میسوری شهردار آموخته است که ویلیام بر برنامه ریزی برای استقرار ماموران فدرال به کانزاس سیتی در توییتر

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز چهارشنبه اعلام کرد که وزارت دادگستری خواهد استقرار فدرال مأموران اجرای قانون به میسوری تحت پروژه “عملیات افسانه است.”

این عملیات ها که به نام افسانه Tallifero چهار ساله که کشته شد با خشونت اسلحه در شهر کانزاس در ژوئن 29. بیش از 10 روز آینده اجرای قانون افزایش خواهد فیلتر به این شهرستان است که در حال حاضر دیده می شود 100 قتل در این سال — تا 40 ٪ از 2019.

تبلیغات:

McEnany گفت: وزارت دادگستری راه اندازی شد ماموریت در پاسخ به نامه ارسال شده از کانزاس سیتی شهردار Quinton لوکاس به میسوری فرماندار مایک کشیش بخش. بخشی از آن را بخوانید: “ما در یک نقطه بحران و ابزارهای اضافی مورد نیاز برای اجرای قانون و دادستان به قطع توطئه برای ارتکاب قتل و اعمال خشونت آمیز به خصوص felons با استفاده از سلاح های مرگبار در خیابان های شهر کانزاس.”

زمانی که McEnany خواندن با صدای بلند از این نامه در روز چهارشنبه در کاخ سفید نشست خبری, اعلام زمان لوکاس ،

“من یاد گرفتم که در توییتر این بعد از ظهر که وزارت دادگستری در نظر دارد به ارسال بازرسان فدرال به کانزاس سیتی به عنوان پشتیبانی برای حل نشده قتل و غیر کشنده تیراندازی تحقیقات” او در بیانیه ای گفت.

تبلیغات:

هر چند چپ خارج از حلقه لوکاس اضافه شده است که او نمی خواهد در راه ایستاده — حداقل در حال حاضر.

“من برنامه ریزی و امید به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تلاش بیش از روز پیش رو,” او گفت:. “تحقیقی حمایت از تلاش اعلام کرد این بعد از ظهر را می توان تنها یک ابزار از بسیاری.”

دادستان کل ویلیام Barr ارسال خواهد شد نامشخص تعداد فدرال مأموران اجرای قانون به کانزاس سیتی — از سازمان ها از جمله ع DEA FBI و ایالات متحده مارشال — که کمک خواهد کرد که دولت و مقامات محلی tamp پایین موج جرم و جنایت خشونت آمیز.

تبلیغات:

“ما در دولت فدرال می خواهید مطمئن شوید این هرگز اتفاق می افتد و استفاده از منابع ما به حد کمال از قانون به اطمینان حاصل شود که افراد جوان و کودکان مانند افسانه قادر به زندگی می کنند زندگی خود را زندگی می کنند و بنابراین مسالمت آمیز” McEnany گفت.

Barr شده است شکایت خود را در ظرفیت شخصی برای کارگردانی یک آرایه از اجرای قانون فدرال عوامل طاقت فرسا به استفاده از نیروی فیزیکی برای روشن شدن مسالمت آمیز معترضان با حضور در میدان لافایت برای ریاست جمهوری عکس-op در اوایل ماه ژوئن است. که بار گزارش شده بود که شخصا دستور رهبری برای استقرار کنترل جمعیت از جمله گاز اشک آور و ضربه مغزی نارنجک. کودکان بودند مجروح شدند.

تبلیغات:

Taliferro که متولد شد و با نادر مادرزادی نقص قلبی درگذشت پس از ضربه در صورت در خانه اش در حالی که او خواب است. او تا به حال عمل جراحی قلب باز زمانی که او پنج ماه و بنا به گزارش ها بیش از 100 نفر را نشان می دهد تا به حمایت از او در سالانه شهر کانزاس قلب راه رفتن.

اما به نظر می رسد لوکاس به قلم در چشم انداز فدرال عوامل interposing محلی محققان با استفاده از بیانیه خود به ایجاد اوایل مرزهای.

“همانطور که من درک می کنم این بخش را طرح هر گونه کمک از خارج می شود به طور منظم پلیس یا گشت فعالیت — و صرفا برای روشن شدن مسئله قتل و تیراندازی,” او گفت:. “من هم درک ایالات متحده وکیل در شهر کانزاس شده است در تماس با خانواده از افسانه Taliferro که در حمایت از تحقیق و تلاش برای کمک به پیدا کردن قاتل 4-سال-افسانه های قدیمی و بسیاری دیگر از قربانیان غم انگیز کشته شدند در این سال در کانزاس سیتی است.”

تبلیغات:

شهردار امیدوار است دولت فدرال کار می کنند بیشتر از نزدیک با او در روزهای آینده.

“تحقیقی حمایت از تلاش اعلام کرد این بعد از ظهر را می توان تنها یک ابزار بسیاری مانند سلامت روان درمانی و ترمیمی عدالت در رسیدگی به جرم و جنایت خشونت آمیز” او گفت:. “به من گفت: من در نامه هفته گذشته به فرماندار پرشن که ذکر شده توسط کاخ سفید در این بعد از ظهر ‘[W]e ادامه خواهد داد و به دنبال یک مجموعه گسترده ای از خدمات اجتماعی و دیگر ابزار به آدرس جرم و جنایت خشونت آمیز در حال حاضر و در آینده است.’ به عنوان شهردار, من باقی می ماند متعهد به کار بر روی همه راه حل ها برای ساخت شهر ما امن تر و پیدا کردن صلح برای همه کسانی که تحت تاثیر خشونت و جنایت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>