میسوری ممکن است دیدن یک زمین لرزه تغییر در قدرت پس از سال 2020 سرشماری


a map puzzle of Missouri

تصویر توسط تخته سنگ

در سال آینده, دولت نمایندگان را ترسیم کنگره منطقه نقشه بر اساس سرشماری سال 2020 یک فرایند اجباری توسط قانون اساسی است. در پیش بینی جدید این redistricting چرخه تخته سنگ است که بازسازی ما بطور غیر عادلانه تقسیم پازل بازی از سال 2013 به عنوان بخشی از ما که شمارش? ابتکار عمل. ما خواهید بود با انتشار پازل جدید در طول هفته های آینده برجسته بدترین و عجیب ترین gerrymanders در کشور است. پیدا کردن چگونه به سرعت شما می توانید قرار داده و این کشورها را با هم و یادگیری همه چیز, که در خطر است در دور بعدی redistricting.

میسوری کنگره بطور غیر عادلانه تقسیم نشان دهنده مملو سازش. پس از انتخابات سال 2010 و جمهوریخواهان را به دست آورد کنترل دولت قوه مقننه—و با آن قدرت به رسم نقشه های جدید. اما رژیم صهیونیستی. جی نیکسون از حزب دموکرات بود قدرت وتو, کسانی که نقشه های. جمهوری خواهان مورد نیاز حداقل سه دموکرات ها برای پیوستن به آنها را به نادیده گرفتن نیکسون وتو.

به nab آن سه رای جمهوریخواهان زده یک معامله با یک تعداد انگشت شماری از قانونگذاران. دولت از دست یک کنگره صندلی پس از سرشماری سال 2010 و توافق قانونگذاران در نظر گرفته شده برای از بین بردن حزب دموکرات-منطقه برگزار شد. در آن زمان میسوری سه دموکرات کنگره دو سیاه یک سفید. جمهوری خواهان به طور موثر به خود جلب کرد سفید کنگره را از صندلی خود را. که سمت چپ حرکت می کند فقط دو دموکراتیک مناطق هر دو نشان داده شده توسط اعضای کنگره از هر دو حاوی تعداد قابل توجهی از اقلیت نژادی.

این gambit کار کرده است. به عنوان پیش بینی کرد که قوه مقننه به خود جلب کرد یک نقشه است که به جمهوری خواهان شش میسوری هشت کنگره مناطق. نیکسون وتو آن است. جمهوری خواهان پس از آن overrode حق وتو خود را با کمک چهار سیاه, قانونگذاران, سه نفر از آنها به حمایت از روحانی طرح از شروع. به عنوان یکی متقاطع دموکرات قرار داده و آن را “من سیاه قبل از من یک دموکرات است.”

در 2018, Missourians تصمیم به محدود کردن gerrymandering از طریق اصلاح قانون اساسی. یک فمن رای دهندگان تصویب متمم 1 که در زمان redistricting قدرت از قوه مقننه و آن را به دست یک حزبی دولت متخصص. قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال حاضر در حال طرح ریزی برای روده این اصلاحات و آن را بسیار سخت تر به شکایت علیه gerrymanders یا پیروزی عادلانه تر دادگاه کشیده نقشه. آنها همچنین با توجه به تغییر لرزه ای پس از سال 2020 آمار: بسیاری از میسوری جمهوری خواهان می خواهند تنها به تعداد شهروندان آمریکایی نه کلی جمعیت که redistricting سال آینده. این رویکرد را تغییر قدرت دور از متنوع جوامع شهری نسبت به سفید روستایی هستند. اگر قوه مقننه طول می کشد که جهش قریب الوقوع نبرد بر منطقه خطوط را ممکن 2010 مرحله نهایی مسابقات شبیه بازی کودک.

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” کمک مالی خود را به صندوق کار ما در رای گیری, نمایندگی و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>