میلیون ها نفر از N95 ماسک حفظ كنند. پس چرا هنوز هم وجود دارد یک کمبود ؟

برای مراقبت های بهداشتی کارگران N95 ماسک ارزشمند خط دفاع در برابر رمان coronavirus. این بسیار محافظ ماسک می توانید نگه داشتن پزشکان و پرستاران از آلوده شدن توسط خود بیماران بلکه جهان است که به سرعت در حال اجرا از آنها. در حالی که تولید جهانی است ramping تا کمبود N95 ماسک آنقدر بزرگ است که شرکت های اتحادیه های کارگری و حتی مردم به طور متوسط در حال تقلا برای پر کردن نیاز دارید. و در حال حاضر پس از یک تعداد از حوادث اتفاقی میلیون ها نفر از N95 ماسک ظاهر می شود در مرموز و یا مکان های غیر منتظره.

آخرین کشف می آید از خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی پزشکی کارگران بخش (SEIU-UHW). پس از یک جستجوی گسترده ای اتحادیه یافت یک توزیع کننده با عرضه 39 میلیون ماسک که قصد دارد به فروش برای بیمارستان ها در سراسر کشور. وضعیت پیچیده تر از اتصال یک خریدار و یک فروشنده ، این SEIU خودداری کرده است به نام توزیع ظاهرا از نگرانی است که این شرکت خواهد غرق شود و در یکی از بیمارستان ها که در نظر گرفته خرید N95 ماسک از طریق اتحادیه به نظر می رسد که راه می رفت دور از معامله.

“این غرب وحشی” SEIU-UHW جمهور دیو ریگان گفت: واشنگتن پست. “وجود دارد بسیاری از بازیگران خوب و مقدار زیادی از سایه بازیگران.”

از آن خبر بزرگ که بیشتر N95 ماسک در حال کشف. بهبود دسترسی به تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) می ایستد برای نجات جان کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان بیماران مبتلا به Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. به عنوان مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در نظر توصیه که هر کس خود را پوشش چهره ها در مکان های عمومی, N95 کمبود می تواند تبدیل به حتی بیشتر شدید که بیشتر مردم به دنبال ارزش ماسک.

در حالی که اکتشافات هزاران یا میلیون ها نفر از نجات ماسک ها خبر خوب در یک بیماری همه گیر آنها نیز جلب توجه به یک زنجیره تامین است که به شدت نامناسب. این وضعیت همچنین باعث طرح این سوال که چرا اتحادیه ها و بانک ها و شرکت های فن آوری و دیگران گرفته اند و آن را بر خود برای پیدا کردن ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. نباید دولت فدرال توان برخورد با این ؟

گواهی N95 ماسک ویژه هستند. بر خلاف متعارف فولاد ماسک N95 ماسک ساخته شده است به طوری که 95 درصد از بسیار کوچک ذرات هوابرد می توانید از طریق. این ماسک همچنین نیاز به تایید شده توسط CDC موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی و بسته به نوع مواد غذایی و دارو. به منظور تحقق آن مورد نیاز N95 ماسک باید ساخته شود به طوری که آنها محکم مهر و موم در اطراف دهان و بینی بر خلاف فولاد و یا پارچه ماسک که سست اتصالات.

ایالات متحده در حال حاضر مواجه با کمبود N95 ماسک برای تعدادی از دلایل. ماسک خود را دشوار است به, در بخشی به دلیل آنها نیاز به تجهیزات تخصصی برای پاسخگویی دقیق استانداردهای نظارتی. بسیاری از شرکت هایی است که می توانید این ماسک نیز در چین است. که زنجیره عرضه آماده نیست برای یک بیماری همه گیر به خصوص یکی است که سرچشمه در همان کشوری که در آن بسیاری از این ماسک ها تولید می شود. و به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر چین دولت این کشور خریداری شده خود را در داخل کشور تولید ماسک حصول اطمینان از آنها صادر شده است. ساخته شده است که شکاف بین عرضه و تقاضا در ما بسیار بزرگتر است.

در صورت عدم وجود یک بیماری همه گیر ایالات متحده به طور معمول تولید نیست به اندازه کافی از این N95 ماسک برای رفع نیازهای خود کارگران است. اعتبار Ameritech و 3M دو اولیه شرکت های که انجام end-to-end production of medical-grade N95 ماسک در آمریکا هستند و هر دو هر دو ramping تا تولید. یکی دیگر از آمریکا شرکت Honeywell, به تازگی شروع به تولید N95 ماسک در رود آیلند و محفل ققنوس امکانات. هنوز هم این سه شرکت را حل نمی کند, ما, ماسک, کمبود.

Workers make face masks in a factory.
تا پایان ماه مارس به کار کرده بود از سر گرفته و در بسیاری از کارخانه ها در چین که در آن N95 ماسک ها تولید می شود.
چین سرویس خبری via Getty Images

در حال حاضر که چین به نظر می رسد آهسته خود را Covid-19 شیوع خارج از کشور محموله از تجهیزات حفاظتی شروع دوباره. حتی اگر چین صادر می شود به همان تعداد از ماسک است که آن را قبل از رمان شیوع کروناویروس در آمریکا هنوز هم نیاز به مقدار زیادی بیشتر از آن در حال حاضر مبارزه با بالاترین تعداد موارد تایید شده از هر کشور در جهان است. ایالات متحده نیز در رقابت با بسیاری از کشورهای دیگر مشتاق به دریافت نگه دارید از بیشتر N95 ماسک.

بنابراین خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران صدایی زنگ وجود دارد که به سادگی کافی نیست N95 ماسک صورت برای حفظ خود و بیماران خود را امن است. یک تحقیق انجام شده توسط بهداشت و درمان شرکت برتر در بر داشت که کمبود N95 ماسک بود بیمارستان’ top نگرانی است که بسیاری از بیمارستان ها تا به حال کمتر از 10 روز به ارزش منابع. رو عرضه محدود پرستاران مجبور به استفاده مجدد از ماسک و در حال تبدیل به پارچه و معمولی ماسک های جراحی که به عنوان محافظ.

مبارزه برای تجهیز کارکنان مراقبت های بهداشتی با حفاظت مناسب در سمت چپ برخی به دنبال از سوی دولت آمریکا برای کمک به. تا کنون بسیاری از آنها نا امید عدم آمادگی در مواجهه با coronavirus بحران و شکست دولت در تضمین این که ماسک و دیگر ضروری تجهیزات پزشکی روت بیمارستان ها و مکان های دیگر که در آن مورد نیاز است. وزارت بهداشت و خدمات انسانی تخمین زده است که این کشور نیاز 3.5 میلیارد ماسک بیش از این دوره از مقابله با این بیماری همه گیر. متفاوت منابع خصوصی در صنعت نشان می دهند تا به کمک.

بسیاری از شرکت ها و سازمان ها خرید ماسک برای هدف خاص از اهدای آنها به مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر. اما دیگران ارائه N95 ماسک که نگه داشته در ذخیره سازی. دلایل متفاوت باشد به همین دلیل بسیاری از شرکت ها این بالا پایان ماسک stashed در انبارها.

مارک زوکربرگ به عنوان مثال به تازگی گفت که Facebook اهدا شد 720,000 N95 ماسک که خریداری شد در پی آتش سوزی در کالیفرنیا در سال گذشته است. او افزود که شرکت “همچنین در منابع میلیونها نفر دیگر به کمک.”

در حال حاضر کالیفرنیا اضطراری مقررات نیاز است که زمانی که کیفیت هوا بدتر با مقدار قابل توجهی محل کار باید مراحل برای اطمینان از کارگران حفاظت تنفسی مانند N95 ماسک, اگر تنظیمات دیگر نمی تواند ساخته شده است. تغییر در مقررات آمد و پس از فاجعه بار 2018 آتش سوزی کالیفرنیا. همان مقررات نشان می دهد که تعدادی از کالیفرنیا دیگر کارفرمایان نیز باید N95 ماسک در دست است.

اما آتش سوزی نیست تنها دلیل شرکت های N95 ماسک در ذخیره سازی. گلدمن ساکس اهدا برخی از 600,000 ماسک پس از خرید آنها را در گذشته بهداشت عمومی بحران مانند همه گیر H1N1. این کلیسای جامع ملی به طور مشابه نگهداری ذخایر بیش از 7000 N95 ماسک به دلیل نگرانی در مورد آنفولانزای مرغی و اخیرا اهدا 5,000 از آنها را به محلی Washington, DC-بیمارستان منطقه. در همین حال یک سخنگوی اینتل گفت Recode که آن را اهدا 1 میلیون مورد از تجهیزات حفاظت فردی از جمله N95 ماسک از آن “کارخانه انبار و لوازم اضطراری.”

لیستی از منابع برای N95 ماسک را نگه می دارد در حال رشد به عنوان مقامات نگه داشتن آنها به دنبال. یک شرکت ساخت و ساز در کلمبوس, اوهایو, بیش از عرضه آن به محلی مقامات بهداشت در حالی که برخی از زیستگاه برای بشریت کارگران در آتلانتا به حدود 1,500 N95 ماسک خود را به شهرستان در بخش بهداشت و درمان. هر دو گروه حفظ ماسک خود را برای عملیات روزمره. برخی از ماسک آمده اند که حتی از سطل زباله. یک مریلند شرکت بازیافت ذخیره کرده بود 36,000 N95 ماسک که کسی قبلا سعی کردم به پرتاب کردن. در حال حاضر کسانی که ماسک در حال اهدا به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

پس از آن وجود دارد بیشتر موارد کشف ماسک مرموز با ریشه های بسیار مانند SEIU بزرگ ذخایر. برای مثال یکی از عمده N95 اهدای آمده است از اپل. مدیر عامل شرکت تیم کوک توییتی که شرکت او تا به حال “منابع تهیه و اهدا” 10 میلیون ماسک هر چند بلافاصله روشن نیست که چرا این شرکت تا به حال دسترسی به بسیاری از ماسک. معاون رئیس جمهور پنس بود گفت: در اوایل هفته گذشته که اپل خواهد بود اهدای 9 میلیون N95 ماسک از آن “مبلمان.” هنوز اپل نمی خواهد در نظر چرا این شرکت تا به حال این ماسک در عرضه است.

حتی اگر میلیون ها نفر از N95 ماسک گزارش ظاهر این ماه کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز میلیون ها نفر بیشتر در ماه های آینده. و تا حدی که به تازگی کشف ماسک در حال اضافه کردن به احساس سردرگمی است. یک سوال بزرگ است که نگه می دارد ظاهر: که انبار N95 ماسک ها هنوز هم قابل استفاده مي باشد ؟

“شما می توانید پیدا کردن جیب کوچک از منابع در دسترس به عنوان مردم متوجه, ‘اوه آره, ما یک انبار.’ آن است که تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن یک مقدار زیادی” Soumi Saha, مدیر ارشد, از, حمایت, در لیگ برتر گفت: Recode. او افزود که بسیاری از این محصولات در حال حاضر منقضی شده است. “هنگامی که شما شروع به دیدن میلیون ها نفر در پشت برخی از این یابد و شما واقعا باید برای انجام این کار با یک سطح از احتیاط.”

این اکتشافات عظیم به نظر می رسد اتفاق می افتد با برخی از فرکانس. اخیرا گزارش شده کشف اتفاق افتاده در ایندیانا انبار که در آن مقامات دولتی یافت نزدیک به 1.5 میلیون منقضی شده N95 ماسک. آنها تا به حال شده است بخشی از ما آداب و رسوم و گشت مرزی را تامین اضطراری, اما با توجه به واشنگتن پست وزارت امنیت داخلی است که با دادن ماسک به TSA کارگران به جای ارسال آنها را به بیمارستان. روشن نیست که آیا این واقعیت است که ماسک منقضی شده نقش در چگونه آنها در حال توزیع شده است.

در حالی که 1.5 میلیون ماسک برای تلفن های موبایل مانند بسیاری که بار فقط کسری از 21 میلیون N95 ماسک ایالت کالیفرنیا یافت می شود در آن ذخایر اضطراری چند هفته پیش. دولت می گوید که همه ماسک “تمام شده اما قابل استفاده” تحت به روز رسانی دستورالعمل CDC. در واقع در پایان ماه فوریه CDC گزارش داد که “برخی از N95 مدل های فراتر از خود تولید کننده-تعیین عمر مفید خواهد بود حفاظتی.” سان فرانسیسکو کرونیکل توضیح می دهد که این موضوع با منقضی شده ماسک نیست تنفسی را الاستیک است که دارای ماسک بر پوشنده لباس صورت می تواند تنزل در طول زمان و جلوگیری از تنگ مهر و موم.

یک راه حل است که می تواند به جلوگیری از خطر استفاده از تمام شده تجهیزات فقط ممکن است به خاطر استفاده مجدد از یکبار مصرف N95 ماسک. غذا و داروی آمریکا به تازگی تصویب یک اوهایو شرکت ضد عفونی سیستم. این دستگاه جدید می تواند ضد عفونی کردن تا 80,000 N95 ماسک یک روز هر چند رگولاتور دربندی هر دستگاه ظرفیت 10,000 ماسک.

در این مرحله به نظر می رسد آشکار است که این پرسش که چگونه کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانید دسترسی به تعداد زیادی از کاربردی N95 ماسک پیچیده است. همیشه روشن نیست که این ماسک ها از آمدن و یا اینکه آیا آنها هر گونه خوب است.

“به عنوان جهان درهم به دست آوردن [N95 ماسک] — به دلایل مختلف — آن را ایجاد یک بازار پویا بین کسانی که به دنبال خرید و کسانی که به دنبال ارائه” اندرو Stroup یک از بنیانگذاران تجهیزات پزشکی تهاتری پروژه N95 گفت Recode. “که عدم تعادل در بازار اتفاق افتاده است و پس از آن شما شاهد یک افزایش در ثانویه و یا باز کردن بازار افراد نشان گفت: آنها می تواند عرضه آن است.”

به عبارت دیگر یک بازار خاکستری برای N95 ماسک پدید آمده است. به عنوان کالا به تازگی گزارش داده است که تعداد فزاینده ای از افراد و سازمان ها در حال جمع آوری پول از طریق وب سایت های مانند GoFundMe و کار با تامین کنندگان در چین برای پر کردن شکاف در عرضه است که دولت آمریکا نمی تواند و یا نمی خواهد به درستی آدرس. این واردکنندگان نه تنها مجبور به نگرانی در مورد منقضی شده N95 ماسک بلکه تقلبی و محصولات عام که به طور فزاینده ای به ما ارائه شده به کارکنان مراقبت های بهداشتی.

Boxes of N95 face masks sit on a shelf.
اگر چه آنها به راحتی در دسترس در فروشگاه هایی مانند Home Depot در اوایل سال جاری N95 ماسک در حال حاضر به فروش می رسد تقریبا در همه جا.
Yichuan ساو/NurPhoto via Getty Images

تعداد و وسعت فروشندگان رشد کرده است به شدت در هفته های اخیر با اضافه کردن به دولت به طور کلی از سردرگمی در این بحران است. در حال حاضر یک مزاحم کلاس واسطه ها در N95 ماسک کسب و کار و بیمارستان ها ممکن است پیدا کردن خود را در برخورد با هر کسی که از مشروع توزیع کنندگان جنایی تقلبی حلقه. در ضمن قیمت ماسک مشخصی از فقط حدود $1 در هر ماسک را به عنوان بالا به عنوان $7, 8 دلار و یا حتی $9 ، مایکل آینهورن رئیس پزشکی تامین کننده Dealmed می گوید که با وجود 3M وعده به افزایش قیمت ها در گیر این به اصطلاح diverters هنوز هم پیدا کردن یک راه برای دخالت و سود حاصل از این بیماری همه گیر.

“Diverters افرادی که قادر به ahold از یک 3M محصول یا از یکی دیگر از توزیع کننده و یا به نحوی آنها قادر به سیفون کردن زنجیره تامین و آنها را بر روی آن نگه دارید و تلنگر آن را” آینهورن گفت Recode. “3M یک مشکل عمده. ما مجاز 3M فروشنده و ما بدست نمی ماسک در ماه.”

آینهورن افزود که خیر و شرکت ها به دنبال به کمک ماسک ها می تواند تا پایان خرید از diverters در بازار خاکستری و آنها ممکن است “کمی تعجب به یاد بگیرند که چگونه گران قیمت است.”

دولت های استراتژیک ملی ذخایر است که تامین اضطراری ذخیره شده در مکان های مخفی در سراسر کشور شامل میلیون ها نفر از ماسک است. این برگ برنده دولت به نظر می رسد توزیع لوازم پزشکی به طور یکنواخت در طول این بحران بهداشت عمومی. میشیگان که فرماندار به تازگی کشیده شده رئیس جمهور با خشم می گوید که 112,000 ماسک های عرضه شده توسط دولت فدرال هنوز هم ترک دولت “در تنگه وخیم است.” فرماندار فلوریدا از سوی دیگر می گوید خود را از دولت دریافت کرده است و همه چیز آن را خواست. نه همه کشورها در حال گرفتن آنچه آنها خواسته ایم برای.

بسیاری از جمله دموکرات ریاست جمهوری اولیه نامزدهای جو بایدن و برنی ساندرز خواسته اند که کاخ سفید به استفاده از دفاع تولید عمل می کنند (DPA) برای تولید N95 ماسک و لوازم دیگر. رئیس جمهور به تازگی با استفاده از DPA را قادر می سازد که او را به زور به شرکت های خصوصی برای تولید مورد نیاز تجهیزات پزشکی در مواقع اضطراری به تولید مقدار مورد نیاز هواکش. انکار کارکنان مراقبت های بهداشتی دسترسی به تجهیزات ضروری به ناچار پرسش در مورد تهمت و توانایی دولت برای مدیریت زنجیره عرضه شده است که مصرف اختلال اطلاعات غلط و احتکار.

“من فکر می کنم بزرگتر و مهم تر داستان در اطراف این” استیو Trossman این SEIU-UHW مدیر امور عمومی گفت Recode “است که در آن نام خدا FEMA و دولت فدرال است که توانایی به جلو و تمام رشته های پر هرج و مرج و شکسته عرضه سیستم با هم و جمع زیادی از عرضه PPE به نظر می رسد که در خارج وجود دارد, ثبات قیمت ها به شکل توزیع ،

به ناچار کل جهان نیاز بسیاری از, بسیاری از N95 ماسک نه تنها به حفظ سلامت کارکنان مراقبت های امن اما همچنین برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. به جستجو ادامه می دهد ما سلامت کارگران ممکن است مجبور به هر کاری که آنها می توانید دریافت کنید. برای برخی از, که ممکن است به معنای کافی شل-اتصالات پارچه ماسک حتی برخی از مردم که در حال خیاطی در خانه است. برخی ممکن است فقط باید به حل و فصل برای صورت سپر که در حال حاضر نیز تولید شده توسط داوطلبان است.

اگر CDC می کند و در نهایت تغییر سیاست خود و توصیه که هر آمریکایی پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, کمبود N95 ماسک به خوبی می تواند بدتر. اگر شما نمی مراقبت های بهداشتی کارگران و یا کسی که مبتلا به Covid-19 در نظر گرفتن یک جایگزین مانند فولاد یا ماسک های پارچه ای. و اگر شما اتفاق می افتد به هر گونه استفاده نشده N95 ماسک در نظر آنها اهدا به مراقبت های بهداشتی کارگران بلافاصله. شما می تواند صرفه جویی در زندگی کسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>