مایک پنس به نقل از “تغذیه” به عنوان دلیلی برای بازگشایی مدارس در میان شیوع کروناویروس

ضد گرسنگی مدافع در زمان موضوع را با معاون رئیس جمهور مایک پنس را روز شنبه ادعا می کنند که تحقق کودکان نیاز به “تغذیه” یک دلیل اصلی برای داشتن بازگشت دانش آموزان به مدارس در پاییز خواستار آن “ارتفاع کودک گرسنگی گستاخی می دانند.”

پنس سخنان آمد و در طول آخرین کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی briefingin که معاون رئیس جمهور گفته است که “مطلقا ضروری” برای رسیدن دانش آموزان به مدرسه “برای فرد در یادگیری” و با اشاره به نیاز دانش آموزان که تکیه بر وعده های غذایی مدرسه.

تبلیغات:

نظرات به dew توجه گرسنگی رایگان آمریکا—ملی غیر انتفاعی پشت گرسنگی “ساعت” بیلبورد تبلیغات بشود سناتور جمهوریخواه برای مسدود کردن 16 میلیارد دلار در کمک های غذایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

این گروه گفت که پنس نظرات در تقابل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت می کند به افزایش ناامنی غذایی در تلاش برای فشار به میلیون ها نفر از مواد غذایی و threateningto بلوک 500,000 بچه ها از دسترسی به رایگان ناهار مدرسه.

جوئل برگ, مدیر عامل شرکت گرسنگی رایگان امریکا در بیانیه ای گفت: که او اذعان کرد: “سلامت بسیاری از کودکان آسیب است که آنها را از دست ندهید وعده های غذایی مدرسه هنگامی که مدارس تعطیل هستند.” اما او تاکید کرد, معاون رئیس جمهور اظهار داشت: نگرانی برای پرداختن به کودک گرسنگی باید با سوء ظن.

تبلیغات:

“من خوشحالم که معاون رئیس جمهور پنس است با استناد به اهمیت وعده های غذایی مدرسه اما مشکل است که او ممکن است استفاده از آنها به عنوان بهانه ای برای نادیده گرفتن دیگر نگرانی های بهداشت عمومی گفت: برگ.

مغلوب ساختن پیشی جستن-پنس دولت او ادامه داد: “همواره به دنبال کاهش توانایی کودکان برای به دست آوردن وعده های غذایی مدرسه و دیگر فدرال بودجه تغذیه کمک. این ارتفاع کودک گرسنگی جسارت برای یک دولت که کار کرده را به مواد غذایی را از کودکان گرسنه می گویند بچه ها باید فرستاده می شود به طور بالقوه خطرناک مدارس فقط برای جلوگیری از گرسنگی است.”

برگ با اشاره به عمل قهرمانان, یک بسته محرک گذشت در ماه مه توسط حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان به عنوان قانون مورد نیاز برای شروع به مقابله با برآورده نشده نیازهای تغذیه ای.

تبلیغات:

“اگر مغلوب ساختن پیشی جستن/پنس دولت واقعا می خواستم برای اطمینان از بهبود تغذیه کودک—این که آیا یا نه بچه ها رفتن به مدرسه به سرعت این سقوط—باید آن را رها مخالفت خود را با قهرمانان قانون” گفت: برگ و اشاره کرد که این قانون “خواهد با ارائه بیش از 16 میلیارد دلار ارزش تغذیه کمک به خانواده ها با فرزندان.”

نظرات جدید آمد همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یافت تا خود را از فشار برای مدارس در پاییز بدون در نظر گرفتن وضعیت همه گیر با تهدید به خودداری فدرال کمک اگر مدارس نمی بازگشایی پس از آن.

تبلیغات:

روز سه شنبه یک ائتلاف به نمایندگی از میلیون ها نفر از آمریکایی معلمان و پدر و مادر با انتقاد از تهمت و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos برای فشار خود را برای بازگشایی مدارس, هشدار در یک بیانیه مشترک که “بدون یک طرح جامع است که شامل فدرال منابع برای ارائه ایمنی ما دانش آموزان و مربیان با بودجه برای تجهیزات حفاظت فردی, اجتماعی دور, آموزش و پرداختن به نابرابری نژادی, ما می تواند با قرار دادن دانش آموزان و خانواده ها و مربیان در خطر است.”

ایالات متحده مجموعه ای دیگر از تک روز رکورد در روز شنبه با بیش از 60,000 جدید Covid-19 موارد است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>