می سی سی پی را GOP فرماندار توقف سقط جنین بیش از coronavirus اما ممنوعیت شهرستانها از بسته شدن فروشگاه اسلحه

می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز یک فرمان اجرایی را امضا شنبه که به طور موثر خواهد شهرستانها که توقیف غیر ضروری کسب و کار در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ریوز یک جمهوری خواه امضا شده که سفارش برچسب های کسب و کار مانند تفنگ فروشگاه و فروشگاه و دفاتر املاک و مستغلات به عنوان “ضروری” و “مهم است.”

تبلیغات:

فرماندار بسته مدارس دولتی در هفته گذشته و اعلام وضعیت اضطراری است. تعداد تایید COVID-19 نفر افزایش یافت به 377 دولت در این هفته است.

منظور اجرایی نیاز مردم برای جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر اما “نمی شود” به لیست ضروری کسب و کار, که همچنین شامل بانک ها صفحه اصلی خدمات تعمیر و رستوران ها.

منظور “به نظر می رسد اعلام کرد که بسیاری از انواع کسب و کار در می سی سی پی هستند ‘ضروری'” Jackson رایگان در مطبوعات گزارش شده است. “از مطبوعات زمان Jackson رایگان مطبوعات دریافت گزارش از کسب و کار در جکسون منطقه که از امروز اجرایی سفارش scuttled برنامه ای برای کار از خانه و دستور داد کارکنان خود را به کار در سایت.”

تبلیغات:

“هر نظم قانون و مقررات و یا اقدام به هر حاکم بر بدن آژانس یا سیاسی زیربخش امور خارجه که تحمیل هر گونه آزادی حرکت و یا اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های ضروری کسب و کار و یا عملیات محدود دامنه خدمات و یا ساعت پس از عمل از هر گونه کسب و کار ضروری و یا عملیات یا که خواهد شد و یا ممکن است به هیچ وجه در تضاد با یا مانع هدف از این فرمان اجرایی به حالت تعلیق و غیرقابل اجرا در طول این COVID-19 وضعیت اضطراری” منظور اعلام کرد.

آمد آن روز پس از اینکه دولت در بخش بهداشت و درمان توصیه همه رستوران ها برای پایان دادن به ناهار خوردن در سرویس است که باعث متعدد در شهرستانها به لحاظ قانونی نیاز به موسسات شاتر خود را در مناطق ناهار خوری. ریوز ” منظور خواهد شد اجازه می دهد رستوران ها برای خدمت به ناهار خوردن در مشتریان تا زمانی که رستوران محدود کردن ظرفیت به 10 کاربران و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

ریوز ” منظور نیز ممکن است نادیده گرفتن حکومت ایجاد شده توسط چندین شهر اگر آنها با دخالت “ضروری” کسب و کار مانند Lyft و بارگذاری.

تبلیغات:

هنوز معلوم نیست اگر منظور نیز می تواند نیروی جکسون شهردار چکو لومومبا به بازگشایی مدنی ساختمان بسته در اوایل این ماه با توجه به Jackson رایگان را فشار دهید.

با وجود سفارش شهرستانها به بازگشایی توقیف کسب و کار ریوز قول داد به اقدام علیه دولت تنها مانده کلینیک سقط جنین اگر آن را ارائه سقط جنین در طول شیوع بیماری است.

تبلیغات:

“ما به هر اقدام ما باید برای محافظت از نه تنها زندگی کودکان متولد نشده بلکه زندگی از هر کسی که ممکن است قرارداد این ویروس خاص” ریوز گفت: در اوایل این هفته. “[I] هیچ جزئیات را نمی دانند بنابراین من نمی گویم آنها در حال حاضر عامل. من فقط به سادگی نمی دانم . . . ما را هر آنچه لازم است اقدامات است.”

ریوز گفت: در Facebook Live سخنرانی روز شنبه که او طرح به سفارش یک ایالت shutdown با وجود متعدد اطراف متحده اجرای محدودیت های شدید. می سی سی پی شاهد بزرگترین افزایش در موارد هنوز سهشنبه.

یکی از ساکنان خواسته ریوز در آدرس چرا دولت نمی شد دستورالعمل زیر را مانند کسانی که در چین که در آن تعداد موارد جدید کاهش یافت پس از این ملت تحمیل سخت مستند نهفته در مناطق.

تبلیغات:

“می سی سی پی را هرگز به چین” ریوز گفت. “می سی سی پی را هرگز به کره شمالی.”

ریوز آمد زیر آتش از MSNBC میزبان Rachel Maddow روز چهارشنبه برای overruling مقامات که محدودیت های تحمیل شده در حالی که “امتناع به عمل ایالت.”

“شما باید بدانید که دولت شما در حال شکستن زمین جدید وقتی که می آید به coronavirus همه گیر” Maddow هشدار داد دولت و شهروندان است. “فرماندار دولت خود را امروز پیشگام یک نوع کاملا جدید از پاسخ به کروناویروس همه گیر است که در آن او است که از نظر قانونی مسدود کردن شهرها و شهرستانها در دولت خود را از انجام یک کار بهتر از او در نگه داشتن شما زنده است. او در حال لغو بهداشت عمومی اقدامات و اصرار دارد که دولت نمی خواهد آنها را داشته باشد.”

تبلیغات:

ریوز به نام Maddow هشدار یک “خطرناک دروغ است.”

“از آنجا که ما دعا می کنیم و رد دیکتاتوری مدل های مانند چین آنها می گویند ما ‘untroubled,’ تضعیف ما هشدارها و درخواست برای ماندن در خانه” او هنوز توییتی. “ما زیر کارشناسان ما و من صرف بسیاری از بی خوابی شبانه, دعا برای خرد بی سابقه ای در این زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>