میچ مک کانل کشیدن پای خود را به 30 میلیون در مجموعه ای به از دست دادن مزایای بیکاری در هفته

$600 هفتگی افزایش مزایای بیکاری که بیش از 30 میلیون گذاشته و آمریکایی ها با تکیه بر به تحمل coronavirus ناشی از رکود اقتصادی تنظیم شده است به اعتبار فقط در 10 روز بدون عمل از کنگره—اما جمهوری خواه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل به نظر می رسد در هیچ عجله برای رسیدن به یک راه حل.

با سنا در حال حاضر در زنگ تفریح و انتظار نمی رود به بازگشت تا 20 ژوئیه مک کانل به خبرنگاران گفت: روز شنبه که او قصد ندارد به شروع رسمی محرک مذاکرات خود را دموکراتیک همتایان تا هفته آینده در اولین. رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D-n. y.) گزارش خود گفت جلسه روز شنبه که او شنیده نشده از مک کانل در مورد Covid-19 مذاکرات است.

تبلیغات:

مک کانل جدول زمانی برای مذاکرات را ترک سنا و مجلس با کمتر از یک هفته به هش کردن و تصویب قوانین قبل از بیکاری شروع به بازگشت به خود را قبل از همه گیر نرخ ارز که در برخی از کشورهای maxes در کمتر از 300 دلار در هر هفته.

“میچ مک کانل در حال حاضر ممکن است محکوم به ده ها میلیون نفر از کارگران آمریکایی است که بستگی به افزایش مزایای بیکاری فدرال به ناگهان کاهش شدید درآمد در پایان ماه جولای” Rep. همین Beyer (D-Va.) گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه.

“از آنجا که دولت مزایای بیکاری نیاز به تمدید جولای 25 به منظور پردازش متحده اداره برنامه های خود را مک کانل را اعلام کرد که سنا حتی نمی خواهد شروع به تهیه پیش نویس و یا مذاکره قانون تا هفته آینده به طور موثر باعث می شود مرور در آن گسترش پرداخت های اجتناب ناپذیر” Beyer اضافه شده است. “ما در حال حاضر ممکن است خارج از زمان برای جلوگیری از یخ است.”

تبلیغات:

xx

اقتصاددانان بارها هشدار داده است که اجازه می دهد افزایش مزایای بیکاری به پایان رسید و در پایان ماه جولای خواهد بریده بریده درآمد از بیش از 30 میلیون آمریکایی توسط 50-75%. با توجه به جاش Bivens از موسسه سیاست های اقتصادی مانند یک شیب تند کاهش درآمد نیز می تواند باعث زیان کار عظیم و کاهش رشد اقتصادی است.

سناتور. Ron Wyden (D-سنگ.), یکی از معماران از افزایش بیمه بیکاری, توییتی شنبه “30 میلیون آمریکایی را در تلو تلو خوردن بدون این بحرانی نجات است.”

تبلیغات:

“آن زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مجلس سنا خواهان به عمل خود را با هم و گسترش سوپر مزایای بیکاری” گفت: Wyden. “ما کل اقتصاد به آن وابسته است.”

این دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان تصویب یک لایحه در ماه مه که گسترش $600 هفتگی بیمه بیکاری افزایش از ژانویه سال آینده اما مک کانل خودداری کرده است به اجازه می دهد یک رای در قانون.

تبلیغات:

پس قبلا مخالفت با هر فرمت از افزایش بیمه بیکاری تهمت مقامات دولت در روزهای اخیر را نشانه باز بودن به تصویب کوچکتر هفتگی پرداخت.

“با وجود برخی از اجماع که اضافی $600 در فدرال مزایای بیکاری نباید ناپدید می شوند به طور کامل جمهوری خواهان و دموکرات ها هنوز دور از هم در یک واقعی معامله” HuffPost گزارش روز شنبه. “جمهوری خواهان به دنبال در یک تعداد نزدیک به 200 دلار و دموکرات ها در حال هل دادن برای منافع و نزدیک به 500 دلار است.”

هر چند این برنامه رو به یک شروع به عنوان یک بی سابقه سیل بیکاری برنامه های کاربردی ایجاد کارهای عقب افتاده و تاخیر افزایش مزایای شده اند مورد تحسین قرار گرفته توسط ترقی خواهان در کل یکی از موفق ترین اجزای دولت فدرال Covid-19 پاسخ.

تبلیغات:

حامیان برنامه استدلال می کنند آن فاجعه بار خواهد بود اجازه دهید به مزایای به پایان می رسد به عنوان coronavirus عفونت افزایش در سراسر ایالات متحده هزاران نفر از کارگران بیکار برای بار دوم به عنوان کشورهای عقب خود را reopenings و ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها در صورت امکان اخراج.

“این صخره مالی ایم” بهارات Ramamurti عضو کنگره کمیته وظیفه نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و Covid-19 بودجه.

در کمتر از دو هفته Ramamurti گفت: “30+ میلیون خواهد تجربه بزرگ کاهش در درآمد یک شوک است که چنین نیروی عظیمی در کاهش هزینه های مصرف کننده است که این باعث خواهد شد که 3 میلیون بیشتر زیان کار است.”

تبلیغات:

جورج Wentworth ارشد مشاوره در کشور قانون استخدام پروژه گفت: چشم انداز آمریکایی روز شنبه که “با این ویروس هنوز هم تحت کنترل و بیشتر کشورهای برقراری Covid مربوط به محدودیت در بخش های بسیاری از اقتصاد بهداشت و شرایط اقتصادی هنوز هم بیش از حد فرار برای پایان دادن به این مکمل است.”

“در حال حاضر زمان برای کشیدن فرش از زیر کارگرانی که قادر به بازگشت به کار به دلیل آسیب های انجام شده توسط این بیماری همه گیر” گفت: ونت ورث.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>