مایک بلومبرگ می گوید که او بهترین رکورد در تغییر آب و هوا. آیا او ؟

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ به زودی در انتخابات دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه برای اولین بار در 15 متحده و سرزمین. پیش از رای گیری در سه شنبه 3 مارس او سیل امواج رادیو و تلویزیون با $124 میلیون ارزش تبلیغات.

بلومبرگ آب و هوا تغییر رکورد یک کلید است بخشی از زمین خود را:

در یک زمینه که در آن همه نامزدها باید نسبتا بلند پروازانه آب و هوا برنامه های بلومبرگ و خارج از غرفه را برای آنچه که او در حال حاضر انجام می شود: از طریق کار خود را به عنوان شهردار بزرگترین شهر کشور و خیریه صرف او سوخت ملموس کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در ایالات متحده و خارج از کشور. این رکورد او می گوید: بهتر است از هر چیزی رقبای خود را انجام داده اند در تغییر آب و هوا.

اما برخی از گروه های زیست محیطی مخالفت با او را در موقعیت خود باقی می ماند و unimpressed با برنامه های خود را برای مقابله با افزایش درجه حرارت متوسط.

“من فکر می کنم که بسیار ذهنی ادعا می کنند برای شروع” گفت: Ryan Schleeter یک سخنگوی صلح سبز ایالات متحده آمریکا است که رتبه بلومبرگ آب و هوا طرح توجیهی گذشته در میان 2020 ریاست جمهوری مدعی است. “او متعهد به انجام کمتر از دیگر نامزدها در این مسابقه است.”

بلومبرگ هشتم-ثروتمندترین فرد در آمریکا به ازای هر فوربس استفاده از ثروت عظیم خود برای سال به عقب انواع علل و موسسات اعم از موزه علوم بوستون به دانشگاه جانز هاپکینز خود alma mater. و تغییر آب و هوا بوده است و عمده تمرکز خود را صرف.

در دادن سیرا باشگاه را فراتر از زغال سنگ در مبارزات انتخاباتی بیش از 100 میلیون دلار بلومبرگ تامین مالی بین المللی تلاش خود را به کثیف ترین منبع انرژی نیست.

“خوب در حال حاضر ما بسته 304 از 530 [زغال سنگ] قدرت گیاهان در ایالات متحده و ما بسته 80 از 200 یا 300 در اروپا گفت:” در طول نوادا بحث است.

این خاموش شدن ناگهانی یک دلیل اصلی که چرا ما انتشار گازهای گلخانه ای کاهش یافته است در دهه گذشته حتی به عنوان اقتصاد رشد کرده است. به گزارش باشگاه سیرا زغال سنگ قدرت بازنشستگی به تاریخ را نیز ذخیره حداقل 7000 زندگی اجتناب $3.4 میلیارد دلار در هزینه های مراقبت های بهداشتی و جلوگیری بیش از 81,000 حملات آسم.

به عنوان شهردار شهر نیویورک, عصر ایران ریاست آن بر کاهش انتشار کربن شهرستان در دو برابر نرخ سایر نقاط کشور حتی به نیویورک اقتصاد رشد داشته است.

اگر رئيس جمهور منتخب بلومبرگ وعده داده است که او را در عمل همانند برنامه ای برای محدود کردن تغییرات آب و هوایی با هدف و نه فقط در زغال سنگ بلکه در گاز در حال حاضر بزرگترین منبع تولید برق در ایالات متحده است.

اما فعالان و شخص ریاست جمهوری رقیب را مورد انتقاد بلومبرگ چشم انداز برای آینده است. آب و هوا خود را طرح نمی, به عنوان گسترده به عنوان کسانی که از ایالت ماساچوست الیزابت وارن یا ایالت ورمونت برنی ساندرز. بلومبرگ نیز بحرانی سبز جدید مقابله با وضوح معرفی شده در کنگره سال گذشته است. او همچنین نمی خواهند به ممنوعیت fracking یک بحث روش برای استخراج نفت و گاز طبیعی است.

عصر ایران است با این وجود خود ساخته شده, یکی از مهم ترین بازیکنان در تغییر آب و هوا در ایالات متحده آمریکا. بنابراین آن را به ارزش نامید آنچه که او انجام داده و آنچه که او می خواهد به انجام است.

ذغال سنگ قدرت بوده و در دراز مدت کاهش در ایالات متحده برای چندین دهه یک روند است که همچنان تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود تلاش های خود را برای سرپا نگه داشتن آن را با کمک مالی و حرکت صعودی از مقررات زیست محیطی. از سال 2010 به ما انرژی زغال سنگ ظرفیت کاهش یافته است توسط بیش از یک سوم تا حد زیادی با توجه به رقابت ارزان تر از گاز طبیعی و انرژیهای تجدید پذیر. زغال سنگ در حال حاضر فراهم می کند بیش از 27 درصد از ما برق است.

این طرح مانند باشگاه سیرا را فراتر از زغال سنگ بحرانی شده است در بسته شدن نیروگاه های زغال سنگ. با یک تیم از وکلا و فعالان فراتر از زغال سنگ نشان می دهد تا به خواب آلود جلسات عمومی و ابزار جلسات کمیسیون ها در سراسر کشور که در آن آنها استدلال می کنند که زغال سنگ بیش از حد گران است و مضر. تلاش خود منجر به تعطیلی ده ها تن از قدرت گیاهان و کمک به قراضه های جدید بر روی تخته رسم. این کاهش از ما زغال سنگ کاهش می یابد داخلی دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای توسط 605 میلیون متریک تن رسید.

و بلومبرگ پول شده است بسیار مهم به فراتر از زغال سنگ ،

“ما سپاسگزار برای حمایت مهم ما دریافت کرده اند از بلومبرگ Philanthropies و مبارزه ما است و بدون شک بهره مند از یک تمرکز قوی بر روی, داده محور, معیارهای موفقیت در همان زمان ما به عنوان مبارزه برای انتقال زغال سنگ کارگران و جوامع گفت:” آنه ماری Hitt مدیر باشگاه سیرا را فراتر از زغال سنگ کمپین در بیانیه ای.

به گفته نیویورک تایمز بلومبرگ داده است بیش از $278 میلیون دلار در کمک های خیریه به تغییرات آب و هوایی مختلف تلاش. یکی از این تلاش است که آمریکا شهرستانها آب و هوا چالش فراهم می کند فراهم می کند ویژگی های پشتیبانی و راهنمایی به 25 شهرستانها عمده ما با هدف کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

بلومبرگ همچنین تاسیس فراتر از کربن که او به نام “بزرگترین کمپین برای مبارزه با تغییر آب و هوا در ایالات متحده است.” $500 میلیون کمپین با هدف ترویج و انتخاب دولت و رهبران محلی که کار خواهد کرد برای تصویب قوانین و سیاست های ترویج انرژی پاک.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در سال اول خود را در دفتر که ما را از برداشت پاریس مورد آب و هوا. که خروج برگزار خواهد شد بعد از این سال.

داشتن جهان دومین گاز گلخانه ای امیتر عقب بود یک ضربه بزرگ به توافق پاریس و تهدید به از خط خارج تلاش های بین المللی برای محدود کردن تغییر آب و هوا. اما پس از اعلام خروج آمریکا بلومبرگ بودجه و رهبری یک ائتلاف از شهر و رهبران دولت که باقی می ماند متعهد به حفظ سهم خود را از تعهد آمریکا برای محدود کردن تولید گازهای گلخانه ای تحت پاریس مورد آب و هوا.

Former New York Mayor Michael R. Bloomberg (R) speaks with US actor Harrison Ford (L) during the opening reception for the Global Climate Action Summit in San Francisco, California on September 12, 2018.
سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ تیمی با مشاهیر مانند هریسون فورد (سمت چپ) به ترویج و آب و هوا خود را در دستور کار.
جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ

ابتکار عمل را به نام امریکا تعهد خود را عمده حضور بین المللی در مذاکرات آب و هوا به عنوان رسمی دولت ایالات متحده حضور منقبض شده است. بلومبرگ با حضور اخیر سازمان ملل متحد مذاکرات آب و هوا در مادرید با یک هیئت از فعالان و فیلم های xxx عنقا pornstar, اعلام, به جمع مذاکره کنندگان در این نشست که “ما هنوز در.”

“این” ما هنوز هم در پیام بسیار مهم است و به یک شخصیت مانند [عصر ایران] بسیار مهم است به خصوص پس از او تاثیر زیادی در نیویورک مالی جامعه” Sebastien Treyer مدیر محیط زیست اتاق فکر IDDRI گفته.

در سال 2018 سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ منصوب بلومبرگ به عنوان فرستاده ویژه اقدام آب و هوا.

بلومبرگ نیز شخصا پرداخت را برای ما به اشتراک گذاری از کمک به تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد, دبیرخانه, در مجموع 10 میلیون دلار در طول دو سال گذشته. او همچنین متعهد 50 میلیون دلار برای تلاش های بین المللی برای نزدیک کردن زغال سنگ نیروگاه در کشورهای دیگر. فراتر از زغال سنگ برنامه در حال حاضر آمریکا در اروپا است که دامن زدن به موج بازنشستگی وجود دارد.

در طول نوادا بحث بلومبرگ به نام د-افزایش تجارت تنش با چین و خواستار همکاری بیشتر در آب و هوا مهم است. اما او همچنین گفت که هند در حال تبدیل شدن از یک بزرگتر کمک به تغییر آب و هوا.

“آنچه شما باید انجام دهید این است که متقاعد کردن چینی که آن را در منافع خود را [به مبارزه با تغییر آب و هوا] به عنوان خوب,” او گفت:. “در همه انصاف چینی آهسته. هند است که حتی بزرگتر مشکل اما آن است که یک مشکل است. هیچ کس در حال انجام هر چیزی در مورد آن.”

در حال حاضر چین بالا در جهان است امیتر و به دنبال آن آمریکا و پس از آن هند است. بلومبرگ نیز قابل توجه است منافع کسب و کار در چین است که می تواند ایجاد درگیری های بالقوه اگر شد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور است اما یک سخنگوی, گفت واشنگتن پست است که او معتقد است که آب و هوا باقی خواهد ماند یک منطقه مهم از همکاری.

در حالی که در بلومبرگ آب و هوا تغییر طرح نیست تهاجمی ترین و یا گران قیمت در میان 2020 رقیب (کسانی که mantles به احتمال زیاد رفتن به ساندرز پیشنهادات) این امر می تواند سخت به تماس برنامه های خود را چیزی جز بلند پروازانه.

وب سایت خود را خواستار 100 درصد قدرت تمیز با بخش برق 80 درصد decarbonized توسط 2028. این طرح شامل سازندگان: باقی مانده زغال سنگ نیروگاه های برق در آمریکا و پایان دادن به ساخت و ساز جدید گاز طبیعی در قدرت است. که رانده خواهد شد, در بخش, توسط قوانین سخت تر در آلودگی هوا است.

همچنین برای نگه داشتن کسب و کار مسئول برای کمک به تغییر آب و هوا و مراکز زیست محیطی عدالت به عنوان یک اولویت است. “مایک حاصل خواهد شد کسانی که بیشتر تحت تاثیر آلودگی دسترسی به انرژی پاک و شغل است که با آن آمده” با توجه به پیشنهاد خود را. “او را در اولویت حمایت از زغال سنگ کارخانه کارگران و جوامع خود را, مطمئن شوید که آنها وعده داده شده بهداشت و مزایای بازنشستگی.”

بلومبرگ آب و هوا در دستور کار نیز برای صفر کردن تولید گازهای گلخانه ای از ساختمان های جدید تا سال 2025 و quadrupling فدرال انرژی پاک تحقیق و توسعه بودجه به 25 میلیارد دلار در سال است.

و بلومبرگ فکر می کند او می تواند انجام این کار تا حد زیادی بدون ورودی از کنگره است. بسیاری از این سیاست ها می تواند اجرا از طریق دستور اجرایی موجود و مقامات تحت قانون فعلی است. اما به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن rollbacks اوباما سیاست های آب و هوا نشان داده اند هر چیزی را که می تواند اجرا شود فقط توسط دولت جدید می شود فقط با بعدی.

در بحث مرحله در نوادا در این ماه بلومبرگ موفقیت و جاه طلبی در آب و هوا را کمی به منصرف کردن حملات در طول بحث خود را در آزادی های مدنی رکورد به عنوان شهردار اتهامات آزار و اذیت جنسی در شرکت خود و ایده بسیار میلیاردر خرید راه خود را به انتخابات.

گروه مبارز مانند طلوع جنبش گفت که بلومبرگ گذشته حمایت از سیاست های مانند توقف و frisk در طول زمان خود را به عنوان شهردار نیویورک, سرمایه گذاری در سوخت های فسیلی و ضد اتحادیه شعارهای تضعیف ائتلاف نیاز به اقدام تهاجمی تغییر آب و هوا.

فعالان نیز اشاره کرد که بلومبرگ دارای یک رکورد به عنوان یک جمهوری خواه که کار را برای انتخاب دیگر جمهوری خواهان که به نوبه خود به تضعیف سیاست های آب و هوا و پژوهش است.

سوال بعد این است که چگونه رای دهندگان را وزن بلومبرگ آب و هوا رکورد در مقابل بقیه از تاریخ خود را. و در یک مسابقه با بسیاری از دیگر رقبای عمده با آب و هوا تغییر اهداف و بدون بلومبرگ است بار آن را روشن است که بلومبرگ در مبارزه با تغییر آب و هوا است به اندازه کافی برای حرکت سوزن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>