Mindy Kaling, هوشمند, نوجوانان, جیغ وداد بازی کردن “Never Have I Ever” ممکن است او بهترین سری هنوز

Mindy Kaling است با وسواس کمدی رمانتیک فیلم و رک و پوست کنده جهان است بهتر است برای آن. به عنوان یک تهیه کننده و نویسنده و ستاره که برای اولین بار سنگيني به نوع خود طولانی در حال اجرا فاکس (سپس Hulu) کمدی “The Mindy Project” Kaling demonstratively به اندازه کافی احترام به کمدی رومانتیک به تقلید از صفات است که آنها را کلاسیک از یک نوع است. در همان زمان او با عشق سیخ تمام انتظارات غیر واقعی این فیلم دانه در واقعی مردان و زنان و پسران و دختران که به تماشای آنها.

این باعث می شود او جدید Netflix, کمدی, “Never Have I Ever” آشنا و در عین حال تازه و بسیار مورد نیاز از وحی است که در آن مراکز بسیار مردم به طور کلی کنار در این فیلم است. من فقط می توانم فکر می کنم از چند فیلم که رسیدن به چیزی شبیه و آن را به عنوان به خوبی 2019 را “Booksmart” بودن یکی از آنها است. اما حتی است که نمی شود از ویژگی های بازیگران عمدتا متشکل از افراد غیر سفید پوست نوازندگان و یا یک زن جوان هندی تبار به عنوان رمانتیک آن منجر شود.

تبلیغات:

با “Never Have I Ever,” Kaling کنکاش بی دست و پا سال توسط راه بسیار بی دست و پا 15 ساله دوی Vishwakumar (Maitreyi راماکریشنان) یک نوجوان مطرح شده توسط یک بسیار سخت مادر Nalini (Poorna Jagannathan) و به طور مداوم نسبت به آشفتگی پسر عموی کامالا (Richa Moorjani).

Devi nerd است از طریق و از طریق بالا-دستیابی به مزمن هشدار brainiac flanked توسط او اما به طور مشابه, اجتماعی به چالش کشیده بهترین دوستان است Fabiola (لی رودریگز) و النور (رامونا جوان). با هم این سه نفر وجود دارد در اجتماعی, حباب به طور کلی نامرئی ذخیره برای Devi خود به خود از دست دادن استفاده از پاهای خود را برای مدت سه ماه پس از مرگ ناگهانی پدر موهان (Sendhil Ramamurthy).

حتی این روان تنی بیماری دستاوردهای خود را بسیار همدردی یا دوستانه درک در مدرسه حداقل از همه از او علمی رقیب بن ناخالص (Jaren Lewison). به عنوان آنها را وارد کنید سال دوم دوی مصمم است که او و دوستان او در حال رفتن به بهبود شانس خود را توسط hooking. این می شود به خصوص مهم هنگامی که دوی مجموعه مناظر خود را در شنا تیم گل میخ Paxton سالن-یوشیدا (Darren بارنت) به خصوص با توجه به این که او تمایل به زل زل نگاه کردن بر او چند ماه قبل از اولین روز سال تحصیلی جدید منجر به به دست آوردن استفاده از پاهای خود را.

تبلیغات:

اما او تقریبا با انگیزه و پس از او پیدا می کند که چرا همکلاسی هایش را با نام مستعار سه U. N. آن را نژادپرستانه او می یابد. به جای آن بیشتر به خود . . . عدم درک جنسی مطلوب. دوی پاسخ به مارس تا پکستون اعتراف تمایل خود را برای او و از او بخواهید به خواب با او فقط رابطه جنسی هیچ رشته های متصل.

دختران مانند دوی در حالی که نه بی سابقه در فیلم کمدی سینمایی جهان هستند و به ندرت در مرکز آن است. من فقط صحبت کردن در مورد قریب به اتفاق سفیدی نوع اما نوع خاصی از دختر می شود که تعقیب یا که حتی برجسته می شود.

است که می گویند, دختران مانند دوی هستند به ندرت اگر هرگز دیده می شود در این فیلم است. حتی زمانی که آنها در حال رهبری یک کمدی رمانتیک آنها به تصویر کشیده شده به عنوان unconventionally دمدمی wallflowers جالب برای دلایل داشتن هیچ چیز به خود را با معدل. این Molly Ringwald نوع سنبه دور در سکوت برای یک پسر به امید او را متوجه او گاهی اوقات جلب توجه او را نمی خواهم. شاید او در نهایت آیا او متوجه شود.

تبلیغات:

یا شاید او به پایان می رسد تا با Duckie یک شخص است که در سطح اجتماعی که او را در غیر این صورت دوست-طبقه بندی شده است. اگر و وقتی اتفاق می افتد که مخاطبان به طور کلی ساخته شده به درک که این جفت ارز احتمالا رفتن به شروع همه چیز آرام است.

جهش به انتهای دیگر این طیف و شما Alyson Hannigan شخصیت در “پای آمریکایی” the band-کمپ-وسواس geek است که قهرمان مدل تاریخ آخرین رفت و آمد مکرر و چه کسی به پایان می رسد تا بیشتر از نظر جنسی با تجربه و پرخاشگر در مدرسه – که به طور طبیعی نقش به عنوان یک شوخی است چرا که فکر آن ؟ او از جمله سازمان ملل متحد(خالی)قادر گیک.

تبلیغات:

هر یک از این انواع شخصیت آورده بودند به ما مردان است.

در Devi, Kaling و co-creator Lang فیشر پاسخ به این دیرینه استعارههای واقعی دختر نوجوان که محبوب نیست اما نمی کوچک داخل خودش یا. Devi بسیار normcore با لمس unhinged رفتار هر کس برای حفظ و بر روی انگشتان خود را; او عدم پیش بینی باعث می شود جذاب به او بیش از حد-فیلم معدن و عدم perceptiveness باعث می شود او قادر به تشخیص است که این دختر عجیب و غریب است که نگه می دارد در آینده در اطراف است که در واقع درد و رنج است.

این ماتمزده undertones در “Never Have I Ever” بازیگران دوی مبارزه کوره پرستانه. پرتاب خود در جهت یک پسر که به سختی می داند که او زنده است قوی حواس پرتی از عزاداری مرگ پدرش. او درمانگر (Niecy Nash, کمی مورد استفاده قرارگرفته اما فوق العاده هر زمان که او میآید) نمی تواند به نظر می رسد به از طریق شکستن سپر دوی قرار داده است و تنها می تواند کمک به او را متوجه ترک در او آرام است.

تبلیغات:

او نیز وجود دارد برای کمک به بیننده تشخیص دهند که دوی قرار است که جسارت آشکار به عنوان یک horniness است که در بخش مهمی حاصل از آرام شکست..

برجسته کردن این بخش از داستان کنجکاو انتخاب به افسانه ای تنیس John McEnroe روایت دوی افکار درونی با تشویق و ذوق از یک مسابقه ورزشی. McEnroe ما گفت: در قسمت اول (از طریق یک رویا که در آن موهان دوباره به Devi) بود و پدرش ورزشکار مورد علاقه زیرا او تحسین McEnroe را پرخاشگری.

به بیننده این قهرمان افسانه ای تنیس-تبدیل-مفسر ورزشی را از حضور مداوم ممکن است دیده می شود به عنوان یک سکته مغزی از الهام بخش است. برای Devi و دیگر زنان مطرح شده به اولویت بندی کنترل و میل سرکوب بالاتر از همه ابراز سردرگمی و خشم و یا عمدا ساخت تصمیم گیری مخاطره آمیز در حال انتخاب مردان دور می توانید با. این ویژگی حتی ممکن است به عنوان قدرت حرکت می کند.

تبلیغات:

به دنبال آن راه دیگر هر چند شنیدن صدای یک پیر مرد پسر سفید ارائه رنگ تفسیر در یک دختر نوجوان را به تلاش برای از دست دادن بکارت خود را ممکن است طبعا به عنوان وحشت زده است.

صرف نظر از اینکه چگونه این انتخاب به شما حمله زمانی که در رابطه با تمامیت “Never Have I Ever” روایت انتخاب نیست به اندازه کافی به آن است. در بدترین حالت آن طول می کشد برای دریافت استفاده می شود; علاوه بر این راماکریشنان جذاب عملکرد دور و دور overrules نقاط ضعف هر سری. او نقش Devi با یک خاطره انگیز ترکیبی از هوش و ذکاوت و حساسیت که بادبان را از طریق هر قسمت و این گروه در اطراف او منطبق است که انرژی کاملا.

“هرگز به من همیشه” نیز به طرز ماهرانه ای interweaves دوی هویت به عنوان دختر سرخپوستان مهاجران از طریق قلب از داستان است. اما در جایی که دیگر با این نسخهها کار ممکن است حفره دار خانواده او میراث در برابر برخی از ادراک به اصطلاح Americanness, “Never Have I Ever” رفتار Vishwakumar خانواده تجربه به عنوان یک ازدواج از سنت فرهنگی و جشن امکان امریکا فراهم; Mohan نیایش برای خود و تنها مادر است که تا حدی بازتابی از عشق خود را برای همه چیز, آمریکا, کالیفرنیا بیشتر به طور خاص.

این ورودی اجازه می دهد تا نویسندگان به گسترش تمرکز خود را فراتر از دوی نوجوان misadventures به حفر کردن به Nalini و کامالا را جداگانه در تلاش برای کشف کردن که آنها می خواهند در مقابل کسانی که آنها انتظار می رود. Jagannathan و Moorjani کانال به اندازه کافی پیچیدگی به اجراهای خود را به شخصیت خود را مربوطه عاطفی تحولات به عنوان حیاتی به داستان موفقیت به عنوان دوی مستقیم بازحمت حرکت کردن.

تبلیغات:

از طریق آنها و به میزان کمتر همزمان آیات Fabiola و النور تجربه در حالی که خود را دوست شدت پیدا کردن خودش, “Never Have I Ever” می شود هوشمند قلبی, راهنمای چندین نسخه از یک زن بیداری تصدیق کرد که برای زنان ابراز علاقه و احساسات می تواند یک کسب و کار سختتر از تلویزیون یا فیلم به طور معمول ارائه.

دانش آموزان از رام com و نوجوان اسباب کمدی را پیدا خواهد کرد بسیاری برای لذت بردن از در مورد آن حتی اگر آنها را چند بارز حرکت می کند که از اولین قسمت; دوی رفتار ممکن است غیر قابل پیش بینی اما فصل نهایی حاصل نشده است. حتی آن دارد که درخواست تجدید نظر در حال حاضر ، Devi در یک جا از ناامیدی می گوید فاب و النور که آنها “پر زرق و برق زنان از رنگ که سزاوار یک زندگی دبیرستان,” و او راست. هر کس حتی خود را در ذهن و حافظه است. آن را به خوبی به کسی اذعان به این واقعیت است که آن را Kaling انجام این عمل باعث می شود با بهره گیری از داستان است که بسیار شیرین است.

“هرگز به من همیشه” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>