سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ انتخاباتی پرداخت اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی و رسانه های اجتماعی شرکت به سیل Instagram با پیام های جعلی ظاهرا ارسال شده توسط میلیاردر.

بلومبرگ انتخاباتی ارائه شده است اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی ثابت 150 دلار هزینه برای ایجاد محتوا که “به ما می گوید چرا مایک بلومبرگ است electable نامزدی که می توانیم بالا نزاع و کار در سراسر راهرو بنابراین همه آمریکایی ها احساس شنیده & محترم” The Daily Beast, گزارش هفته گذشته است.

تبلیغات:

مبارزه است با استفاده از قبیله های “مارک محتوای بازار” که اجازه می دهد علامت های تجاری برای رسیدن به “میکرو-اثرگذارندهها” با 1000 تا 100000 Instagram followers.

“آیا شما مریض از هرج و مرج & اختلافات مسائل تحت الشعاع قرار داده است که مهم ترین به ما ؟ لطفا برای بیان افکار خود را بطور شفاهی و یا به صورت تصویر ثابت پست لطفا روکش متن در مورد اینکه چرا از شما حمایت مایک” کمپین قبیله صفحه گفت. “نشان می دهد+بگویید چرا مایک نامزد که می تواند تغییر کشور ما برای بهتر دولت چرا شما فکر می کنم او یک نامزد.”

“صداقت پرشور و خودتان باشید!” پرداخت لیست شد.

تبلیغات:

بلومبرگ نیز قرارداد الگوی رفتاری 2020, یک شرکت جدید است که خانه های برخی از Instagram را به دنبال حساب, به گزارش نیویورک تایمز روز شنبه. این شرکت به رهبری میک Purzycki سر جری, رسانه, رسانه های اجتماعی بازاریابی شرکت که زیر آتش سال گذشته برای گزارش سرقت الگوهای رفتاری بدون اعتقاد سازندگان.

برخی از حساب های وابسته Purzycki این شرکت در حال حاضر ارسال شده memes ترویج بلومبرگ. همه الگوهای رفتاری جعلی مستقیم تبادل پیام است که در آن بلومبرگ ظاهرا رسیده به اثرگذارندهها به “به من نگاه سرد.”

تبلیغات:

تمام پست ها reviewed by بار شامل آشکار است که آنها تبلیغات است. “بله این واقعا #اسپانسر شده از طرف @mikebloomberg” یک حساب گفت.

جورج Resch یک مدیر تاثیر گذار بازاریابی در Brandfire که محبوب @مخزن.سیناترا حساب و گفت: این بار که تبلیغات موفق هستند چرا که آنها احمق مردم به باور آنها واقعی هستند.

تبلیغات:

“این بیشتر تبلیغ موفق است که من تا کنون نوشته شده و من فکر می کنم بسیاری از آن را از مردم اشتباه بودن یا نه این واقعی بود,” او گفت:.

بلومبرگ انتخاباتی اذعان ترتیب در روز پنج شنبه.

“مایک بلومبرگ 2020 تیمی اجتماعی سازندگان برای همکاری با این کمپین از جمله مم جهان” سخنگوی سابرینا سینگ گفت: بار. “در حالی که یک الگوی رفتاری استراتژی ممکن است جدید برای ریاست جمهوری, سیاست ما در حال شرط بندی از آن خواهد شد یک جزء موثر برای رسیدن به مردم به جایی که آنها هستند و رقابت با رئیس جمهور تهمت قدرتمند دیجیتال عملیات.”

تبلیغات:

این گزارش اضافه شده است که این کمپین همچنین استخدام اریک کوهن که لقب خود را هالیوود برای اولین بار “رسانه های اجتماعی عامل” برای کمک به خود را با تلاش های امداد رسانی.

یک کمپین دستیار استدلال کرد که این استراتژی می تواند یک فویل به مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدن در رسانه های اجتماعی.

“ما در حال تلاش برای نوآوری با چگونه ما در حال ترجمه این کمپین پیام اجتماعی و تلاش برای انجام آن چگونه اینترنت در واقع کار می کند. به Tweeting از @mikebloomberg بسیار 2008 استراتژی” یک مشاور گفت: بار. “راه مغلوب ساختن پیشی جستن اجرای کمپین است بسیار اجتماعی ، ما در حال تلاش برای شکستن قالب در چه حزب دموکرات با این نسخهها کار, بازاریابی, ارتباطات و تبلیغات و انجام آن را در راه است که بسیار اینترنت و اجتماعی بومی است.”

تبلیغات:

بلومبرگ انتخاباتی نیز تلاش برای سرقت تندر در طول ماه گذشته بحث دموکراتیک با ارسال مضحک memes, poking سرگرم کننده در این میلیاردر.

استراتژی رسانه های اجتماعی بخشی از بلومبرگ طرح به سعی کنید به ربودن دموکراتیک اولیه جاری شدن سیل در رسانه ها با تبلیغات است.

بلومبرگ صرف 31 میلیون دلار در Facebook و Instagram تبلیغات از ژانویه 1, با توجه به Facebook داده است و به طور متوسط $1 میلیون دلار در هر روز در Facebook ad هزینه های بیش از دو هفته گذشته. بلومبرگ همچنین صرف 10 میلیون دلار به هوا یک آگهی در سوپر باول و صرف بیش از $350 میلیون کل تبلیغات با توجه به سی ان ان. گذشته از همکار میلیاردر تام Steyer هیچ نامزد دیگر صرف بیش از $37 میلیون در تبلیغات است.

اما در حالی که بلومبرگ تلاش برای سیل این کشور با رادیو و تلویزیون و تبلیغات به نظر می رسد پرداخت می شود در نظر سنجی کمپین رسانه های اجتماعی استراتژی می تواند نتیجه معکوس.

تبلیغات:

پرداخت الگوهای رفتاری به سرعت تبدیل به یک نقطه از مسخره در رسانه های اجتماعی. برخی از کاربران توییتر ارسال شده طنز الگوهای رفتاری از بلومبرگ پیام های مستقیم در نظر گرفتن هدف در خود نژادپرستانه پلیس سیاست های خود را در طول زمان به عنوان شهردار و لجام گسیخته هزینه تبلیغات در مقدماتی حزب دموکرات.

چربی یهودی محبوب Instagram حساب با بیش از 11 میلیون پیروان آن نیز زیر آتش آمده برای سرقت memes, گفت که او نیز خواسته شد به شرکت اما خودداری کرد.

“آنها از من خواست آن را انجام دهد من گفت,” او نوشت. “من n در شهر نیویورک بنابراین من می تواند به شما دست اول بلومبرگ عظیم است sh*tbag. از انقیاد از اقلیت ها از طریق جلوگیری و frisk سیاست های خود را به تندرو ضد ماری جوانا موضع.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی