مایک پنس اعلام coronavirus پاسخ یک “موفقیت” را به عنوان موارد افزایش بیش از 20 متحده

معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام فدرال پاسخ به کروناویروس یک بیماری همه گیر “موفقیت” حتی به عنوان عفونت های جدید رز در بیش از 20 متحده است.

پنس که تکرار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعای تلاش برای تطهیر افزایش موارد در بسیاری از کشورهای ناودان رسانه ها در وال استریت ژورنال op-ed برای بالا بردن زنگ بیش از عفونت های جدید به جای ستایش از دولت را پاسخ.

تبلیغات:

“رسانه ها سعی در ترساندن مردم آمریکا در هر مرحله از راه و از این تیره و تار پیش بینی موج دوم متفاوت هستند. حقیقت این است که هر آنچه در رسانه ها می گوید: ما تمام-از-امریکا رویکرد شده است یک موفقیت” پنس نوشت: پس از نظارت بر بزرگترین شیوع هر کشور در جهان است. “ما آهسته گسترش ما برای مراقبت از آسیب پذیرترین ما را نجات داد و زندگی ما ایجاد یک پایه محکم برای هر چالش های ما ممکن است در آینده است. که یک علت برای جشن — و نه رسانه ها را از ترس.”

پنس استدلال کرد که “وحشت پر از شکوفه” پس از ذکر است که متوسط تعداد روزانه موارد تا به حال کاهش یافته و به 20 ، 000 از 30000 در مارس و مرگ و میر در حال کاهش به 750 یک روز از 2500 “چند هفته پیش.”

در حالی که پنس ذکر ملی شماره او غفلت به ذکر است که 21 متحده دیده می شود متوسط تعداد روزانه عفونت های رشد, به گزارش واشنگتن پست.

تبلیغات:

خیلی از پنس را op-ed اختصاص داده شد نسبت به ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن به طور گسترده ای panned پاسخ.

“حقیقت این است که ما پیشرفت بزرگی بیش از چهار ماه گذشته و آن عهد به رهبری رئیس جمهور تهمت,” او نوشت و ادعا شد که در آن رئیس جمهور که “بسیج مردم آمریکا به آغوش اجتماعی-فاصله دستورالعمل” با وجود اجتناب از آنها را در خود وقایع.

پنس را جشن آمد که تعداد مرگ و میر در ایالات متحده با نزدیک شدن 120,000 منجر واشنگتن پست واقعیت-جستجوگر گلن کسلر به پیش بینی op-ed ممکن است به عنوان معاون رئیس جمهور “‘ماموریت انجام’ لحظه” یک مرجع به رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش اعلام زودرس پیروزی در عراق است.

تبلیغات:

“پنس مناسب است در مورد یک چیز وجود دارد: ‘موج دوم,'” دکتر آنجلا راسموسن یک virologist در دانشگاه کلمبیا است. “ما هنوز در موج اول و موج نیست کاکل نشده است.”

“این erasure از بیش از 100 ، 000 آمریکایی مرگ و میر توسط دولت فدرال ما مشمئز کننده است,” دکتر کالین فارل, نیویورک پزشک می نویسد که در مورد تجربه خود را در خطوط مقدم در درمان coronavirus بیماران اضافه شده است. “این است که برخی از 1984 مسائل است.”

تبلیغات:

Op-ed پس از پنس فرمانداران خواست در یک تماس را به طوطی مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین به دنبال مقصر در افزایش عفونت در افزایش تست. “در حداقل 14 متحده موارد مثبت پیشی گرفته اند میانگین تعداد تست هایی که تجویز شده است” نیویورک تایمز گزارش داد.

پنس همچنین حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن خطر عفونت به شرکت کنندگان پیش از مشترک خود را به تجمع در این آخر هفته در Tulsa, Okla.

“در حس بسیار واقعی آنها مسطح منحنی” پنس ادعا دوشنبه. “تعداد موارد در اوکلاهما بشدت کاهش یافته است.”

تبلیغات:

اما با توجه به اوکلاهما وزارت بهداشت دولت شروع به تجربه “افزایش در تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان به دلیل COVID-19” و “تهدید COVID هنوز هم وجود دارد و ما پیش بینی آن را به رشد است.”

Tulsa وزارت بهداشت مدیر بروس پیکان گفت: Tulsa World روز یکشنبه که این شهر شاهد “افزایش قابل توجهی در مورد ما روند.”

“من آرزو می کنم ما می تواند به تعویق انداختن این به زمانی که ویروس نیست و به عنوان یک نگرانی بزرگ به عنوان آن است که امروز” پیکان گفت.

تبلیغات:

“در حالی که ما باید مسطح منحنی در برخی از مکان های مبارزه است که به دور از بیش از” سی ان ان پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا توییتی. “و راه را به نفع خود است با اعلام زودرس پیروزی است.”

سناتور. الیزابت وارن D-Mass., گفت که پنس را جشن پس از این کشور تحت الشعاع 115,000 مرگ و میر نشان داد که رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور را “آموخته است که هیچ چیز از عواقب ویرانگر خود را سوء مدیریت.”

“شما فقط رفتن به چشمانتان پلاگین خود را گوش & خودتان را در پشت پت برای بهداشت عمومی فاجعه تحت سازمان دیده بان خود را؟” “این است که احساساتی آن را به عنوان بی پروا.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>