میلیون ها نفر از آمریکایی ها ممکن است به صورت طولانی مدت بیکاری: گزارش

کارشناسان اقتصادی گفت: سالن در روز چهارشنبه است که در حالی که نرخ بیکاری اعداد در ماه ژوئن به طور شگفت انگیزی مثبت در دراز مدت عواقب ناشی از این بیماری همه گیر ناشی از رکود هنوز هم می تواند شدید برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در مواجهه با دائمی بیکاری است.

هفته گذشته اداره آمار نیروی کار نشان داد که non-farm payroll اشتغال افزایش 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن در حالی که نرخ بیکاری کاهش یافته و به 11.1 درصد است. به طور کلی این تشکیل 2.2 درصد کاهش در نرخ بیکاری نسبت به ماه مه سال 2020 کاهش کلی تعداد افراد بیکار با 3.2 میلیون نفر است. تعداد جدید بیکاران می ایستد در 17.8 میلیون.

تبلیغات:

در عین حال به عنوان megyn kelly اشاره کرد “مهمتر تعدادی از کارگران که به طور دائم شغل خود را از دست رز بسیار کمی — سیگنالینگ که برای تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها از برگشت به کار نمی خواهد بود آسان است. نویسندگان آملیا تامسون-DeVeaux نیل پین و جولیا ولف همچنین اشاره کرد که “نرخ بیکاری برای سفید آمریکایی ها همچنان بسیار پایین تر از نرخ بیکاری در ایالات متحده و یا آمریکایی های آسیایی تبار.”

دکتر گابریل Mathy یک macroeconomist در دانشگاه آمریکایی تکرار آن دسته از نویسندگان نگرانی است.

“برای کسانی که به طور دائم شغل خود را از دست, اگر رکود اقتصادی در drags سپس آنها با چشم انداز بیکاری طولانی مدت است که آن را سخت تر برای این کارگران برای پیدا کردن کار دوباره با یک سوراخ بزرگ در CVs” Mathy توضیح داده شده از طریق ایمیل. “این اقتصاد است rebounding به شدت در حال حاضر, بنابراین امیدوارم که همچنان ادامه دارد.” او همچنین اشاره کرد که “وجود دارد که چشم انداز برای عود جدید رکود (‘دو شیب رکود’) و سپس بیکاری می تواند به افزایش دوباره و فرصت های شغلی را خشک و کسانی که دائم از دست دادن شغل می تواند بکشید.”

تبلیغات:

Mathy افزود: “از نظر برنامه های دولت است که می تواند کمک به آنها را ادامه هزینه های برنامه های مراقبت عمل می کنند کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود شناور شرایط اقتصادی و بیشتر فرصت های شغلی در دسترس است.”

سالن همچنین صحبت با دکتر Richard D. Wolff, استاد بازنشسته اقتصاد در دانشگاه ماساچوست امهرست که استدلال کرد که روند بیکاری طولانی مدت قبل از زمان رکود و صرفا شده است در شتاب آن.

“وجود دارد بسیار گسترده درک است که یک قایق تمام مشاغل خواهد بود ناپدید در پنج تا 10 سال به عنوان یک نوع از اوج روبات و هوش مصنوعی که نصب شد برای همه معمول دلایل در سرمایه داری کسب و کار در سراسر جهان,” ولف گفت: سالن. “هر کسب و کار است که متکی بر نیروی کار . . . به تازگی داده شده است بسیار قدرتمند درس در چرا از آن ممکن است بهتر است که کمتر نیاز به نیروی کار نسبت بیشتر” ولف گفت و اشاره کرد که همه گیر نشان داده است که نیروی کار است “آسیب پذیر به ویروس را در یک راه است که به ماشین آلات یا سیستم های دیگر نیست.”

تبلیغات:

ولف همچنین با اشاره به این که رکود اقتصادی می تواند تشویق کارفرمایان به محدود کردن خود را در حقوق کارگران و کارگران بیشتر مردد از خود دفاع کنند.

“هر زمان که شما بیکاری مثل این بزرگ مرد بیکاری — شما اساسا به ارسال دعوت نامه برای هر کارفرما . . . به کاهش دستمزد,” او گفت:, “و اساسا مقابله با کسانی که هنوز شغل افراد شاغل با تقاضا به دستمزد پایین تر و یا سهم خود را به مراقبت های پزشکی و یا حقوق بازنشستگی خود را در نظر دارد زیرا شما می توانید.” ولف ادامه داد: “شما باید یک ارتش بیکاران در خارج وجود دارد freaked خارج از ذهن خود را به دلیل, در میان چیزهای دیگر به آنها فکر نمی کنم شغل خود را وجود دارد خواهد بود هر زمان که این وحشتناک همه گیر عبور می کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>