فرماندار می سی سی پی می گیرد استراحت از همه گیر به اعلام “مؤتلفه ماه میراث”

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز اعلام کرده مارس “مؤتلفه ماه میراث” حتی به عنوان دولت در پاسخ به تعداد رو به رشد از coronavirus موارد است.

ریوز جمهوری گفت: در یک جهت است که این مه علامت “ماه و در زمانی که در سال 1861 به آغاز جنگ های داخلی آمریکا بین کنفدراسیون و اتحادیه ارتش گزارش بزرگترین و مرگبارترین جنگ تا کنون در خاک آمریکا جنگیدند.”

تبلیغات:

خبرنگاران در دولت های آموخته شده در این اعلامیه پس از neo-Confederate گروه می سی سی پی فرزندان جانبازان مؤتلفه ارسال یک کپی از این سند در Facebook با توجه به Jackson رایگان را فشار دهید.

“خدا برکت مؤتلفه سرباز. او هرگز فراموش نخواهد شد” این گروه گفت.

اعلام شد امضا شده در مارس 3, دو روز پس از ریوز معکوس البته بر مخالفت خود را به یک ایالت مستند و صدور اقامت در خانه سفارش دهید. دولت گزارش کرده است بیش از 1700 مورد تأیید از coronavirus و 51 مرگ و میر.

تبلیغات:

ریوز دولت سابق معاون فرماندار صحبت در فرزندان جانبازان مؤتلفه در سال 2013. این گروه به خوبی شناخته شده برای دروغ این استدلال که جنگ داخلی بود نه در مورد برده داری.

ریوز نیز یک عضو سابق Kappa Alpha سفارش در Millsaps کالج در جکسون, HuffPost گزارش یک کالج برادری “شناخته شده برای نرم افزار-Confederate نمایش و اجرا فهم با دانش آموزان است.”

زمانی که ریوز بود یک عضو در اواسط-90s برادری اعضای “ملبس به کلاه گیس افریقایی و بزرگ مؤتلفه پرچم در اطراف گردن خود را” خروجی گزارش شده است. کاربران همچنین عینک blackface کردم و به یک فریاد مطابقت با دانش آموزان بیش از این لباس.

تبلیغات:

“به عنوان یک جستجوی سریع در گوگل را نمایش داد. Gov. ریوز عضو Kappa Alpha سفارش. مانند هر دیگر دانشجو و او را از حضور در صحنه و لباس formals و احزاب دیگر و در سراسر امریکا Kappa Alpha لباس رسمی است که به طور سنتی به نام جنوبی به افتخار Civil War veteran که تاسیس برادری در 1800s” ریوز’ سخنگوی در بیانیه ای گفت: در سال گذشته است.

ریوز رد کرده است که او نژادپرست در زمان عضویت خود ظاهر.

تبلیغات:

“من محکوم به نژاد پرستی زیرا این راهی است که من مطرح شد” او در آن زمان گفت: “و من به شما بگویم که راه من اداره به عنوان معاون فرماندار.”

ریوز’ سلف به عنوان فرماندار فیل برایانت نیز بی سر و صدا امضا منظور اعلام مارس “مؤتلفه ماه میراث” در سال 2016. مانند ریوز برایانت نیست به اطلاع عموم اعلام و آن را تنها کشف شده توسط خبرنگاران پس از یک موزه اختصاص داده شده به رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس منتشر شده آن را به صورت آنلاین با توجه به Jackson رایگان را فشار دهید.

بر خلاف ریوز برایانت یک عضو از فرزندان جانبازان مؤتلفه قرار دادن همه مسئولیت جنگ داخلی در جنوب. او ساخته شده هیچ اشاره ای از برده داری.

تبلیغات:

“مارس ماه هنگامی که مؤتلفه متحده آغاز شد و به پایان رسید و چهار سال مبارزه” برایانت را گفت.

اما برایانت تصمیم گرفت در برابر اعلام “مؤتلفه ماه میراث” در سال آخر خود را در دفتر به جای اعلام مارس یک “هفته وحدت” در سال 2019.

برایانت ساخته شده است که اعلام در خواست متحد می سی سی پی یک مسیحی غیر انتفاعی است که با تمرکز بر نژادی آشتی با توجه به Jackson رایگان را فشار دهید.

تبلیغات:

ریوز که بخشی از برایانت دولت در دفاع از این دولت پرچم که شامل یک تصویر از مؤتلفه پرچم.

“نزدیک به دو سوم از دولت ما رای به نگه داشتن فعلی ما پرچم او گفت:” در آن زمان است. “اگر شهروندان از دولت ما می خواهید به دوباره که تصمیم و من مطمئن هستم که در برخی از نقطه ما ممکن است آن را به بهترین صورت گرفت مردم می سی سی پی, نه با خارجی ها و یا رسانه ای نخبگان یا سیاستمداران در یک اتاق است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>