میچ مک کانل: “بی طبقه” اوباما باید “دهان بسته” درباره مغلوب ساختن پیشی جستن عملکرد شغلی

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., انتقاد رئیس جمهور سابق باراک اوباما برای تماس با خارج جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به coronavirus همه گیر در یک گفتگوی خصوصی به بیرون درز به رسانه ها.

“من فکر می کنم رئیس جمهور اوباما باید دهان خود را بسته” مک کانل گفت: trump’s دختر در قانون لارا مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مصاحبه پخش دوباره رئیس جمهور انتخابات.

تبلیغات:

“من فکر می کنم این کمی بی طبقه رک و پوست کنده به نقد یک دولت که بعد از شما می آید,” او گفت:. “شما تا به حال شات خود را. شما وجود دارد برای هشت سال. من فکر می کنم این سنت است که بوته مجموعه ای از نه نقد رئیس جمهور که بعد از شما می آید این است که یک سنت خوب است.”

یک آسوشیتد پرس واقعیت-بررسی افشا و خنثی مک کانل ادعا اشاره کرد که بوش آیا انتقاد از اوباما در سال 2015. روسای جمهور گذشته مانند بیل کلینتون و جیمی کارتر و تئودور روزولت نیز انتقاد خود را بیان کنید.

مک کانل به انتقادات آمد و به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند یک بی پایه و اساس تئوری توطئه متهم اوباما از تخلف در اف بی آی تحقیقات سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به محققان قبل از دادستان کل ویلیام Barr وزارت دادگستری مداخله و کاهش هزینه در هفته گذشته.

تبلیغات:

“برخی از چیزهای وحشتناک اتفاق افتاده است . . . و شما شاهد خواهید بود بیش از هفته های آینده” مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه به خبرنگاران گفت: اگر چه او قادر به نام تک معتقد بودند اوباما انجام داده بود اشتباه است.

این دور از اولین بار که صدای شیپور حمله بودند سلف خود. او بارها و بارها baselessly متهم اوباما از “استراق سمع” مبارزات انتخاباتی خود و سرزنش خود را از سلف خود دولت botched coronavirus تست اجرای حتی اگر نه جدید کروناویروس و نه آزمون برای آن حتی وجود زمانی که اوباما در دفتر بود.

مک کانل نظرات درو انتقاد پس از او ظاهرا تا به حال هیچ رزرو در مورد تهمت حملات در موسسه.

تبلیغات:

“پس میچ مک کانل فکر می کند که آمریکا باید به نگه داشتن دهان خود را بسته اما او می گوید هیچ چیزی در مورد جریان مغلوب ساختن پیشی جستن را پوچ و نفرت سخنان در طول یک بیماری همه گیر?” مادر جونز سردبیر دیوید ذرت توییتی. “[مک کانل] فقط با قرار دادن خود نامردی & نفاق بر روی صفحه نمایش کامل.”

اوباما انتقادات دور بودند تامر در مقایسه و ساخته شده بود در یک بحث خصوصی با سابق دولت و مشاوران که بعدها به بیرون درز اخبار یاهو.

تبلیغات:

“این انتخابات که در آینده در هر سطح است که بسیار مهم است چرا که آنچه که ما در حال رفتن به مبارزه است و نه فقط یک فرد خاص و یا یک حزب سیاسی. آنچه که ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن — که تبدیل به یک قوی تر ضربه در آمریکا زندگی” اوباما گفت که در این کلیپ صوتی. “و ما شاهد این هستیم که در سطح بین المللی نیز هست. این بخشی از دلیل که چرا پاسخ به این بحران جهانی بوده است به طوری که کم خونی و پر از لکه. آن شده اند که بد حتی با بهترین دولت ها است. آن شده است یک هرج و مرج مطلق فاجعه وقتی که طرز فکر — از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ — وقتی که طرز فکر است operationalized در دولت ما.”

اوباما همچنین با انتقاد از مداخله در فلین مورد نگرانی که این حرکت را تضعیف کرده “ما درک اساسی از حکومت قانون است.”

مک کانل در روز دوشنبه مصاحبه به دروغ ادعا کرد که آن را به نوعی تقصیر اوباما است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت botched پاسخ آن به این بیماری همه گیر.

تبلیغات:

“به وضوح” او گفت: “دولت اوباما را ترک نمی کند به این دولت هر نوع برنامه بازی برای چیزی شبیه به این.”

مک کانل ادعا می کنند پس از سیاسی گزارش داد که دولت اوباما در واقع چپ تهمت 69-صفحه سند به معنای واقعی کلمه به نام “شورای امنیت ملی راهکار در مبارزه با بیماری های همه گیر.” مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نه تنها نادیده گرفته و راهکار بلکه نادیده گرفت متعدد اوایل هشدار در مورد تهدید ناشی از ویروس و منحل کاخ سفید همه گیر تیم ایجاد شد تحت, اوباما, با توجه به گزارش.

“شاید مک کانل باید تصمیم بگیرید که یک سنت جدید: آن را در حال حاضر بی طبقه برای یک رئیس جمهور دست به جانشین او برنامه ریزی دقیق برای رسیدگی به حوادث است, چرا که اگر جانشین بی کفایت به اندازه کافی به آنها را نادیده گرفت او را بد نگاه” نیویورک مجله جاناتان Chait نوشت.

تبلیغات:

برخی از منتقدان به ذکر است که مک کانل در میان محبوب حداقل سناتور در کشور است.

“مک کانل را favorability امتیاز در حال حاضر ؟” سابق بهداشت ، Claire McCaskill D-Mo. پرسیدم بالا 20s. من مطمئن هستم که رئیس جمهور اوباما واقعا نگران به نظر او.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>