مایک پنس رای توسط ایمیل با استفاده از ایندیانا فرماندار عمارت آدرس, انتخابات, سوابق نشان می دهد

معاون رئیس جمهور مایک پنس همسرش کارن و متعدد مشاوران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رای داده شده توسط پست الکترونیکی با توجه به انتخابات سوابق به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. در هفته های اخیر دولت همچنان به فشار افشا و خنثی تئوری های توطئه در مورد عمل.

پنس و همسرش رای دادند در اوایل سال جاری خود را با استفاده از آدرس قدیمی در ایندیانا فرماندار عمارت خودی کسب و کار برای اولین بار گزارش شده است. زن و شوهر رای دادند با استفاده از آدرس زمانی که آنها خود را مشاهده کنید غیابی در دولت ژوئن اولیه حتی اگر آنها را در زندگی وجود دارد از ماه دسامبر سال 2016.

تبلیغات:

یک سخنگوی پنس گفت: فرماندار عمارت باقی مانده خود را “از نظر قانونی صحیح” آدرس.

و آنها به تنهایی نیست. با توجه به AP متعدد دیگر دولت و کمپین مقامات رای داده شده توسط پست الکترونیکی به عنوان به خوبی.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos اتحاد دائمی رای گیری غایب وضعیت در میشیگان با توجه به خروجی. مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale رای غایب در تگزاس در سال 2018 هر چند او رای ندادند در سال 2016 انتخابات عمومی که تهمت بود در انتخابات.

تبلیغات:

مایکل Glassner این افسر ارشد عامل از مبارزات انتخاباتی و لایحه Stepien معاون مدیر کمپین بارها و بارها رای داده شده توسط پست در نیوجرسی با توجه به گزارش. و مشاور ارشد نیک Ayers, پنس سابق رئیس ستاد بارها رای داده شده توسط پست در گرجستان است.

وجود دارد هیچ چیز مشکوک در مورد رای گیری غایب است که در حال حاضر از روش اولیه استفاده شده در پنج متحده و باز به هر کس که در بیشتر از دیگران است. اما تهمت بارها تحت فشار قرار دادند بی پایه و اساس تئوری های توطئه ادعا که ایمیل رای گیری مملو از تقلب و به نفع دموکرات ها با وجود هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا است.

“این مردم هستند که با استفاده از آن کاملا قانونی است — از حق خود برای رای دادن غایب,” سابق جان مک کین در انتخابات ریاست جمهوری مشاور ترور پاتر که در حال حاضر اجرا می شود کمپین های حقوقی مرکز گفت: AP. “اما آنها نمی خواهید افراد دیگر به انجام چیزی مشابه به همین.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن البته رای داده شده توسط پست الکترونیکی خود را در فلوریدا در اوایل این سال است. او ادعا کرد که رای گیری غایب است خوب اگر شما “بیمار” یا “شما دور است.” اما تهمت رای توسط ایمیل حتی اگر او تا به حال فرصت کافی برای بازیگران خود را اولیه رای گیری در فرد در طول سفر خود به فلوریدا در ماه مارس است.

دادستان کل ویلیام Barr که تکرار تهمت شواهد-رایگان تئوری های توطئه رای دادند از طریق پست در ویرجینیا در سال 2012 و 2019 به گفته واشنگتن پست.

تبلیغات:

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany که تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای دروغین در مورد پست الکترونیکی, رای گیری, رای گیری از طریق پست 11 بار در 10 سال گذشته به او رأي گيري.

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی نیز رای دادند از طریق پست در سال 2018 midterms.

Ronna, McDaniel, رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه است که منجر به یک طرح دعوی در دادگاه در برابر کالیفرنیا بیش از دولت الکترونیکی رای گیری توسعه نیز بارها و بارها رای داده شده توسط پست الکترونیکی با توجه به رأي گيري.

تبلیغات:

با وجود این دولت رکورد گسترده در رای گیری غایب تهمت درخواست کرده است که کشورهای محدود کردن عمل او به عنوان چهره دو رقمی کسری در پای صندوقهای رای است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که در روز دوشنبه است که “میلیون ها نفر از پست الکترونیکی-در برگه های رای چاپ خواهد شد توسط کشورهای خارجی” و پست الکترونیکی رای گیری خواهد “منجر به تقلب در انتخابات” حتی اگر یک چهارم آراء شد و در حال حاضر بازیگران از طریق پست در سال 2016.

“وجود دارد به سادگی هیچ پایه و اساس تئوری توطئه که رای گیری از طریق پست علل تقلب” انتخابات فدرال کمیسر الن Weintraub گفت. “هیچ.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان کرد در هفته گذشته که او مشاهده ایمیل های رای گیری به عنوان “بزرگترین خطر” برای انتخاب مجدد او شانس.

وزیر سابق امنیت داخلی تام ریج سوال چرا تهمت می استوک تئوری های توطئه به جای اصرار حامیان خود را برای رای دادن از طریق پست در میان یک بیماری همه گیر.

“شما رئيس جمهور وقت ایالات متحده است. شما باید یک قلدر منبر تو این جنگ عظیم قفسه سینه و شما رو بزرگ, الکترونیکی, زیر,” او گفت: AP. “چرا شما نه آنها را تشویق به رای شماره یک و بگو: اگر شما نمی توانید به انتخابات به هر دلیل مطمئن شوید که شما با پر کردن که غایب رای گیری و رای دادن برای من?'”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>