میچ مک کانل مقصر تاخیر coronavirus پاسخ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در استیضاح

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با تاخیر پاسخ به شیوع کروناویروس در استیضاح حتی اگر رئیس جمهور نادیده گرفته متعدد علائم هشدار دهنده زود هنگام و به دنبال تطهیر بحران طولانی پس از تبرئه در دادگاه.

مک کانل گفت: رادیو میزبان هیو هویت در روز سه شنبه که دولت فدرال پریشان شد از دم بحران زیرا “ما گره خورده بودند در استیضاح محاکمه.”

تبلیغات:

“من فکر می کنم آن را منحرف توجه دولت چون همه چیز هر روز همه چیز در مورد استیضاح,” او گفت:.

مک کانل نظرات پس از سن. تام پنبه R-ارک., ساخته شده همان بحث قبلی در پخش.

“متاسفانه واشنگتن به ویژه این کنگره بود مصرف با موضوع دیگری — شما ممکن است به یاد حزبی استیضاح از رئیس جمهور” پنبه گفت: هویت.

تبلیغات:

اما روزنامه نگار دیوید ذرت با اشاره به این که استیضاح محاکمه نمی منحرف مغلوب ساختن پیشی جستن از بازی گلف هشت بار بین اواسط ماه ژانویه و اوایل ماه مارس.

مک کانل نادیده گرفته و مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار ادعاهای دروغین که ویروس بود “بسیار تحت کنترل” از طریق فوریه و اوایل ماه مارس.

“این است که هر دو احساساتی بهانه و محکم پذیرش توسط مک کانل” سی ان ان قانونی تحلیلگر سوزان Hennessey توییتی. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هشدار دهنده و زمان عمل و نمی کند چرا که آنها فقط تمرکز بر رئیس جمهور سیاسی ثروت و سلامت و ایمنی ملت است. مردم در حال مرگ هستند به دلیل تهمت نمی کند.”

تبلیغات:

مک کانل نیز نادیده گرفته و تصمیم گیری های کلیدی ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که predated همه گیر و همچنین تکرار علائم هشدار دهنده.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منحل کاخ سفید شورای امنیت ملی همه گیر تیم برای کاهش هزینه ها در سال 2018 است. تهمت نیز بارها و بارها به دنبال کاهش زیادی به بودجه برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری حتی پس از همه گیری آغاز شد. هر چند او پیشنهاد شد و رد شده توسط کنگره اداره متعدد ساخته شده حرکت می کند که تضعیف این سازمان عملیات در پشت صحنه.

تبلیغات:

وزارت بهداشت و خدمات انسانی هشدار داد در مورد کشور عدم آمادگی هنگامی که آن را شبیه سازی شده مشابه تنفسی بیماری همه گیر است که در چین نشات گرفته در سراسر بسیاری از 2019 اما هشدارهای خود را تا حد زیادی نادیده گرفته, نیویورک تایمز گزارش داد. آمریکا و سازمان های اطلاعاتی نیز صادر استارک هشدار در ژانویه و فوریه در مورد خطرات ناشی از کوروناویروس اما تهمت بارها و بارها عنوان تهدید به گفته واشنگتن پست.

پس از وقوع ضربه زدن به آمریکا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکست خورده به دنبال شورای امنیت ملی را همه گیر راهکار با توجه به سیاست, در حالی که سازمان های فدرال بارها و بارها bungled تست وضعیت خروج از کشور نابینا به ویروس ” افزایش برای هفته ها با توجه به بار.

هر چند تهمت و ادعا کرد که ایالات متحده آزمایش مردم بیش از هر کشور دیگری تست هنوز نشدم پشت برخی از اروپایی و آسیایی سازمان ملل و فرمانداران در ادامه به گزارش نمایند.

تبلیغات:

“کاخ سفید قول داده است میلیون ها نفر از آزمون برای هفته ها در حال حاضر و آنها نه فقط در اینجا” فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر روز یکشنبه گفت.

مونتانا رژیم صهیونیستی است. استیو بولاک, واشنگتن, رژیم صهیونیستی. جی Inslee و مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان همه انتقاد از دولت تاخیر در ارائه تست کیت متحده در این هفته است.

“هر دولتی در آمریکا است کمبود” گفت: Hogan, یک جمهوری خواه است. “وجود دارد به سادگی به اندازه کافی از آنها.”

تبلیغات:

پریتزکر روز دوشنبه گفت که دولت دستور داد تا 1.2 میلیون N95 ماسک محافظ اما هفته بعد دریافت 300,000 اشتباه تایپ کنید. نیویورک و کالیفرنیا را نیز دریافت شکسته و یا غیر قابل جراحی هواکش از فدرال ذخایر.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا excoriated مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه هشدار داد که این دولت ادامه داد: تاخیر در ادامه به قرار دادن زندگی آمریکایی در خطر است.

“رئیس جمهور خود انکار در ابتدا مرگبار بود” او با سی ان ان گفت. “او به تأخیر انداختن و گرفتن تجهیزات به جایی که — همچنان — تأخیر در گرفتن تجهیزات که در آن مورد نیاز است کشنده باشد.”

“به عنوان رئیس جمهور fiddles مردم در حال مرگ هستند,” او اضافه شده است.

تبلیغات:

استفان Vladeck یک استاد حقوق در دانشگاه تگزاس گفت: مک کانل آخرین بهانه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن انفعال نادیده گرفتن حقایق است.

“تهمت بود تبرئه شده توسط سنا در تاریخ 5 فوریه—اما نمی اعلام اضطراری ملی به آدرس #COVID19 تا مارس 13” او در توییتر نوشت. “حتی با پذیرش این استدلال مزخرف (رئیس جمهور نمی تواند انجام دو چیز را در یک بار؟?), که *37 روز* پس از تبرئه بدون هیچ گونه معنی دار فدرال عمل است.”

“بیایید افراط پوچ فرض که مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی/دروغ/عنوان Covid-19 برای مدت طولانی به دلیل استیضاح,” کرنل استاد حقوق جاش Chafetz اضافه شده است. “که می گوید زیادی در مورد تهمت را unfitness برای دفتر–که به نوبه خود نشان می دهد warrantedness از استیضاح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>