دقیقه پس از حمایت به دروغ جدید کاخ سفید وزیر مطبوعات دروغ یک دسته کامل

Kayleigh McEnany اولین جلسه به عنوان دبیر مطبوعاتی کاخ سفید آغاز شده است در یک امیدوار باشید — با یک وعده از او به دروغ. که به طول انجامید در مورد همه 15 دقیقه.

“من هرگز به شما دروغ. شما حرف من که” McEnany گفت: اوایل در طول جلسه در پاسخ از سوال از آسوشیتد پرس را جیل Colvin.

این یک استاندارد سوال خبرنگاران کاخ سفید بپرسید جدید مطبوعاتی دبیر و یکی است که به ندرت اگر تا کنون زندگی می کردند تا به طور کامل. اما در آن زمان همه دو سوال برای مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم دبیر مطبوعاتی به شکستن آن وعده.

McEnany اولین دروغ از کاخ سفید تریبون آمد و در پاسخ به سوالی در مورد نظر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از آن ساخته شده و در روز مشخص تارا Reade را به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن را به عنوان “مراتب بیشتر فوتی و فوری” از اتهامات ساخته شده در برابر دادگاه عالی عدالت برت Kavanaugh خود را در طول جلسات تایید. خواسته گوشت را مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر McEnany مشخص Kavanaugh اتهامات عنوان “verifiably نادرست است.”

“من فکر می کنم آن را یک قبر سقط جنین از عدالت با آنچه اتفاق افتاده است با عدالت برت Kavanaugh. وجود ندارد و من برای مطرح کردن شهوت پرست افتضاح و verifiably اتهامات کاذب که ساخته شد در برابر عدالت Kavanaugh,” او گفت:.

اما این یک دروغ است. به جای اینکه “verifiably false” چند برابر اتهامات Kavanaugh یافت شد معتبر در طول این دوره از یک بررسی انجام شده توسط نیویورک تایمز که منتشر شد در پاییز گذشته تقریبا یک سال بعد از تایید به دادگاه.

که نه تنها دروغ McEnany گفت: در اولین جلسه. در مورد خواسته به تازگی منتشر شده FBI یادداشت های مربوط به تحقیق و تفحص از سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که تهمت و مقامات کاخ سفید شده است ترجمه به عنوان شواهدی وجود دارد که فلین بود “راه اندازی” McEneny نقل قول نابجا چه اسناد و مدارک می گویند به آنها را صدا متهم از آنها هستند.

“ما یک دست نوشته FBI توجه داشته باشید که می گوید: نقل قول, ما نیاز به فلین به دروغ نقل قول و او را اخراج” او گفت:.

اما این یادداشت را بگو که. همه آنها نشان می دهد این است که قبل از ژانویه 2017 مصاحبه با فلین یک محقق نوشت: “آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟” این مهم است که به نگه داشتن در ذهن که در آن زمان اف بی آی در حال حاضر جمع آوری مدارک و شواهد که فلین شکسته بود قانون است. این یادداشت نشان نمی دهد محققان رفت به مصاحبه با هدف دستکاری فلین به دروغ به عنوان McEnany پیشنهاد شده است.

بیشتر وجود دارد. پرسید بعد چرا مردم باید به پیدا کردن سوء رفتار جنسی اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن از بیش از 20 زنان کمتر معتبر از یکی در برابر بایدن McEnany گفت که “رئیس جمهور است و به سرعت رد همه این اتهامات که مطرح شد چهار سال پیش است.” در حالی که بسیاری از اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شد در سال 2016 E. ژان کارول متهم به تهمت تجاوز به عنف فقط در سال گذشته است.

McEnany سپس به این نتیجه رسیدند این جلسه با تکرار او دروغ در مورد فلین یادداشت ها.

اگر او اولین تفرج هر گونه نشانه McEnany ممکن است در نهایت به کمتر خصمانه با خبرنگاران از سارا Sanders. او ممکن است کمتر اشتباه مستعد از شان اسپایسر. او ممکن است بیشتر در دسترس عموم از رفتگان به تازگی استفانی گریشام که هرگز برگزار شد نشست خبری, ساخت روز جمعه اول برگزار شده توسط دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در بیش از یک سال است.

اما مانند او پیشینیان McEnany استفاده خواهد کرد اتاق جلسه کاخ سفید به دروغ — حتی پس از او وعده خبرنگاران از او نمی خواهد.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>