مایک بلومبرگ در مورد برای تبدیل شدن به موثر تر از همیشه قبل از


Democratic presidential hopeful former New York mayor Mike Bloomberg leaves after speaking at a rally at Palm Beach County Convention Center in West Palm Beach, Florida, on Super Tuesday, March 3, 2020. (Photo by Eva Marie UZCATEGUI / AFP) (Photo by EVA MARIE UZCATEGUI/AFP via Getty Images)

مایک بلومبرگ در حال رفتن به عنوان یک دموکرات قدرت کارگزار.

اوا ماری UZCATEGUI/گتی ایماژ

تا جایی که مایک بلومبرگ در واقع می خواستم برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده اجرا خود را در نامزدی حزب دموکرات بود که در طول تاریخ گران قیمت فلاپ—یک جان کارتر-مانند بمب که در آن او صرف 600 میلیون دلار از پول خود سیل در این کشور با دفاتر و تبلیغات قبل از شکست به پیروزی یک دولت واحد (او nab American Samoa) در سه شنبه و رها کردن. در طول راه تمام کشور رو به یادگیری در مورد بلومبرگ است (ادعا) تاریخ عجیب و غریب جنسیتی که به سر آمد و در طول دو cringey بحث اجرای برنامه های که در طی آن از سوی دیگر ، الیزابت وارن جراحی برداشته عزت خود را در مقابل یک زندگی مخاطبان ملی. سابق شهردار نیویورک رسما به پایان رسید نامزدی خود را و تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, مسابقه جدید حزب سوسیالیست در روز چهارشنبه و صحبت کردن به یک جمعیت از هواداران خود را به او فشرد ، “من متاسفم ما برنده نیست,” او گفت:, “اما آن را هنوز هم بهترین روز زندگی من و فردا خواهد بود حتی بهتر است.” آن را به حداقل قانع کننده لو گریگ برداشت.

برای تمام این دلایل و بیشتر بلومبرگ صرف 24 ساعت گذشته, گرفتن ferociously dunked در سراسر توییتر از جمله با کینه جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

این یک جامد سوزاند. اما واقعیت این است که برای همه تحقیر و مسخره بلومبرگ پایدار است در این هفته مرد آماده است برای ظهور بیشتر نفوذ سیاسی تر از همیشه دقیقا به این خاطر که پول خود را در حال حاضر خواهد شد آزاد از نا امید کننده علت تلاش برای ایجاد خود را به رئيس جمهور.

بلومبرگ که دارای یک ارزش خالص حدود 58 میلیارد دلار با توجه به فوربس در حال حاضر یکی از مهم ترین دموکراتیک اهداکنندگان قبل از او برای رئيس جمهور. او و گروه های مختلف صرف بیش از $41 میلیون در دو ده کنگره مسابقات در طول سال 2018 midterms که کمک به حزب آن خانه اکثریت. که می تواند فقط یک پیش نمایش از آنچه که او در مورد به انجام در طول این سال حکایت دارد. بلومبرگ وعده داده است برای ادامه پرداخت خود را گسترده انتخاباتی به حمایت از این حزب نامزد احتمالی در ماه نوامبر مگر اینکه از آن است که سناتور. برنی ساندرز. و هر چند اولیه به مراتب بیش از وجود دارد قوی که شانس نامزد خواهد شد بایدن که به معنی بلومبرگ عملیات ممکن است در مورد برای تبدیل به یک سوپر پک حجم بی سابقه ای. در طول سخنرانی خود بلومبرگ گفت که “راه رفتن به دور از سیاسی مهم ترین مبارزه از زندگی من”—یعنی سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن. خود کارکنان در حال ارسال همان پیام است. در پاسخ به تهمت توییتر طعنه زدن مشاور تیم اوبراین شات برگشت: “خوب @JoeBiden, @MikeBloomberg و بقیه @Mike2020 تیم هنوز هم اینجا دونالد. و ما قصد داریم به شما ضرب و شتم در نوامبر است.” ایسنا رسانه های اجتماعی تصمیم گرفتند برای یک کهنه اما گفتن جنگ ستارگان مرجع:

به عبارت دیگر ایسنا در مورد برای تبدیل از یک ضعیف و آهسته پا نامزد ریاست جمهوری به خالص نیروی مالی.

اگر شما در مورد آن فکر می کنم در این زمینه بلومبرگ انتخاباتی نیست نگاه مانند یک فاجعه است یا نه. به جای یک غول “محصول فلاپ” به عنوان HuffPo قرار داده و آن را تلاش به نظر می رسد مانند یک تست بتا به صورت بسیار حرفه ای پرداخت می شود رسانه ها و میدان عمل است که در حال حاضر می تواند تبدیل به وظیفه شکست دادن تهمت و انتخاب دموکرات ها به کاپیتول هیل. آن نتایج اولیه حتی شده همه که بد نیست واقعا. منظورم بلومبرگ بود ex-Rebublican با خودنمایی بدهی در جنسيت (ahem “کشتن آن”) و مسابقه (توقف و frisk) در یک مهمانی زنان تحت سلطه و رای دهندگان که او نیز اتفاق می افتد به تمام جاذبه های طبیعی از یک skink. هیچ منطقی در جهانی که او در آن ساخته شده حس به عنوان نامزد دموکرات. با اینحال او به طور خلاصه رسید به مدعی واقعی وضعیت در قدرت تبلیغ خود از حمله رعد اسا و هنوز موفق به کشیدن بین 13 و 15 درصد در چند شنبه متحده اغلب outperforming وارن خودش. در نهایت مبارزات انتخاباتی خود نشان داد که با پول نمی توان خرید واقعا نا امید کننده نامزد ریاست جمهوری نامزدی. اما آن را می توانید به خرید چیزی.

حرکت صعودی از داشتن بلومبرگ به عنوان حزب دموکرات را Obi Wan است که این امر تقریبا بی حد و حصر منابع برای داوطلبان در کلید مسابقه. از 600 میلیون دلار صرف کرده و در این مسابقه نمی خواهد حتی با قرار دادن دندانه در ثروت خود را. او می تواند احتمالا سه یا quintuple که هزینه برای انتخابات عمومی و در نهایت غنی تر تا پایان سال اگر بازارهای مالی گزاف گویی به اندازه کافی. و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم او می خواهم یدکی هزینه. ما در حال صحبت کردن در مورد پیری plutocrat که در حال حاضر می خواهد برای رفع غرور زخمی خود را با در نظر گرفتن رئیس جمهور ایالات متحده است. او را صرف هر چه او معتقد است آن را. و با توجه به این که بایدن است زهوار در رفته مبارز با کاهش مهارت های صحبت کردن و خیلی در این راه فعال پشتیبانی (حداقل هنوز) این واقعیت است که او می تواند همراه بلومبرگ منابع ممکن است یکی از چند درست upsides از نامزدی خود را. آن را ممکن است به تهمت علوفه برای برخی کمپین نقاط مورد چگونه بایدن فقط شهردار بزرگ Gulp را عروسک خیمه شب بازی. اما هیچ کس واقعا در رفتن به دیدن این تبلیغات اگر بلومبرگ فوق العاده PAC خرید تا هر زمان نخست آگهی نقطه فقط برای ضربات.

باید آن را بدون گفتن این که وجود دارد و نیز آشکار حرکت نزولی به این همه. آن را عمیقا ناسالم برای دموکراسی زمانی که احزاب سیاسی یا سیاستمداران تبدیل متکی به چند میلیاردرهای’ گزاف حمایت. با گسترش آن حتی کمتر سالم زمانی که آنها متکی به یک تک میلیاردر ، این که آیا شما مانند بلومبرگ نمایش—پیشرو در اسلحه و آب و هوا از لحاظ تاریخی در حد متوسط به محافظه کار در اقتصاد—این است که اساسا نگران کننده است که خود را در کیف بغلی می تواند خوب بکار بردن نفوذ بیشتری شکل از حزب دموکرات و کشور از همه از کوچک اهدا کنندگان که حمایت ساندرز’ کمپین. هیچ کس نباید که همه قدرت. متاسفانه با توجه به بدهی های این مسابقه را در زمان سناتور دموکرات ها فقط ممکن است نیاز به بلومبرگ از آن استفاده کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>