مایک پنس: “بهترین متخصص من می دانم” در بازگشایی مدارس در میان مرگبار بیماری همه گیر است که “همسر من کارن”

معاون رئیس جمهور مایک پنس ذکر همسرش, یک معلم به عنوان یک متخصص در بازگشایی مدارس در طول کشنده بیماری همه گیر.

کاخ سفید هدفمند سیاسی تصمیم به ارسال این کشور کودکان به مدرسه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos تهدید به قطع کمک های مالی برای مناطق که نمی بازگشایی شده است.

تبلیغات:

“شما در حال دیدن رئیس جمهور ارائه رهبری” پنس گفت: گزارش دوشنبه “و آنچه ما در حال ارائه برای کاخ سفید coronavirus نیروی کار است که با همکاری فرمانداران و مقامات بهداشتی دولت چرا که ما فقط به بچه های ما است.”

پنس ارائه جزئیات در مورد ایمنی از فرستادن کودکان به مدرسه و ساختمان و اما ذکر همسر خود را از تجربه و تخصص.

“من باید به شما بگویم,” او گفت: “بهترین متخصص من می دانم که در مورد این موضوع من است, کارن, و او گفت در نشست دیروز بسیار قاطعانه در مورد چگونه بسیاری از بچه های ما در حال صدمه زدن به خارج وجود دارد. آنها در حال مبارزه با تنهایی با انزوای اجتماعی. آکادمی اطفال آمریکا صحبت در مورد آن بسیار پرقدرت بیانیه ای از متخصصان اطفال در سراسر کشور است که گفت: ما رو به بچه های ما به مدرسه.”

تبلیغات:

کارن پنس آموخته است و در مدارس ابتدایی از جمله اخیر روی لئامت دادن به عنوان یک معلم هنر, اما هیچ آموزش پزشکی.

“رئیس جمهور این است که رفتن به ادامه به ارائه رهبری” پنس اضافه شده است. “من انتظار دارم که بحث در کنگره به جلو می رود در مورد منابع اضافی ما قصد داریم نگاهی به ایجاد انگیزه برای متحده برای رفتن به جلو اما رئیس جمهور روشن ساخته است و من فکر می کنم اکثر پدر و مادر در امریکا خواهد با او موافق است که ما رو به رو بچه های دیگر به مدرسه و بازگشت به کلاس درس, و ما می توانیم آن را در یک محیط امن و مسئول راه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>