مایک بلومبرگ افزایش می یابد در پای صندوق های رای — اما آیا او قابل قبول در مسیر به پیروزی ؟

سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ شروع به پریدن کرد به دموکرات انتخابات ریاست جمهوری در اواخر پس از ابتدا نشان می دهد او نمی خواهد اجرا — به ارائه دهندگان متوسط انتخاب در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تلاش. در کلمات خود بایدن در زمان “فروشي” در آیووا و به طور گسترده ای انتظار می رود برای پایان خارج از سه نفر برتر در نیوهمپشایر اولیه در روز سه شنبه. بنابراین بلومبرگ ممکن است تمایل خود را.

بلومبرگ به نظر می رسد برای بدست بزرگترین نظرسنجی پس از ضربت هفته گذشته فاجعه آیووا قفقاز افزایش به مقام سوم در آخرین کلمبیا کلمبیا نظرسنجی با 15%. صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه به طور مشابه یافت بلومبرگ سوم با 17 درصد. هر چند سناتور. برنی ساندرز من-Vt., در حال حاضر منجر به هر دو نظر سنجی های ملی برای اولین بار supplanting بایدن به عنوان آشکار frontrunner بلومبرگ طرح به سیل امواج رادیو و تلویزیون با 300 میلیون دلار ارزش ads به نظر می رسد پرداخت می شود.

تبلیغات:

بلومبرگ از دست رفته مهلت آیووا و نیوهمپشایر و سایر ابتدایی متحده است و بنا نامزدی خود را در سه شنبه مقدماتی در مارس 3, زمانی که 14 متحده رای خواهد داد از جمله کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی و ویرجینیا است. تقریبا یک سوم از تمام دموکراتیک کنوانسیون نمایندگان تصمیم گرفته خواهد شد و بر اساس آن روز نشان می دهد. مبارزات انتخاباتی خود outspent تمام رقبای دموکرات و رئیس جمهور تهمت همراه در سه ماه آخر سال 2018, Axios گزارش شده است و تنها در ادامه به پمپ پول بیشتر به تبلیغات تلویزیونی در سراسر کشور است. بر خلاف بایدن که تلاش می کند با جمع آوری کمک های مردمی حتی قبل از اینکه خود را در جایگاه چهارم به پایان برساند در آیووا بلومبرگ است خود کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود کشی در برآورد ارزش خالص بیش از $61 میلیارد دلار است. در ابتدا به نظر می رسید که واقعیت را نگه دارید او را خارج از بحث های که نیاز به یک اهداکننده آستانه, اما کمیته ملی حزب دموکرات به تازگی تغییر بحث صلاحیت قوانین اجازه می دهد بلومبرگ به مرحله بحث در اواخر این ماه.

به این نکته بلومبرگ طرح به نظر می رسد به کار. اگر بایدن مبارزات در نوادا و کارولینای جنوبی پس از از دست دادن بد در آیووا و نیوهمشایر سابق شهردار نیویورک خواهد بود به خوبی موقعیت سرمایه گذاری در بایدن را تضعیف حمایت و موقعیت خود را به عنوان نامزدی که می تواند به توقف ساندرز و سپس شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“اگر ساندرز soars از طریق چهار مقدماتی … مایک ممکن است در نهایت به عنوان تنها چیزی که ایستاده بین برنی و نامزدی” بلومبرگ سابق شهرداری مدیر کمپین Bradley تاسک گفت: تپه. “بخش زیادی از این حزب معتقد است که برنی نمی تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن — و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است که همه امور است,” او اضافه شده است. شایان ذکر است که سر به سر رای گیری داده ها نشان می دهد ساندرز را انجام می دهد فقط به عنوان به خوبی در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بلومبرگ خواهد بود.

تبلیغات:

که گفت: بلومبرگ در اواخر ورودی به عنوان پتانسیل ناجی از حزب دموکرات نیز می تواند سقوط. او حالا در بسیاری از نمایندگان با پرش چهار دموکراتیک مسابقات که در نسبتا کوچک متحده است. اما megyn kelly انتخابات پیش بینی Nate نقره پیش بینی آن است که “بعید است” که بلومبرگ را به اندازه کافی افزایش به طور کامل پیشی بایدن قبل از سه شنبه.

“بلومبرگ قطعا می تواند انجام دهد به خوبی در شنبه و یک افزایش در بعد متحده” نقره ای نوشت. “اما در آن نقطه 38 درصد از نمایندگان را در حال حاضر انتخاب شده اند.” حتی اگر بلومبرگ موفق به برنده شدن 30 درصد از نمایندگان موجود در سه شنبه نقره ادامه داد: سپس او را “نیاز به 64 درصد از نمایندگان در تمام متحده فراتر از سه شنبه به کسب اکثریت نمایندگان متعهد است که بدجور نوار بالا به روشن است.”

با توجه به نقره ای, مدل, بلومبرگ احتمال بیشتری برای برنده شدن یک “کثرت” از نمایندگان متعهد قبل از کنوانسیون دموکراتیک در این تابستان و حتی وجود این مدل تنها به او می دهد 1 در 40 فرصتی برای انجام این کار. اگر نامزد می رود به میلواکی کنوانسیون در ماه جولای با هم اکثریت نمایندگان و یا قابل توجهی منجر دموکرات ها می تواند یک رقابت کنوانسیون. اگر بلومبرگ می تواند افزایش به منجر شود سپس آن را کاملا محتمل می تواند او را مورد ساندرز-با احتیاط دموکرات که او بهترین شانس را برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و شاید برنده نامزدی در انتخابات دوم یا بعد از آن. تحت کنوانسیون قوانین پس از رای گیری نمایندگان متعهد به رایگان پشتیبانی از هر کس که آنها می خواهند و بدنام superdelegates — محروم از اولین انتخابات این زمان در اطراف — مجاز به رای دادن.

تبلیغات:

هر چیزی ممکن است در سیاست در عصر مغلوب ساختن پیشی جستن اما برای بسیاری از دموکرات ها این است که بسیار نزدیک به یک کابوس سناریو یکی که معاصر سیاست حزب طراحی شده است برای جلوگیری از. شده است وجود ندارد واقعا رقابت کنوانسیون از سال 1972 کنوانسیون دموکراتیک زمانی که سناتور. جورج مک گاورن مجبور شد به سخنرانی پذیرش خود را در 2:30 صبح هیچ کنوانسیون در هر دو حزب مورد نیاز است انتخابات دوم پس از سال 1952. در عین حال که غیر قابل تصور نیست این ماه: با توجه به megyn kelly, مدل وجود دارد که 27 درصد شانس که هیچ نامزد برنده خواهد شد اکثریت نمایندگان قبل از ماه جولای ،

دموکرات ها به دلیل نگرانی در مورد تمدید و پر هرج و مرج نامزدی مسابقه در کنوانسیون. فوق 1972 کنوانسیون خارج “باطل” درون حزب حملات علیه McGovern که در نهایت پیروز شدند اما در ادامه به از دست دادن 49 متحده به ریچارد نیکسون. در سال 1980 دیابت تد کندی تحت فشار قرار دادند برای یک کنوانسیون تغییر قوانین است که اجازه داده اند متعهد نمایندگان به رای برای هر کس که آنها آرزو, امید آخرین دقیقه پیروزی در نبرد خود را در برابر رییس جمهور جیمی کارتر. کندی در نهایت از دست داد که مبارزه و کارتر پس از آن از دست رفته 47 متحده به رونالد ریگان.

تبلیغات:

رسیدن بیشتر به تاریخ سیاسی وجود داشته است 18 کاندیدا نامزد در چند برگه های رای پس از سال 1868 و تنها هفت نفر از کسانی که در رفت و به پیروزی در انتخابات و با توجه به تحقیقات پیو.

به عنوان دانشمند علوم سیاسی V. O. کلیدی نوشت: او در سال 1966 کتاب “وظیفه کنوانسیون است برای متحد کردن حزب در حمایت از یک کاندیدای ریاست جمهوری.” رقابت کنوانسیون اغلب در نتیجه animosities که “رسیدن به چنین شدت که بن بست رخ و هر حزب وحدت است که زمانی توسط این کنوانسیون است صرف نما.”

بلومبرگ افزایش در حال حاضر در میدان بزرگ به وضوح افزایش شانس رقابت و زشت کنوانسیون به خصوص با برنی ساندرز’ حامیان مصاحبه میلیاردرهای عنوان فویل به همه حال پیشرفت است. ساندرز گرفته اند و در حال حاضر متهم به DNC “تقلب” بحث قوانین برای مهر و مشابه حمله شهردار پیت Buttigieg برای گرفتن پول از میلیاردرهای پس از شهردار سابق به پایان رسید در یک مجازی کراوات با ساندرز در خطا گرفتار آیووا نتایج.

تبلیغات:

آن را سخت به تصور کنید که هر کسی relishing چشم انداز بلومبرگ برنده نامزدی در انتخابات دوم با حمایت از superdelegates. ساندرز و هواداران خود را تقریبا به طور قطع ادعای “تقلب” فرایند که در آن میلیاردر سابق شهردار بود “خریداری” نامزدی. چه نوع حزب وحدت امکان پذیر خواهد بود که پس از حدس و گمان است.

“اعداد را اضافه کنید تا در حال حاضر برای دیدن چه کسی 1,900-به علاوه نمایندگان” برجسته دموکراتیک دهنده رابرت گرگ گفت Vanity Fair. “این احساس بیشتر و بیشتر مانند امکان رقابت کنوانسیون بنابراین وجود خواهد داشت ماه از مبارزه و ظروف سرباز یا مسافر قبل از ما آمده و با هم به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.”

برای بسیاری از ناظران اساسی طنز از بلومبرگ افزایش است که تا حد زیادی بر اساس ادعای خود را که او می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است که بلومبرگ به احتمال زیاد مسیر به نامزدی خواهد بود یک افزایش بزرگ به مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

لری کوهن که اجرا می شود ساندرز-تاسیس گروه ما انقلاب اقیانوس اطلس گفت که انتخابات دوم با superdelegates خواهد بود یک “فاجعه است.”

“این تصور که 750 نفر بودند نه انتخاب به عنوان نمایندگان در حال رفتن به در آمده و پس از این کشور رای موافق و 18 ماه مبارزه و غول پیکر مقدار داوطلب زمان — آن را واقعا مهم برای ما اعتبار که ما این انتخابات است,” او گفت:. یک رقابت مشاجره که تنها در خدمت به تضعیف این حزب توانایی شکست مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت: و اگر بلومبرگ برنده “آن را می سازد مسخره از آن همه است.”

“وجود دارد در حال رفتن به یک مقدار زیادی از مردم” اضافه شده بالا ساندرز مشاور جف ویور “که در حال رفتن به بسیار ناراحت اگر آنها احساس می کنید مانند انتخابات به سرقت رفته بود از آنها را با یک دوز و کلک از انواع شرکت های بزرگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی