میچ مک کانل “نمی تواند ایستاده” رئیس جمهور تهمت و تماس او را “مهره” های پشت سر خود را: گزارش

با توجه به یک تحقیق گسترده گزارش در مورد آنچه که باعث می شود رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تیک نیویورکر نویسنده جین مایر نشان می دهد که این مجلس با رهبر بنا به گزارش رسیده به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “آجیل” پشت سر خود را — و او طلبانه تنها پشتیبانی از رئیس جمهور به خاطر او است سمت چپ به تنهایی به دنبال دستور کار خود در حالی که تهمت می رود از طریق حرکات بودن انتخابات ریاست جمهوری.

مایر می نویسد: “بیل کریستول یک که قبلا بی باک محافظه کار است که تبدیل به یک پیشرو در مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد توصیف مک کانل به عنوان ‘یک بازی بسیار معمولی جمهوریخواه که به تازگی تصمیم به رفتن همراه و دریافت آنچه او می تواند از مغلوب ساختن پیشی جستن.’ تحت مک کانل رهبری سنا به دور از ارائه یک بررسی در قوه مجریه عمل کرده است به عنوان یک accelerant. ‘عوامفریبی سیاسی مانند تهمت اگر آنها می توانید انتخاب واقعا نمی تواند حکومت مگر اینکه آنها افرادی مانند مک کانل’ کریستول گفت. مک کانل مانده است تا حد زیادی سکوت در مورد رئیس جمهور نهفته است و التهاب عمومی سخنان و لبه پنجره رساند تا دولت با قوه مقننه و قضایی پیروزی.”

تبلیغات:

مایر گزارش که توسط یک طرف از مک کانل وجود دارد ولی طرف دیگر که او آشکارا derides رئیس جمهور به عنوان نا مناسب برای دفتر.

“اگر چه این دو مرد تقریبا همیشه از یکدیگر حمایت عمومی چند تن از اعضای مجلس نمایندگان آمریکا را در دایره درونی به من گفت که در خصوصی چیز کاملا متفاوت است. آنها می گویند که در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب مک کانل به نام رئیس جمهور ‘آجیل’ و روشن ساخته است که او نظر خود را دقیق تر از مغلوب ساختن پیشی جستن و که او نمی تواند ایستاده او را. (یک سخنگوی مک کانل که کاهش یافته است به مصاحبه این را انکار می کند.),” مایر نوشت. “با توجه به یک چنین آشنایی مک کانل گفت که تهمت شبیه یک سیاستمدار او بیزار: Roy Moore های عوام فریب سابق رئیس دادگستری آلاباما دیوان عالی کشور که در سال 2017, کمپین برای باز سنای آمریکا صندلی بود طرح میتوانست با این اتهام که او می خواهم تمام, نوجوانان, دختران در سن. (مور را انکار می کند آنها را.) ‘آنها بسیار به طور یکسان,’ مک کانل گفت: آشنایی.”

شما می توانید در اینجا بخوانید.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>