مایک پنس را بی پروا امتناع از پوشیدن ماسک در کلینیک مایو


Mike Pence stands beside a masked patient in an exam room, surrounded by men wearing suits and surgical masks. Pence is the only person not wearing a mask.

نقطه در معرض سوراخ هوا!

تصویر عکس با تخته سنگ. عکس های نیکلاس Pfosi/ایسنا.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

فیلم از معاون رئیس جمهور مایک پنس سه شنبه بازدید از کلینیک مایو اجرا می شود مانند یک خیابان کنجد بخش. یک بیمار چند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برخی از مردان در لباس—همه آنها با پوشیدن ماسک های جراحی مطابق با کلینیک COVID-19 مقررات. اما یکی از این چیزهایی که دیگران را دوست ندارد! پنس صندلی کاخ سفید را coronavirus نیروی کار صحبت کردن و تنفس آزادانه خود را در قطرات تنفسی شناور در اطراف اتاق و فرود در هر کجا که لطفا—از جمله در تمام احتمال, در بسیاری از مردان ایستاده در یک پا یا دو از شکم خارج می گردند.

این رفتار عجیب و غریب است که هر دو تکان دهنده و انتظار می رود در حال حاضر. پس ابتدا از coronavirus همه گیر پنس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ساخته اند یک نمایش بزرگ از موازین بهداشت عمومی دستورالعمل های دیگر آمریکایی که خواست شده است به دنبال. پس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان بهداشت جهانی و ایالات متحده جراح عمومی گفت: هر کس برای جلوگیری از دست دادن پنس هنوز آغاز جلسات با دور گوشت-با فشار دادن. مغلوب ساختن پیشی جستن برداشت دست از چندین اجرائی به صورت زنده از تلویزیون به عنوان او اعلام اضطراری ملی بیش از این بسیار مسری coronavirus.

در آغاز آوریل در پاسخ به مطالعات انجام شده نشان داد که coronavirus انتقال از طریق بدون علامت حامل CDC شروع توصیه به استفاده از پوشش صورت در اماکن اجتماعی که در آن فاصله دشوار است مانند فروشگاه های مواد غذایی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی خواهد زیر هدایت از آن خواهد بود بعید به “نشستن در دفتر بیضی پشت که مصمم میز” تبریک “روسای جمهور و نخست وزیران دیکتاتورها پادشاهان و ملکه” در حالی که با پوشیدن ماسک. اما کلینیک مایو نیست دفتر بیضی. و نه آن را یک فروشگاه مواد غذایی—اگر چه باید گفت بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر در حال چرخش به دور مشتریان بدون پوشش صورت. ماسک توصیه می شود در مراکز بهداشت و درمان در طول یک بیماری همه گیر; آنها مورد نیاز است. در یک پس-حذف توییت در روز سه شنبه بعد از ظهر کلینیک مایو حساب اعلام کرد که این مرکز تا به حال “مطلع @VP از پوشش سیاست قبل از ورود او امروز است.” پنس نافرمانی پزشکان سفارشات و تور تسهیلات سبزه.

از آن بدتر و نه فقط به دلیل استثنایی آن را نشان می دهد. کاخ سفید را نادیده گرفته هشدارهای coronavirus برای هفته کاهش نگرانی برای ماه ها گذشت تا آن تنها فرصت برای نجات کشور از این پزشکی و بحران اقتصادی در شانس فعال است که نگه داشتن آن می تواند نگرانی های عمومی quelled و بازارهای chugging. در حال حاضر به جای اعتراف آنها در اشتباه بودند و این چیزی است که اشتباه است که یک ویروس به ترس و حیاتی اقدامات احتیاطی گرفته شود تا مبادا ویرانی که اتفاق افتاده شهر نیویورک و جاهای دیگر بازدید در جوامع در سراسر کشور—پنس و مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به خدمت تصویر شخصی بیش از امنیت عمومی به عنوان اگر مسئول مردم با پوشیدن ماسک و نگه داشتن دست خود را به خود را صرفا scaredy-گربه زیاده به یک جزئی بر روی صفحه رادار در فصل آنفولانزا.

در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید پوشیدن یک ماسک و یا تبدیل کردن یک دست دادن خواهد سوراخ hypermasculine هیاهو و کمک کرد که سوق دادن رئیس جمهور به دفتر در سال 2016. اعتراف به شخصی آسیب پذیری به بیماری (و این کشور آسیب پذیری به یک بیماری همه گیر) را در تضاد با ضربه نسبت به اعتماد بیش از حد و کوتاه مدت خود حفظ شده است که حفر هر دو بیت تاجر در امریکا است. و در ایران با مرگ فرقه گرفتن جزئی اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از گسترش یک ویروس خطرناک است که خیانت از این مفهوم است که سود باید حفظ شود در همه هزینه ها برای زندگی انسان است.

وقتی پنس و تهمت ادامه داد: مصافحه بعد از بقیه کشور گفته شده بود برای متوقف کردن من فکر کردم آن بود که بخشی از آنها را که می خواستم به عنوان شجاع, شجاعانه آشنائی کمی درک ویروس با روزانه خود را با سلام. امتناع از پوشیدن ماسک متفاوت است. پوشش صورت کمک به نگه داشتن خود را قطرات از رسیدن به دیگران; آنها به مراتب کمتر موثر در نگه داشتن دیگران قطرات دور از شما. به همین دلیل CDC تنها شروع به معرفی آنها برای هر کس یک بار دانشمندان کشف کرده اند که حامل بدون علامت می تواند تنفس قطرات بیش از همه جوامع خود را تا کنون که بدون دانستن آنها بیمار بودند. ماسک نیست حفاظت از خود. آنها یک عمل خوب-ایمان جامعه دفاع.

با هیچ خودخواه به دلیل پوشیدن یک ماسک و دانستن هر کس دیگری خواهد بود با پوشیدن یکی برای محافظت از او پنس به نظر می رسد که تا به حال هیچ دلیلی برای مدل با ملاحظه رفتار در او بسیار شایع تور. او متکبر barefacedness بود به نوبه خود از بی پروا غرور دوست دارد که آمریکایی ها آمده اند به انتظار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. بیشتر تعجب آور و شاید بیشتر نگران کننده است این کلینیک مایو تصمیم به اجازه معاونت شکستن همه گیر پروتکل و سپس حذف آن توییت تایید نقض. کاخ سفید دارای یک پلت فرم برای آن تهدید کننده زندگی coronavirus missives و کشور معروف ترین مرکز مراقبت های بهداشتی نیست و مایل به در تضاد با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>