الیزابت وارن و برنی ساندرز متحرک مبارزات خود را با قوی فسخ از شرکت سیلیکون ولی و رهبران آنها. و کسانی که دوستانه تر با تکنولوژی جامعه مانند پیت Buttigieg بیشتر هوشیار در جستجوی خود را صریح و روشن در حمایت و یا حداقل در حال آرام تر در مورد آن.

(که می شود گفت دیگر کاندیدای میانه به رهبری به دره سیلیکون برای جمع آوری پول در اواخر این هفته: Buttigieg چهار جمع آوری اعانه در منطقه خلیج در روز پنج شنبه و جمعه و ctq دیگر متوسط حداقل یک دلار بالا رویداد برنامه ریزی شده برای سان فرانسیسکو در روز جمعه با توجه به دعوت نامه دیده می شود Recode.)

آنچه روشن است این نقطه در اولیه است که بلومبرگ در حال نزدیک شدن به دره سیلیکون متفاوت است. مبارزات انتخاباتی خود با تاکید بر صدها tech رهبران نه تنها به ارسال کارکنان خود را, اما همچنین مطمئن شوید که با افتخار به اشتراک گذاری خود را برای حمایت از بلومبرگ. در یک نقطه در تماس با آنها جشن اخیر pro-بلومبرگ Facebook پست توسط راج کاپور بالای اجرایی در Lyft و گفت که از آن ساخته شده او را “Tech رهبر در هفته است.”

حزب دموکرات نیاز به مهار کمک تکنولوژی است که در برخی از راه, هرگز فوری تر. این حزب به شدت خجالت هفته گذشته توسط عمده ویژگی های تاخیر در آیووا قفقاز است که بازیگران بوی بیش از داده های موجود و ابزار دیجیتال با استفاده از دکمه سمت چپ. و این چیزی است که Glueck و بریگز — که در حال تبادل wildly گران پروژه جدید در Hawkfish — تا به حال به مقابله با در تماس با tech رهبر در روز دوشنبه که به تشخیص خود از آن برنامه سایه.

“این است که ده ها میلیون دلار سرمایه گذاری در انجام آن حق” Glueck گفت. “دموکراسی نباید قربانی به یک کوپن معامله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی