می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به حذف مؤتلفه نبرد نشان از پرچم دولت


The state flag of Mississippi is displayed with the flags of the other 49 states and territories in the tunnel connecting the senate office building and the U.S. Capitol June 23, 2015 in Washington, D.C.

دولت پرچم می سی سی پی نمایش داده می شود با پرچم دیگر 49 کشورها و مناطق در تونل اتصال سنا ساختمان اداری و کنگره ژوئن 23 2015 در واشنگتن ،

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

قانونگذاران در می سی سی پی, مجلس نمایندگان و سنا رای دادند یکشنبه به حذف مؤتلفه نبرد نشان از پرچم دولت است که در گذشته در کشور به نمایش نماد. وجود دارد خشن تشویق در هر دو مجلس یکشنبه پس از رای که یک روز پس از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز گفت: برای اولین بار است که او را به ثبت نام در این لایحه اگر آن به دست آمده تایید از دولت قانونگذاران.

این رای به شرح زیر سال فشار به دولت برای تغییر پرچم که تعدادی از شهرستانها و تمام از دولت های عمومی دانشگاه های گرفته شده بر روی خود. اما با وجود تمام این سالها بحث در پایان رای گیری نیست حتی در دولت است که 38 درصد جمعیت سیاه. خانه دولت این لایحه را تصویب 91-23 بعد از ظهر یکشنبه و پس از آن مجلس سنا به تصویب اندازه گیری 37-14. “امروز ما و بقیه ملت می تواند نگاه در کشور ما با چشم های جدید با غرور و امید” مجلس فیلیپ کان یک جمهوری خواه است که فشار به دولت برای تغییر پرچم برای پنج سال گفت.

اگر چه شده است وجود دارد یک سال-کمپین طولانی به دولت برای تغییر پرچم که بسیاری را دیدم به عنوان نمادی از نژادپرستی و تبعیض نژادی و برده داری فشار بر دولت افزایش بیش از ماه گذشته در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند است که کشور را فرا گرفته. برای بسیاری از ساکنان این دولت است که این کشور بالاترین درصد از آفریقایی-آمریکایی ها پرچم بود, درد مقعد, یادآور تاریخ دولت. “من حدس می زنم بسیاری از شما حتی نمی بینم که پرچم در گوشه سمت راست وجود دارد” گفت: دولت تشکر. اد Blackmon در روز شنبه. “وجود دارد برخی از ما که متوجه آن هر زمان که ما راه رفتن در اینجا و آن را نه یک احساس خوب.”

قبل از رای نمایندگان مجلس به احساسی سخنرانی به پرونده خود را به عنوان به همین دلیل دولت باید پرچم را تغییر دهید در حالی که کسانی که در دفاع از آن اصرار داشت باید آن را به رای دهندگان را چنین به یاد ماندنی تصمیم گیری از طریق یک رفراندوم. “این که آیا ما آن را دوست دارم یا نه مؤتلفه علامت در کشور ما پرچم به عنوان یک نماد نفرت—هیچ گرفتن وجود دارد که در واقع” Jason سفید و دولت جمهوری نماینده گفت: در این طبقه از خانه در روز شنبه.

در حال حاضر یک کمیسیون خواهد بود وظیفه با طراحی یک پرچم جدید برای دولت است که می تواند شامل مؤتلفه نماد و باید حاوی کلمات “به خدا اعتماد داریم.” رای دهندگان باید به تصویب نهایی به طراحی جدید در انتخابات ماه نوامبر.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری مشترک به جان کلام را در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>