مایک بلومبرگ توییتی doctored بحث های تصویری. آیا این چرخش سیاسی یا دروغ?

پس از عملکرد بدون زرق و برق در چهار شنبه دموکراتیک مناظره ریاست جمهوری سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ توییتی یک doctored تصویری است که آن را مانند او تا به حال بسیار موفق حاضر در بحث مرحله حتی اگر او این کار را نکرد.

و در حالی که سیاستمداران قرار دادن کمپین تبلیغات است که مخالفان خود را’ کلمات خارج از متن و یا انتخابی ویرایش به misconstrue مخالفان خود را’ موقعیت یک عمل اساسا به عنوان قدیمی به عنوان زمان خود برخی از کارشناسان در حال تماس تلفنی با بلومبرگ تصویری خطرناک و غیر اخلاقی در عصر دیجیتال مملو از دروغ.

25-کلیپ دوم شروع می شود با شهردار سوال او واقعا با من مطرح در بحث: “من تنها در اینجا است که من فکر می کنم تا به حال شروع یک کسب و کار است که عادلانه است؟”

آنچه در زیر یک سری از نزدیک بر هر کس از سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به ایالت و سناتور ” برنی ساندرز (I-VT) نگه داشتن آرام و به دنبال گیج و ناراحت کننده تمام حمایت نویز پس زمینه را از صدای جیرجیرک.

کنار هم قرار دادن آن باعث می شود آن را مانند نگاه بلومبرگ به حال حماسی mic-افت لحظه ای که او در آن به طور کامل متعلق به تمام مخالفان خود را در بحث مرحله.

اما این چیزی است که واقعا اتفاق افتاده است.

در واقعیت وجود دارد سکوت بی دست و پا پس از بلومبرگ این سوال را پرسید اما پس از آن او شروع به صحبت در مورد چشم انداز خود را برای برنامه های آموزشی برای کارآفرینان جوان.

هنگامی که او به پایان رسید یکی از مخالفان خود را — ساندرز — در واقع رفت و در حمله به شکایت در مورد یک “فاسد سیاسی, سیستم خریداری شده توسط میلیاردرهای مانند آقای بلومبرگ” که کمک ثروتمندترین افراد پرداخت کمتر مالیات است.

البته در هر انتخاباتی باعث می شود فیلم ها و تبلیغات است که نامزد خود را نگاه خوب است. کشش حقیقت این است که یک عمل طبیعی در سیاست و این هیچ جای تعجب است که بلومبرگ است یا کسی تیم را قرار دادن یک slickly ویرایش تا حدودی طنز تصویری مانند آن یکی.

و بله, آن را نیز مناظره در عمومی به تشخیص زمانی که یک سیاستمدار می گوید و یا هر چیزی.

اما در زمانی که دولت های خارجی به طور فعال تلاش برای گسترش دروغ در انتخابات آمریکا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب سهام دستکاری کلیپ های ویدئویی در توییتر برای حمله به مخالفان سیاسی خود را تمام نامزدها باید با احتیاط از آنچه که منتشر می شود در نام خود را.

“در این عصر دیجیتال, کمپین نیاز به مراقب باشید بیشتر از همیشه قبل از” سیندی اوتیس سابق سیا و تحلیلگر دروغ متخصص به من گفت. “وجود دارد نیاز به یک استاندارد بالاتر است.”

انجام این نوع از چیزی که می تواند همچنین نامزدها در آب داغ با پلت فرم رسانه های اجتماعی خود را.

توییتر در حال آزمایش یک پیشنهاد سیاست برچسب زنی توییتهایی که گمراه کردن مردم است. یک سخنگوی این شرکت گفت: بورسی که اگر مهر را صدای جیر جیر در آمده بود پس از سیاست جدید در محل, آن به احتمال زیاد خواهد شده اند به عنوان برچسب حاوی دستکاری رسانه ها. این سیاست است که عطف به ماسبق نمی شود بنابراین بلومبرگ ویدئو زندگی می کنند برای همیشه در اینترنت بدون هیچ گونه نشانه ای از آن بود doctored.

بلومبرگ انتخاباتی نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

امرسون Brooking, یک دروغ متخصص در شورای آتلانتیک اتاق فکر در واشنگتن توضیح داد که برخی از مشکلات خاص با بلومبرگ ویدئو.

“وجود دارد هیچ علامت نشان می دهد که آن ویرایش شده است و نه هیچ افشا شد که در آن تولید شده توسط بلومبرگ کمپین” او به من گفت.

حتی اگر تصویری بود توییتی توسط بلومبرگ حساب رسمی توییتر این تصور ممکن است کسی آن را ببینید و یا به اشتراک گذاری آن بدون تحقق doctored کلیپ از تیم شهرداری. و اگر بیننده ندارد که بافت آنها ممکن است فکر می کنم آنچه که آنها در حال دیدن واقعا اتفاق افتاده است.

“این تصویری است فریبنده و گمراه کننده” Brooking گفت.

اوتیس که نویسنده یک کتاب با عنوان درست یا غلط: یک تحلیلگر سازمان سیا راهنمای لکه های جعلی خبرگفت: یک کمپین قصد هنگامی که انتشار محتوا نیز مهم است. “به هدف گمراه کردن و یا پنهان کردن یک اتصال به هر قطعه از دروغ? نه اینکه تا حدود یک ویرایش ویدئو و یا دیگر تغییر محتوا اجرا می شود خطر بزرگ از مردم گسترش همه چیز به سرعت و بدون تایید” او به من گفت.

چگونه افراد آنلاین دریافت اطلاعات مهم ، یک نگاه در پاسخ به صدای جیر جیر نشان می دهد اکثر مردم متوجه این دستکاری شد. اما همانطور که از نوشتن این ویدیو به اشتراک گذاشته شده بود بیش از 4000 بار و بازدید حدود 2 میلیون بار و معلوم نیست که چگونه بسیاری از کسانی که مردم تشخیص که محتوای جعلی بود.

Brooking را باور نمی کند بلومبرگ کمپین با هدف واقعا ترفند رای دهندگان. “اگر چه آن را با استفاده از رایج دروغ تکنیک های من فراموش نمی کنم قصد این است که فریب,” او گفت:. “نه قصد خود را به رسم یک تضاد بین نامزدهای.”

اما او افزود: “بر اساس عدم تعیین میزان مد آب و یا مجوز آن را روشن بلومبرگ کمپین مراقبت می کند اگر مردم فریب خورده در این فرآیند است.”

وجود دارد مواج بحث بیش از آنچه به انجام این کار با ویدئوها مانند بلومبرگ کمپین, ایرنه Pasquetto یک دروغ متخصص در دانشگاه هاروارد به من گفت.

یک طرف معتقد است که “ارزان تقلبی” — به راحتی doctored ویدئوها — باید آنلاین باشین مهم نیست که چقدر مضر و یا گمراه کننده آنها ممکن است.

آنچه را که اتفاق افتاده در اوایل این ماه: مغلوب ساختن پیشی جستن توئیت کردن تصویری است که ویرایش آن را به نگاه مانند مجلس نانسی پلوسی پاره شد تا رئیس جمهور ایالت متحده آمریکا در طول لمس لحظات مانند معرفی یک تاسکیگی airman. که چه برخوردی: پلوسی را پاره کردن تا در این گفتار اما تنها در پایان آدرس کامل.

Jonathan Zittrain یک کارشناس حقوقی در دانشگاه هاروارد معتقد است که صدای جیر جیر نباید در نظر گرفته شود حتی اگر آن را گمراه کننده به دلیل آن را محافظت شده توسط آزادی بیان است.

“آن را بیان سیاسی است که می تواند گفته می شود مجددا مرتب و تصویری توالی به منظور ایجاد یک نقطه که پاره تا سخنرانی در پایان در اثر پاره کردن هر موضوع است که این سخنرانی به حال تحت پوشش,” او نوشت: در متوسط در 10 فوریه.

“و برای نشان دادن آن در یک ویدیو به وسیله انتقال پیام به مراتب قوی تر از فقط گفت: آن چیزی متمم اول قانون اساسی ارزش حفاظت و جشن, حداقل اگر مردم نیست به اشتباه فکر کردن که واقعی است” Zittrain نوشت.

اما از طرف دیگر استدلال می کند سادگی دستکاری در راه بلومبرگ انجام داد — در میان مبارزات سیاسی هیچ کمتر مشکل ساز است. آن را گسترده و مهارت های فنی برای ویرایش یک ویدیو مطلوب و این حقیقت به تنهایی متوقف می شود رسانه های اجتماعی غول از کشیدن به راحتی doctored محتوای پایین. که مسلما باعث می شود این نوع از دروغ موثر تر در دراز مدت.

“هیچ شکی نیست که این فیلم ها دستکاری و خطرناک است اما آیا آنها خطرناک هستند و یا جعلی ” به اندازه کافی “برداشته شود مشخص نیست — در حال حاضر” Pasquetto به من گفت.

که بدان معنی است که آن را تنها به بلومبرگ مبارزات انتخاباتی به تصمیم می گیرید چه چیزی برای انجام با این ویدئو. آن اجازه اقامت و بالقوه گمراه کردن رای دهندگان و یا آن را به دلیل آن پوستی با دروغ? هر چه این تصمیم می تواند وزن تا حد زیادی در بقیه مبارزات انتخاباتی خود و راه نامزدها انتشار محتوا در طول انتخابات.

شیرین Ghaffary کمک گزارش به این قطعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>