مایک پنس در بازدید از کلینیک مایو بدون ماسک نقض خود دولت را هدایت

معاون رئیس جمهور مایک پنس در بازدید از کلینیک مایو در روچستر مینه سوتا در روز سه شنبه — و به ویژه پس بدون پوشیدن ماسک.

در یک پس-حذف صدای جیر جیر, کلینیک مایو گفت: آن مطلع پنس از آن سیاست نیاز به بازدید کنندگان می پوشد ماسک قبل از سفر خود را. پنس نیست آن را دنبال کنید.

در انتخاب نه به پوشیدن ماسک ، پنس نه تنها نادیده گرفته مایو سیاست های او نادیده گرفته و توصیه های خود دولت است که توصیه آمریکایی ها به سایش پوشش صورت در عمومی به سرعت گسترش Covid-19.

مطبوعات استخر تصویری از پنس بازدید را نشان می دهد هر کس در پنس همراهان با پوشیدن یک ماسک با او بودن به استثنای.

به عنوان فیلم منتشر شده در توییتر مایو را تایید حساب توییتر توییتی که پنس شد و هشدار داد در مورد سیاست اما با این وجود همچنان ادامه داشت. که صدای جیر جیر اما حذف شد یک زمان کوتاه بعد.

بعد سه شنبه مایو حساب توییتر ارسال یک صدای جیر جیر blandly ابراز سپاسگزاری برای پنس را ببینید.

CNBC گزارش می دهد که یک مایو سخنگوی تصریح کرد پس از حذف توییت گفت: کلینیک “را به اشتراک گذاشت پوشش با سیاست های معاونت دفتر” اما پاسخ به یک سوال در مورد این که چرا صدای جیر جیر پاک شد. پنس را نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل از Vox به دنبال نظر.

کلینیک مایو وب سایت نشان می دهد که به عنوان از آوریل 13, همه, بیماران و بازدید کنندگان نیاز به پوشیدن ماسک.

“بیماران و بازدید کنندگان می خواسته خود را در صورت پوشش یا ماسک می پوشند. اگر بیمار و یا بازدید کننده ندارد, ماسک, کلینیک مایو ارائه خواهد شد یکی” آن را می گوید.

مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد که “پنس نادیده گرفته درمانگاه درخواست که همه ی بازدید کنندگان به صورت ماسک برای جلوگیری از انتقال از جمله [مینه سوتا] رژیم صهیونیستی است. تیم Walz و دیگران در این سفر است.”

پنس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در همان صفحه که آن را می آید به ماسک. به ویژه هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دولت این ماسک ارشاد در طول یک کنفرانس خبری در مارس 3, او گفت که او نمی خواهد آن را دنبال کنید.

“من فقط نمی خواهم به پوشیدن یکی خودم به این پیشنهاد” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت. “به نحوی نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز بزرگ مصمم میز من فکر می کنم با پوشیدن یک ماسک صورت به من خوش آمد می گوید رئیس جمهور دیکتاتورها پادشاهان و ملکه و من نمی دانم که من آن را نمی بینم برای خودم.”

کاخ سفید دستیاران به تازگی نیویورک تایمز گفت که پنس را احساس نمی کند مانند او را به پوشیدن ماسک در چرا که او به طور منظم آزمایش coronavirus. اما این استدلال ناقص است به دلایل مختلف از جمله این که coronavirus آزمون گهگاه نادرست و پنس می تواند قرارداد (گسترش) این ویروس بین آزمون. با امتناع از پوشیدن یک در کلینیک مایو او می توانست ناخواسته گسترش این ویروس به بیماران و کارگران وجود دارد و باید او را از آلوده شدن با این ویروس او می تواند یک منبع از جامعه گسترش در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس را گریزی به ماسک می ایستد در مقایسه با دیگر رهبران جهان اعم از نخست وزیر ژاپن اعلام کرد به رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی به اتریش صدراعظم Sebastian Kurz, همه آنها شده اند عکس با پوشیدن ماسک ،


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>