مایک پنس unmasked: در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباش جهت کلینیک مایو

مدت کوتاهی قبل از نخست وزیر بوریس جانسون تشخیص داده شد با COVID-19 او اصرار داشت که مردم خواهد بود “خوشحال می دانم” که جهانی همه گیر خواهد متوقف نمی شود او را از تبریک بیماران بیمارستان با یک دست دادن. به وضوح chastened با این بیماری که فرود آمد و او را در بخش مراقبت ويژه Johnson بستری پس از ترخيص از بيمارستان که بر خلاف سابق PM محافظه کار مارگارت تاچر مختصر و مفید زمین برای او فردی جهان بینی “واقعا وجود دارد این است که چنین چیزی به عنوان جامعه است.”

سقوط کرد که از آشکار انصراف از مدرن روز محافظه کار ایدئولوژی اما جانسون را کوچک نشان می دهد از ندامت گریه به دور از supercilious نگرش نمایش داده شده توسط رهبران فعلی ما در ایالات متحده به جای گردش سواره از نادانی خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید راهپیمایی در ترک طبقه موسسات آمریکایی فاسد در پی آن است.

تبلیغات:

روز سه شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس در بازدید از کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا با پوشیدن ماسک در داخل بیمارستان که در آن کارکنان مراقبت از افراد آلوده به ویروس coronavirus. پنس بود تنها کسی است که موفق به پوشیدن ماسک در بیمارستان که در آن بیماران با COVID-19 شد و تحت درمان است. “تمام شرکت کنندگان دیگر را از جمله غذا و دارو رئیس Stephen هان بالا مایو مقامات رژیم صهیونیستی. تیم Walz و در کنگره ایالات متحده جیم Hagedorn,” آسوشیتد پرس اشاره کرد. مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد که “پنس نادیده گرفته درمانگاه درخواست که همه ی بازدید کنندگان به صورت ماسک برای جلوگیری از انتقال از جمله رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و دیگران در این سفر است.”

سی ان ان گزارش داد که پنس بود, اما یک تلاش ضعیف در اجتماعی فاصله با بی دست و پا و آرنج دست انداز:

تبلیغات:

پنس را جلوگیری از دست دادن; او با آرنج ضربه ای به جای آن با پزشکان و مقامات.

اما او ماسک-کمتر به عنوان او تشکر کارگران اعطا با مدیران بیمارستان و صحبت با مایو کلینیک کارمند بود که اهدای پلاسما بعد از اینکه تشخیص داده Covid-19 در پایان ماه مارس.

برای روشن CDC توصیه می کند که مردم با پوشیدن پوشش صورت در زمانی که در مکان های عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس از حامل بدون علامت. هر یک از ما بعد از همه ممکن است این ویروس بدون دانستن آن. کلینیک مایو به وضوح می گوید در آن وب سایت است که به عنوان از آوریل 13, همه, بیماران و بازدید کنندگان ملزم به پوشیدن ماسک — به جز معاون رئیس جمهور ظاهرا. پنس استدلال کرد که او پس از CDC دستورالعمل اشاره کرد که ماسک ها مفید برای جلوگیری از کسانی که این ویروس از گسترش آن: “و از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما.”

با کنار گذاشتن این واقعیت است که پنس فکر می کند با پوشیدن یک ماسک برای پوشش دهان خود را به نحوی مبهم دیدگاه خود را بهانه ای پوچ است. چگونه پنس می دانم که او نشده قرارداد coronavirus? زیرا او توضیح داد: “به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus.” بنابراین ما به این باور است که معاون رئیس جمهور, کارکنان خود را, و هر کس دیگری در کاخ سفید تحت چه گزارش شده است ناراحت کننده و مهاجم بینی تست هر روز — در حالی که میلیون ها نفر در این کشور از جمله متخصصان پزشکی و دیگر مقدم, کارگران محروم هستند کسانی که آزمون — و این که قرار بود چیز خوبی ؟ حتی اگر که صدا مانند یک پاسخ مناسب تست ارائه نمی دهد ایمنی. فقدان علائم و آزمایش منفی نمی تواند تضمین کند یکی است نه حامل. و مگر پنس تست شد به عنوان او راه می رفت به کلینیک مایو و نمی آمد در تماس با هر کسی و یا هر چیزی که او را در روشن نیست. این مرد در شارژ از ملی ما coronavirus پاسخ پس از آن کمی تعجب آن بوده است تکمیل فاجعه است.

برای مطمئن شود, پنس عمدی بود در نافرمانی در روز سه شنبه. او با قرار دادن بیماران و ضروری کارکنان در معرض خطر به دلایل سیاسی. این است همان شخص اجازه دهید به یاد بیاورید که با حضور در یک بازی NFL فقط او می تواند در یک نمایش قرار داده از راه رفتن هنگامی که یک بازیکن در زمان زانو طول سرود ملی. که قطعه ای از تئاتر هزینه مالیات دهندگان بیش از 250.000 دلار است. یک بار دیگر پنس با استفاده از دفتر کار خود به فضیلت-سیگنال گناه محافظه کاران اغلب با تمسخر پروژه بر روی “عدالت اجتماعی رزمندگان.” به جز که در پنس مورد ايميل دولت فدرال خود پروتکل های ایمنی در مقابل تمام ملت منتقل قابل مشاهده تظاهرات ایمان به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هسته رای دهندگان. با پوشیدن یک ماسک و با در نظر گرفتن محتاطانه اجتماعی فاصله اقدامات از سوی دیگر ممکن است نماد یک امتیاز به جامعه علمی و دیده می شود به تضعیف حامی خود را روایت دموکراتیک “جعل.”

تبلیغات:

این دولت تا به حال هرگز هر گونه قصد به عنوان مثال منجر شود. در اوایل این ماه رئیس جمهور تهمت توضیح داد که او نمی خواهد یک ماسک چرا که او پیدا کردن آن جذاب است. تهمت و حتی تمسخر یک مرد برای پوشیدن ماسک در کاخ سفید در روز سه شنبه به عنوان پنس تور کلینیک مایو بدون حیاتی تجهیزات حفاظت شخصی. پنس بیرون رفتن از راه, برای تقویت بد فرهنگی عادات در حالی که هنوز سوزان است همتراز برای دوره. رفتار کلینیک مایو در خصوص ناامید کننده ای.

امریکا معروف ترین امکانات پزشکی قادر به محافظت از خود کارگران و بیماران از مایک پنس. در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا پنس نبود پوشیدن ماسک بیمارستان و مرکز تحقیقات توییتی که به او گفته شده بود جلوتر از زمان در مورد سیاست های خود را — قبل از اینکه به سرعت حذف صدای جیر جیر.

تبلیغات:

به عنوان اگر که نبود بردگان به اندازه کافی در بیمارستان پس از آن, توییتی قدردانی خود را به پنس.

با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مستند تاریخچه از خرده سیاست در طول این همه گیرآن سخت است نه به درک چرا مایو کلینیک تسلیم به فشار سیاسی است. مرکز دریافت صدها میلیون دلار در بودجه فدرال و مجبور شده است به کردند ده ها هزار نفر از کارکنان با توجه به توقف موقت از روش انتخابی ترک آن را حتی بیشتر متکی به بودجه فدرال. اما در انتخاب بین بلافاصله حفاظت از بیماران و غرقه شدن یک فرد قدرتمند را از هوی و هوس نفس خود را — حتی زمانی که آن ممکن است مضر برای بیماران مبتلا به آن نباید سخت تصمیم گیری برای یک بیمارستان را.

تبلیغات:

گاهی اوقات مصرف منفور زمین بالا است بیشتر از تاثیر رضایت اما شما نمی دانید آن را از بسیار قابل اعتماد کارشناسان که در روزهای اخیر را انتخاب کرده اند تا پا تهمت خط به جای حقیقت را بگویید. اولین Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی رفت و برگشت بیانیه خود را در اوایل این ماه که سریعتر فدرال coronavirus پاسخ “می تواند زندگی را نجات داد.” سپس دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ سرزنش رسانه ها برای پوشش مغلوب ساختن پیشی جستن سمی پیشنهاد که coronavirus ممکن است تحت درمان با تزریق مواد ضد عفونی کننده. پنس رفتار و در حال حاضر کلینیک مایو را متناسب با بزرگتر الگوی.

در همان روز که پنس بازدید از کلینیک مایو تعداد آمریکایی که آزمایش مثبت برای coronavirus صدر 1 میلیون. آخرین شیرین کاری است که به سادگی بیشتر علوفه برای ثابت بوسیله اسباب گردنده از حواس پرتی که از این کاخ سفید. که می آید در هزینه و در عین حال یکی دیگر از ارزشمند آمریکایی موسسه یادآوری است: هیچ کس نمی تواند فرار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اوباش تاکتیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>