مایک Pompeo: “شواهد زیادی” جدید کروناویروس آمد از چینی آزمایشگاه


Secretary of State Mike Pompeo pauses while speaking at a news conference at the State Department on April 29, 2020, in Washington, D.C.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo مکث در حالی که صحبت کردن در یک کنفرانس خبری در وزارت امور خارجه در آوریل 29, 2020, در واشنگتن, d. C.

اندرو بیلبائو/گتی ایماژ

وزیر امور خارجه مایک Pompeo ادعای وجود “شواهد زیادی” را به نشان می دهد coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه. در یک مصاحبه با ABC این هفته در روز یکشنبه Pompeo نمی ارائه هر گونه مدرکی برای ادعای خود است.

“وجود شواهد زیادی که در این جاست که این آغاز شد” Pompeo گفت: زمانی که ABC مارتا Raddatz پرسید که آیا او “دیده می شود هر چیزی” که به او “اعتماد به نفس بالا که از آن سرچشمه گرفته است که در ووهان آزمایشگاه.” Pompeo در ادامه گفت که “چین دارای سابقه آلوده جهان” و همچنین “تاریخچه ای از در حال اجرا عام و آزمایشگاه.”

Pompeo پس از آن به نظر می رسد در تضاد با ملت جاسوسی آژانس که به تازگی گفت: “کوروناویروس “بود و نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.” Pompeo گفت که “بهترین کارشناسان تا کنون به نظر می رسد فکر می کنم آن را انسان ساخته شده است. من هیچ دلیلی برای کافر که در این نقطه است.” اما او بعد از عقب نشینی زمانی که Raddatz روشن ساخته بود که آنچه را که آمریکا و سازمان های اطلاعاتی به حال به این نتیجه رسیدند. “من دیده ام چه جامعه اطلاعاتی گفته است. من هیچ دلیلی برای این باور است که آنها آن را کردم اشتباه” Pompeo گفت. دفتر مدیر اطلاعات ملی گفت: در یک اتفاق نادر بیانیه عمومی که جامعه اطلاعاتی “concurs با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده مشابه ادعا می کنند که شواهد وجود دارد به می گویند که این ویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه, اما گفت که اجازه داده نمی شد به استادانه درست شده در مورد آنچه که ممکن است. در همان روز Pompeo در مصاحبه ای گفت که “ما نمی دانیم که اگر آن را از ووهان موسسه ویروس شناسی.” اما Pompeo ادعا یکشنبه بار دیگر نشان دهد که چگونه این کار برای دولت “پدید آمده است به عنوان چهره دولت hard-خط چین استراتژی” به عنوان سیاست خارجی گفت: به تازگی.

فراتر از ریشه های این ویروس Pompeo رفت و بیشتر به انتقاد از پکن است. “چین رفتار مانند رژیمهای انجام, تلاش برای پنهان کردن و مخفی کردن و اشتباه” Pompeo گفت. “آن شاغل سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک ابزار برای انجام همان.” این آخرین صحبت کردن امتیاز آمده در زمانی که مقامات کاخ سفید به طور فزاینده ای در انفجار مقامات چینی و سرزنش آنها را برای زمان بحران است. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال توییتی جمعه که برخی از رسانه های خبری هستند “عروسک چینی.”

کسانی که آشنا با در دسترس هوش تقریبا به اتفاق آرا می گویند که وجود دارد این است که هیچ شواهد نشان می دهد دانشمندان چینی توسعه یافته coronavirus در سلاح های بیولوژیکی در آزمایشگاه. کارشناسان معتقدند که در حالی که این امکان وجود دارد که شیوع کروناویروس شروع در ووهان آزمایشگاه سناریو به احتمال زیاد است که به آن اشاره شد. به عنوان Axios خلاصه دو وجود دارد به طور کلی نظریه های که لینک ووهان موسسه ویروس شناسی با شیوع بیماری که یکی از آنها بعید است در حالی که دیگر “قابل قبول اما تایید نشده”:

*برای اولین بار است که coronavirus ایجاد شده به عنوان بخشی از یک چینی bioweapons برنامه های تحقیقاتی گفته می شود مربوط به WIV. Virologists تعیین کرده اند که این بسیار بعید است.

*دوم این است که این ویروس مورد مطالعه قرار گرفت که در WIV و آزمایشگاه تصادف منجر به ویروس’ اتفاقی انتقال به یک کارمند که پس از آن ندانسته گسترش این ویروس در شهر. این قابل قبول است, اما وجود دارد هیچ مستقیم یا عمومی شواهد برای حمایت از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>